Rishikimi i kazinosë Jackpot City - Security

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City
100% deri në 1600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Security

Security

Jackpot City Casino përdor kriptimin SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe të gjitha transaksionet lehtësohen nga Datacash Ltd, e cila është tregtari më i mirë i parave elektronike.

Jackpot City Casino ka një vulë miratimi eCogra. Kjo është një agjenci e pavarur testimi me bazë në Mbretërinë e Bashkuar për rregullimin dhe sigurinë e tregtisë elektronike dhe lojërave në internet.

Si të siguroni llogarinë tuaj?

Si të siguroni llogarinë tuaj?

Ka disa hapa që mund të ndërmerrni për të siguruar shtesë llogarinë tuaj. Hapi i parë është të mbyllni pajisjen tuaj duke përdorur një fjalëkalim, dhe në këtë mënyrë vetëm ju mund të keni akses në llogarinë tuaj.

Deri kohët e fundit, shfletimi privat ishte një opsion, por nuk përdorej aq shpesh. Tani mund të hyni në çdo faqe interneti dhe të shmangni aksesin e sajteve të tjera në historikun tuaj të skedarëve të cookies dhe shfletuesit. Kështu që ju nuk do të jeni një objektiv për reklama ose viruse.

Sistemi i vërtetimit me dy faza ofron mbrojtje edhe më të madhe pasi ju duhet të përdorni 2 mënyra për të vërtetuar se llogaria në të cilën po përpiqeni të identifikoheni është vërtet e juaja. Do t'ju duhet emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi dhe në të njëjtën kohë celulari ose emaili juaj. Falë kësaj shtrese shtesë mbrojtjeje, mund të jeni të sigurt që llogaria juaj është vërtet e mbrojtur.

Pse është i ndaluar VPN?

Pse është i ndaluar VPN?

Rrjeti Virtual Privat ose i njohur më mirë si VPN është një teknologji që ju lejon të drejtoni lidhjen tuaj të internetit përmes një tuneli të sigurt. Kjo është e mirë për ju për disa arsye.

Së pari, gjithçka që bëni fshihet nga ofruesi juaj lokal i internetit dhe mund të vizitoni disa faqe interneti që janë të ndaluara nga ofruesi juaj lokal i internetit ose të zbatuara nga qeveria juaj. Nga ana tjetër, faqet e internetit nuk mund t'ju lokalizojnë siç duhet, dhe çdo kazino ndalon përdorimin e një softueri të tillë. Kjo shprehet qartë në Termat dhe Kushtet e tyre.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë