Rishikimi i kazinosë Jackpot City - Software

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Software

Software

Jackpot City Casino mundësohet nga një prej ofruesve më të mirë të softuerit, Microgaming. Kjo do të thotë që ju mund të gjeni më shumë se 500 lojëra në portofolin e tyre. Pra, gjithçka që mund të imagjinoni, mund ta gjeni këtu. Për shembull, 'Seria e Artë' është një koleksion premium lojërash tavoline me grafikë të nivelit të lartë dhe një atmosferë realiste.

Softueri i kazinosë mund të shkarkohet në vetëm disa minuta dhe pasi të përfundojë shkarkimi, kazinoja hapet me një film hyrës. Ndërfaqja është shumë e lehtë për tu naviguar, gjë që është shumë e rëndësishme veçanërisht për fillestarët.

Microgaming

Microgaming

Microgaming është një pionier kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet. Ata dolën me slotin e tyre të parë progresiv të jackpot-it "Cash Splash", i cili është një sukses i madh edhe tani. Ata prezantuan 243 mënyra për të fituar lojëra dhe janë ata që kanë pagesat më të mëdha në historinë e jackpot-eve progresive.

Microgaming ofron mundësinë për të luajtur në një modalitet me shumë lojtarë ose për të marrë pjesë në turne. Ata aktualisht janë duke punuar në zhvillimin e lojërave të kazinosë VR.

NetEnt

NetEnt

Microgaming mund të jetë ofruesi zyrtar i softuerit për Jackpot City Casino, por ato gjithashtu ofrojnë lojëra nga ofrues të tjerë, dhe NetEnt është një prej tyre. Ky është një tjetër ofrues kryesor softuerësh i themeluar në vitin 1996.

Të gjitha lojërat që vijnë nga ky ofrues dihet se ofrojnë disa nga argëtimet më të mira. Lojërat e tyre janë të disponueshme si lojëra të menjëhershme dhe në celular. Disa nga lojërat e tyre më të njohura janë Dazzle Me, Dead or Alive, Wish Master dhe shumë të tjera.

Playtech

Playtech

Playtech është një tjetër ofrues i njohur që ka dalë me disa nga lojërat më të mira si Iron Man dhe Beach Life. Lojërat e tyre janë ndërvepruese dhe cilësore. Pra, nëse jeni në histori dhe lojëra elektronike të markave, atëherë duhet t'i jepni këtij ofruesi një shans.