Jackpot City Rishikimi 2024 - FAQ

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Ju mund të gjeni përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Jackpot City në FAQ tonë.

Sa kohë para se të shfaqet depozita ime në llogarinë time?

Gjithçka varet nga mënyra e depozitimit që përdor një lojtar në Jackpot City Casino. Disa metoda kërkojnë kohë për të përpunuar depozitën, ndërsa të tjerat do t'i transferojnë paratë menjëherë.

A ka ndonjë tarifë depozite të përfshirë?

Po, ka tarifa depozitash në Jackpot City Casino. Çdo metodë ka tarifa të ndryshme, të cilat mund t'i gjeni nëse vizitoni faqen bankare.

Si të bëni një depozitë në Jackpot City Casino?

Bërja e një depozite në Jackpot City Casino është shumë e lehtë. Lojtari duhet të verifikojë pronësinë e opsionit të pagesës që synon të përdorë. Kjo do të thotë që lojtari duhet të dërgojë dokumente identifikimi tek mbështetja e klientit, gjithashtu lojtarit mund t'i kërkohet të dërgojë disa fatura shërbimesh ose deklarata të kartës. Një lojtar mund të bëjë një depozitë në faqen bankare në Jackpot City Casino thjesht duke zgjedhur mënyrën e pagesës që i përshtatet më së miri.

A ka ndonjë turne në Jackpot City Casino?

Ka disa turne në kazino Jackpot City herë pas here për çdo lojë.

A mbahen tërheqjet në Jackpot City Casino?

Jo, tërheqjet nuk mbahen në Jackpot City Casino.

A mbyll kazinoja llogaritë e dyshimta?

Jackpot City Casino do të mbyllë çdo llogari që ata gjejnë se po merr pjesë në ndonjë aktivitet të dyshimtë.

A pranohen bankat e huaja në Jackpot City Casino?

Lojtarët lejohen të përdorin një bankë të huaj për të bërë një depozitë ose tërheqje, por ata duhet të mendojnë për kursin e këmbimit.

A mund të luaj lojëra në aplikacion pa lidhje interneti?

Po, është e mundur të luash lojëra në aplikacion pa lidhje interneti. Pasi pajisja të lidhet me internetin, aplikacioni përditësohet.

Si të identifikoheni nga një pajisje celulare?

Është shumë e thjeshtë të identifikohesh dhe të fillosh të luash lojërat e tua të preferuara. Thjesht klikoni butonin dhe shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin.

Cilat mënyra pagese pranohen?

Jackpot City Casino është disi e kufizuar kur bëhet fjalë për opsionet e disponueshme të pagesës. Ato ju lejojnë të përdorni karta krediti ose debiti ose kuleta elektronike për të bërë depozita, por nuk ju lejojnë të përdorni të njëjtat metoda për tërheqje. Për shembull, PaySafeGuard, Neosurf dhe InstantBanking nuk lejohen.

Sa kohë duhet për të përpunuar tërheqjen?

E gjitha varet nga mënyra e pagesës që zgjidhni. Gjithsesi, Jackpot City Casino ka një nga pagesat më të shpejta dhe ju mund t'i keni paratë tuaja ndonjëherë për më pak se 24 orë.

A ka ndonjë kufizim bankar?

Po, ka disa kufizime për vende specifike. Për shembull, Skrill pranon më shumë se 200 vende të ndryshme, por ata ende nuk pranojnë lojtarë nga SHBA, Izraeli, Afrika, Kina dhe Turqia.

A i ka Jackpot City Casino të gjitha licencat dhe rregulloret e nevojshme?

Jackpot City Casino është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe gjithashtu, është i licencuar nga Komisioni i Lojërave Kahnawake. Kazinoja gjithashtu auditohet nga organe të pavarura si eCOGRA që ju sigurojnë se lojërat janë të drejta dhe të besueshme. Kazinoja përdor gjithashtu softuerin më të lartë të sigurisë që mbron të gjitha informacionet tuaja personale nga palët e treta.

Si të aktivizoni bonusin?

Çdo bonus ka kërkesa të ndryshme që duhet të plotësohen. Bonusi i mirëseardhjes është i njëjtë për çdo lojtar të ri, por çdo bonus tjetër nuk është. Kazinoja do të hetojë llogarinë e lojtarit dhe do të shohë sa para ka shpenzuar duke luajtur, sa fitore dhe sa humbje janë vetëm disa nga gjërat që janë të rëndësishme.

Cilat janë disa nga përfitimet e Jackpot City Casino?

Kjo përgjigje nuk mund të jetë e thjeshtë pasi ka shumë përfitime nëse regjistroheni në kazinonë e qytetit Jackpot. Këtu është një listë e disa prej arsyeve:
· Lojërat më të mira të kazinosë – Jackpot City Casino ka disa nga lojërat më të mira në portofolin e saj. Mund të gjeni lojëra nga një prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike, Microgaming, dhe tema të ndryshme falë përkushtimit të tyre ndaj cilësisë së lartë.
· Lojëra elektronike emocionuese në internet – Në Jackpot City Casino mund të gjeni një përzgjedhje prej mbi 300 slot lojërash në internet. Të gjithë e dimë se Microgaming nuk është vetëm pionieri kur bëhet fjalë për lojërat në internet, por gjithashtu vazhdon të prodhojë lojëra me cilësi më të mirë.
· Softuer falas i kazinosë – Ju ose mund të shkarkoni softuerin e kazinosë ose mund të luani menjëherë. Ky është softueri standard i kazinosë FLASH që ju lejon të luani lojërat në shumicën e pajisjeve. Dhe ju gjithashtu mund të luani lojërat e tyre falas përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.
· Lojëra të disponueshme në gjuhë të ndryshme – Në Jackpot City Casino mund të ndryshoni lehtësisht gjuhën dhe të gjeni atë që kuptoni. Aktualisht ekzistojnë 24 gjuhë.
· Tregtar i drejtpërdrejtë – Një nga gjërat më emocionuese që ka për të ofruar Jackpot City Casino është të luani lojërat tuaja të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë. Aftësitë e shkëlqyera audio dhe vizuale do ta bëjnë të gjithë përvojën edhe më të këndshme.

