Jackpot City Rishikimi 2024 - Support

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Support

Support

Sa herë që keni një problem, keni Bisedë Live që është në dispozicion 24/7.

Numri i telefonit të kontaktit

Numri i telefonit të kontaktit

Ju mund të kontaktoni kazinonë me telefon, i cili është pa pagesë për SHBA, Kanada dhe MB, dhe këta janë numrat e mëposhtëm:

  • SHBA: 1-800-890-3304 (pa pagesë)
  • Kanada: 1-800-768-1946 (pa pagesë)
  • MB: 0-800-917-8547 (pa pagesë)
  • Ndërkombëtar: 44-800-917-8547
Mbështetje për kazino

Mbështetje për kazino

Ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë përmes emailit: [email protected]