Jackpot City - Mobile

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Mobile

Ka 2 mënyra se si mund të luani në aplikacionin tuaj celular android. E para është të shkoni direkt në faqen e internetit të kazinosë dhe të klikoni në lojëra. Ka disa lojëra që mund t'i luani pa i shkarkuar ato. 

Mënyra tjetër është të shkarkoni aplikacionin dhe në këtë mënyrë mund të luani lehtësisht cilëndo lojë që ju pëlqen që është e disponueshme.

Për më shumë informacion rreth aplikacionit celular dhe versionit të shfletuesit, shikoni rishikimin tonë të plotë të kazinosë në internet Jackpotcity për celular.

Një veçori tjetër argëtuese e aplikacionit Android është se ju mund të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe transmetime të drejtpërdrejta me tregtarët. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të parë lojën duke u zhvilluar në kohë reale. Lojëra të tjera që ofrohen në aplikacion janë lojërat me video slot Tomb Raider, Avalon dhe Ladies Night. Ju gjithashtu mund të gjeni lojëra elektronike jackpot si Cash Splash dhe Video Poker, Roulette dhe Blackjack, vetëm për të përmendur disa.

Një nga përfitimet më të mira të përdorimit të një pajisjeje Android është se ju mund të përdorni lojërat nga kudo. Gjithçka që ju nevojitet është një pajisje dhe një lidhje e mirë interneti. Loja funksionon pa probleme dhe është shumë e sigurt.
Ka një sërë bonusesh të disponueshme për përdoruesit e Android dhe më i popullarizuari është një shans i përditshëm për të fituar në kartat gërvishtëse.

Bërja e një depozite dhe tërheqjeje është gjithashtu e lehtë dhe e sigurt. Çdo depozitë e bërë në Jackpot City Casino është e koduar, kështu që nuk ka vend për shqetësime. Nëse hasni probleme të çfarëdo lloji, mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar. Ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë me telefon ose me email.

Jackpot City Casino është gjithashtu i disponueshëm për përdoruesit e iOS dhe Mac, dhe ju sjell disa nga lojërat e tyre më të mira në pëllëmbën e dorës. Të gjitha lojërat kanë grafikë të qartë dhe janë të shpejta dhe të besueshme. Përsëri, ju mund të hyni në kazino dhe të luani lojën tuaj të preferuar kudo që të jeni.

Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit të të dhënave SSL për t'ju mbrojtur nga mashtrimet dhe ndërhyrjet. Ju lehtë mund të bëni një depozitë sa herë që dëshironi. Ekziston një sërë metodash të disponueshme si kartat e kreditit, e-Portofoli dhe shumë të tjera. Mund ta shkarkoni ose ta luani aplikacionin në shfletues dhe gjithçka varet nga ju.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)