Si të fshini llogarinë tuaj Jackpot City Casino?

Nëse dëshironi të fshini llogarinë tuaj ekzistuese, thjesht shkoni në faqen e llogarisë tuaj dhe gjeni opsionin e listuar atje për të anuluar abonimin tuaj. Ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë dhe t'i lini ta bëjnë këtë për ju.

Si të bëni një tërheqje?

Të bësh një tërheqje është vërtet e thjeshtë. Thjesht ndiqni opsionet e tërheqjes dhe zgjidhni atë që është e përshtatshme për ju.

Si të luani në Jackpot City Casino?

Në mënyrë që të kualifikoheni për të luajtur në Jackpot City Casino, duhet të hapni një llogari. Pasi të jetë konfiguruar llogaria juaj, mund të vizitoni seksionin e lojës dhe të zgjidhni lojën që dëshironi të luani.

Mund të më thoni si të fitoj kur luaj lojëra kazino?

Çdo lojë vjen me një sërë rregullash të ndryshme. Nëse i plotësoni kërkesat nga promovimet speciale, çdo fitore shfaqet në gjendjen e llogarisë suaj dhe më vonë mund t'i arkëtoni ato fitime.

A duhet të shkarkoj softuerin Jackpot City?

Për të luajtur ndonjë lojë në Jackpot City Casino, mund të shkarkoni ose shkarkoni softuerin ose të luani versionin e menjëhershëm dhe të vini bast nga shfletuesi.

A mund të luaj në pajisjet e mia iOS dhe Android?

Jackpot City Casino ofron aplikacione për pajisjet iOS dhe Android. Është gjithashtu e mundur të luani lojëra në shfletuesin tuaj celular.

A pranohen lojtarë nga Kanadaja?

Po sigurisht. Dhe jo vetëm kaq, lojtarët nga Kanadaja mund të luajnë me monedhën e tyre.

Si mund të kontaktoj kazinonë?

Ka disa mënyra që një lojtar mund të arrijë mbështetjen e klientit, e cila është e disponueshme 24/7. Ata mund ta bëjnë këtë përmes Bisedës Live, emailit dhe numrit të telefonit pa pagesë: 1-800-768-1946.

A ia vlen përpjekja paketa e bonusit të mirëseardhjes?

Po, një mijë herë po. Jackpot City Casino ka një paketë shumë bujare bonus mirëseardhjeje që mund të shkojë deri në 1600 dollarë. Depozitat tuaja të para do të përputhen deri në 400 dollarë. Ekziston gjithashtu një mundësi për të mos pranuar bonusin e mirëseardhjes nëse dëshironi, pasi këto bonuse vijnë me kërkesa për bast. Vetëm sigurohuni që të kontaktoni mbështetjen e klientit në mënyrë që ata të mund të heqin paratë e bonusit. Përndryshe, ka kërkesa 50x të basteve që duhet të plotësoni.

Cilat mënyra pagese janë në dispozicion?

Pranohen të gjitha kartat kryesore të kreditit, të tilla si Visa, Mastercard, Maestro dhe Visa Electron, dhe ju gjithashtu mund të përdorni transfertën bankare përmes Instadebit. Ju gjithashtu mund të përdorni Ukash dhe Entropay gjithashtu.

A mund t'i besohet Jackpot City Casino?

Jackpot City është një kazino e besuar. Ka të gjitha licencat e nevojshme dhe testohet rregullisht. I gjithë informacioni dhe përvoja juaj e lojërave janë të siguruara me protokollin 128 bit SSL.

Cilat janë disa nga lojërat më të njohura në Jackpot City Casino?

Disa nga lojërat më të njohura të disponueshme në këtë kazino janë jackpots progresive, siç nënkuptohet në emrin e kazinosë. Kjo kazino mundësohet nga softueri Microgaming dhe disa nga titujt më të njohur përfshijnë Mega Moolah, The Dark Knight dhe Major Millions.

A mbështet Jackpot City Casino lojërat celulare?

Po, mund të gjeni lojëra më të mira me grafikë të shkëlqyer për të luajtur në pajisjet tuaja iOS dhe Android.

A pranohen dollarët e Zelandës së Re?

Dollari i Zelandës së Re është një nga monedhat e pranuara dhe ju mund të zgjidhni një nga opsionet e shumta bankare për të financuar llogarinë tuaj.

Sa shpejt paguajnë ata?

Pagesat janë shumë të shpejta në Jackpot City Casino. Disa pagesa mund të jenë në xhepin tuaj në më pak se 48 orë, në varësi të opsionit tuaj të tërheqjes.

Mund të luani falas?

Po, pasi të jeni regjistruar për një llogari, mund t'i luani të gjitha lojërat falas. Ju nuk keni nevojë të bëni depozitën dhe të shijoni lojërat në të gjithë lavdinë e tyre, përveç jackpoteve progresive.