Jackpot City - Live Casino

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Live Casino

Gjeni disa nga lojërat më ikonike të tavolinës në Jackpot City Casino dhe luani kundër një tregtari të vërtetë. Të gjitha veçoritë që ju nevojiten për një lojë të qetë janë vetëm një klikim larg jush. Nëse dëshironi, mund të ndryshoni madhësinë dhe imazhin e pllakës së tregtarit dhe të shihni veprimin në ekranin e plotë. Zgjidhni butonin e historisë dhe do të shihni të gjitha datat e seancave tuaja të mëparshme, fitoret dhe humbjet, vlerën e bastit tuaj, ju emërtoni.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lehtë që është shumë argëtuese për t'u luajtur, dhe nëse përdorni strategjinë e duhur, mund të zvogëloni edhe avantazhin e shtëpisë, dhe ka mënyrë më të mirë për të luajtur lojën sesa me një tregtar kazinoje të drejtpërdrejtë.
Disa lojtarë mund të preferojnë versionin elektronik të lojës, dhe kjo është e pranueshme. Por, tregtari i drejtpërdrejtë Blackjack përdor tregtarë të vërtetë për të drejtuar lojën në një tryezë të vërtetë me letra të vërteta dhe ju jep përvojën më autentike që mund të imagjinoni. Mund të përdorni funksionin e bisedës për të biseduar me tregtarin dhe lojtarët e tjerë në tryezë. Tregtarët janë trajnuar posaçërisht për të punuar me një audiencë në internet.

Ekziston një furnizim i drejtpërdrejtë me kamerë i një tregtari në një studio kazinoje që shfaq një pamje të plotë të tregtarit, tabelës dhe kartave, dhe një kamerë tjetër që tregon një imazh nga afër të dorës që shpërndahet. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të identifikoheni dhe të gjeni një vend të disponueshëm dhe të filloni të luani.

Si fillon loja?

Çdo lojë Blackjack fillon me lojtarët që vendosin bastet e tyre. Për ta bërë këtë, duhet të klikoni mbi çipat virtuale në fund të ekranit dhe t'i vendosni ato në zonën tuaj të caktuar përpara sediljes. Secili lojtar vendos bastin e tij me radhë. Pasi të jenë vendosur të gjitha bastet, tregtari i shpërndan secilit lojtar dy letra dhe i shpërndan dy letra për vete.

Ideja e lojës është të mposhtet dorën e tregtarit duke krijuar dorën më të lartë afër 21, por jo më të lartë se 21. Pasi të jetë bërë marrëveshja e parë, secili lojtar ka një shans për të vendosur për lëvizjen e tij të radhës. Ata kanë mundësinë për të goditur, ngjitur, ndarë ose dyfishuar.

Në shumicën e lojërave Blackjack në Jackpot City Casino, lojtarët kanë mundësinë të vendosin baste anësore në çifte. Pasi të ketë mbaruar çdo lojtar, tregtari rrokulliset kartën e tij me fytyrë poshtë dhe nëse jeni fitues, pagesa juaj do të paguhet direkt në llogarinë tuaj.

Një nga gjërat më të mira që Jackpot City Casino u ofron lojtarëve të saj është një numër variantesh të ndryshme të Blackjack. Në këtë mënyrë ju mund të gjeni lojën që ju përshtatet më së miri, pavarësisht nëse jeni një rul i lartë ose një rul i ulët. Ideja pas kësaj është që ju të shijoni lojën dhe të argëtoheni.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Asnjë kazino nuk do të ishte e plotë pa një lojë Live Roulette. Në Jackpot City Casino do të gjeni disa nga variantet më të mira të lojës tuaj të preferuar. Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve ju japin përvojën e vërtetë të kazinosë me bazë tokësore pasi ato përdorin njerëz të vërtetë për të operuar lojën ndërsa gjithçka transmetohet në pajisjen tuaj të preferuar.

Ju mund të zgjidhni ta shikoni lojën nga këndvështrime të ndryshme dhe mund të zgjidhni atë që është më e mira për ju. Përsëri, ju mund të zgjidhni të bisedoni me lojtarët e tjerë, të shihni numrat e nxehtë dhe të ftohtë, historinë e lojërave, si ju emërtoni.

Mund të gjeni variante të ndryshme të lojës. Ju mund të filloni të luani ruletë klasike evropiane, ose të luani ruletë franceze dhe të përfitoni nga rregulli La Partage, zgjedhja është e gjitha e juaja.
Këshilla e vetme që mund t'ju japim në lidhje me Live Roulette është ta luani lojën kur jeni plotësisht të njohur me lojën, sepse ndonjëherë mund të bëhet vërtet intensive.

Kur bëhet fjalë për variantet e ndryshme që mund të luani në Jackpot City Casino, ekziston një Mini Roulette Live që ju sjell më shumë lojëra evropiane menjëherë. Pastaj ju keni Ruletën Double Bar e cila ofron baste speciale dhe 2 topa hidhen në timon për të prodhuar 2 rezultate.

Baccarat live

Baccarat është një lojë që luhet me 8 kuverta letrash. Ju mund të bastni ose në kartat e lojtarit ose të bankierit. Tregtari do t'i shpërndajë 2 letra secilit lojtar dhe ideja është që të ketë një dorë që është më afër 9. Ka 14 vende në dispozicion, që do të thotë se 14 lojtarë mund të luajnë në të njëjtën tryezë.

Ka disa veçori të përfshira në lojën Live Dealer Baccarat nga të cilat mund të përfitoni vërtet:

 • Card Peeking – Ky është një veçori e shkëlqyer që mund të përdoret vetëm nga lojtari që vendos bastin më të lartë. I njëjti lojtar mund të marrë një paraqitje të shkurtër të kartave të ndryshme.
 • Move of Card Peeking – Kjo veçori është përsëri për personin që vendos bastin më të lartë. Pjesëmarrësi ka 10 momente për të përfunduar shikimin e kartës. Ju mund ta bëni këtë thjesht duke vendosur kursorin në cep të kartës për të parë, ose duke klikuar në butonin Shtrydh për ta kthyer atë.

Lojërat e Kazinosë Live të disponueshme në Jackpot City Casino

Jackpot City Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino live që i përshtaten çdo lojtari. Gjëja më e mirë është se ata gjithashtu kanë versione të shumta të së njëjtës lojë. Për shembull, entuziastët e Pokerit mund të gjejnë lojërat e mëposhtme:

 • Poker klasik me 3 letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Live Casino Hold'em Poker
 • Live Dealer Ultimate Texas Hold'em Poker

Të apasionuarit pas lojërave të ruletës mund të gjejnë lojërat e mëposhtme:

 • Ruletë klasike evropiane
 • Ruletë franceze
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë me lojëra të dyfishta

Lojtarët që janë gjithmonë në kërkim të lojërave të reja dhe sfiduese mund të gjejnë një alternativë për lojërat e tavolinës këtu në Jackpot City Casino. Për shembull, ekziston një lojë e stilit Wheel of Fortune e quajtur Live Dream Catcher e cila është mjaft emocionuese dhe ofron fitore me ritme të shpejta.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)