Jackpot City Rishikimi 2024 - Deposits

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Bërja e një depozite është mjaft e lehtë, pavarësisht nëse jeni duke përdorur kompjuterin tuaj ose pajisjen tuaj inteligjente. Skeda Depozita është në anën e djathtë të ekranit dhe mund ta shihni pasi të hyni në llogarinë tuaj. Aty do të gjeni një listë të opsioneve bankare, zgjidhni atë që ju përshtatet dhe zgjidhni shumën që dëshironi të depozitoni.

Metodat e depozitimit

Metodat e depozitimit

Ka mënyra të ndryshme depozitimi që mund të përdorni:

 • Kartë krediti/Mastercard - Përdorimi i një karte krediti ose debiti Visa është i shpejtë dhe efikas. Pasi transaksioni juaj të miratohet, ai transferohet në llogarinë tuaj të kazinosë.
 • Kartë debiti- Karta e debitit Visa Electron është një tjetër mënyrë pagese që përdoret kudo. Kur përdorni një kartë debiti, fondet tuaja duhet të jenë të disponueshme në momentin e transferimit.
 • Transfertë bankare (Abaqoos)- Ky është një portofol virtual që mund të rimbushet me transferta bankare ose pagesa në para në zyra të ndryshme postare ose banka vetëm në të gjithë Hungarinë.
 • Kartë me parapagesë (Astro Pay)- Kjo është një tjetër kartë me parapagesë që është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe mund të rimbushet nëpërmjet mënyrave lokale të pagesës.
 • Transfertë bankare (Boleto Bancario)- Ky shërbim ju lejon të transferoni para nga llogaria juaj bankare dhe më vonë mund t'i përdorni ato para për të blerë online ose për të financuar llogarinë tuaj të kazinosë.
 • Transfertë bankare (Instant Banking by CITADEL)- Ky shërbim ju mundëson të bëni transferta të sigurta duke përdorur llogarinë tuaj bankare ekzistuese.
 • Transfertë bankare (Transferta e drejtpërdrejtë bankare)- Ky është një transfer bankar lokal që përdor llogarinë tuaj bankare dhe e bën shumë të lehtë depozitimin e parave në llogarinë tuaj të kazinosë.
 • Portofoli në internet (DineroMail)- Ky është një portofol në internet që pranon pagesa të ndryshme lokale si depozita në para ose transferta bankare në internet. Gjithçka që duhet të keni është një email dhe mund të hapni lehtësisht një llogari.
 • Transfertë bankare (check)- Ky shërbim ju lejon të bëni pagesa direkte nga llogaria juaj bankare kanadeze.
 • Portofoli në ueb (ecoPayz) - Ky shërbim është i pranuar gjerësisht dhe ju lejon të bëni transaksione në vendin tuaj nëpërmjet bankave të ndryshme të lidhura me ecoPayz.
 • Transferta bankare (eKonto ePlatby)- Ky shërbim mund të përdoret vetëm nëse keni llogari në Raiffeisen Bank ose eBank.
 • Transfertë bankare (Eps)-pagesa)-- Kjo metodë ju siguron një Visa Virtuale ose MasterCard EntroPay që mund të përdoret për të bërë pagesa në internet dhe ju mund të përdorni çdo kartë standarde debiti ose krediti për të ngarkuar fonde në kartën tuaj virtuale.
 • Transfertë bankare (Eps) Ky shërbim ka për qëllim tregun austriak dhe për ta përdorur atë duhet të keni akses në një llogari bankare austriake.
 • Transfertë bankare (Euteller)- Ky shërbim ka për qëllim lojtarët finlandezë dhe u mundëson njerëzve nga Finlanda të bëjnë pagesa të sigurta në internet.
 • Transfertë bankare (Giropay)- Ky shërbim ka për qëllim bankat daneze dhe gjermane dhe përdor sigurinë e bazuar në TAN dhe PIN.
 • Transfertë bankare (Transfertë bankare në internet iDebit)- Ky shërbim ju mundëson të kryeni pagesa të menjëhershme bankare në internet për të cilat nuk keni nevojë të keni një kartë krediti ose të regjistroheni paraprakisht.
 • Portofoli në internet (Debiti në Insta)- Ky shërbim ju lejon të paguani para në llogarinë tuaj të kazinosë direkt nga llogaria juaj bankare.
 • Transferta bankare (Transferencia Bancaria Local/Lobanet - Rrjeti Bankar Lokal)- Ky është një rrjet lokal i transfertave bankare të Amerikës së Jugut që lejon përdoruesit të bëjnë pagesa të sigurta dhe të sigurta duke përdorur monedhën e tyre.
 • Transferta bankare (Moneta.ru)- Kjo portofol në internet ka për qëllim lojtarët rusë dhe mund të financohet duke përdorur metoda të ndryshme si banka bankare në internet, transferta bankare dhe madje edhe dyqane celulare.
 • Transfertë bankare (Neo Surf)- Kjo është një kartë me parapagesë që kërkon një numër PIN 10 shifror dhe duhet ta ndërroni çdo 6 muaj.
 • Portofoli në internet (Neteller)- Ky është ndoshta portofoli virtual më i përdorur pasi i lejon përdoruesit e tij të bëjnë tërheqje dhe depozitime shumë lehtë. Dhe përdoret globalisht.
 • Pago Efectivo (Vouçer me parapagesë)- Ky shërbim ka për qëllim përdoruesit në Meksikë dhe mund të gjendet në zyrat postare dhe 7Elevens.
 • Transferta bankare (PayPal)- Ky portofol në internet i lejon lojtarët të përdorin kartat e tyre të kreditit, kartat e debitit ose llogaritë bankare në internet për të dërguar dhe marrë para.
 • Kuponë me parapagesë (Paysafecard)- Kjo është një kartë me parapagesë që mund të gjendet në pikat e shitjes me pakicë. Mund ta përdorni për të depozituar para në llogarinë tuaj vetëm duke futur kodin PIN të printuar 16-shifror për të bërë një depozitë.
 • Kartë me parapagesë (paspagesë)- Ky shërbim përdoret në Itali, mund ta gjeni në postë dhe ta ringarkoni sa herë të dëshironi. Karta ju lejon të bëni blerje kudo ku pranohet Visa.
 • Transfertë bankare (Przelewy24)- Ky është një transferim bankar në kohë reale që lojtarët në Poloni mund ta përdorin për të bërë pagesa të sigurta në internet.
 • Faturimi celular (Puggle Pay)- Ky është një sistem fature celulare që lejon lojtarët të bëjnë pagesa duke përdorur numrin e tyre celular. Më pas kanë 14 ditë kohë për të shlyer faturën.
 • Portofoli (Portofoli Qiwi)- Ky është një portofol i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur në internet që synon lojtarët rusë.
 • Portofoli në ueb (Skrill)- Ky është një portofol virtual që kërkon vetëm adresën tuaj të emailit.
 • Transfertë bankare (Klarna)- Ky shërbim i lejon lojtarët të bëjnë transferta bankare të menjëhershme në kohë reale në Austri dhe Gjermani.
 • Transfertë bankare (Teleingreso)- Ky shërbim ka për qëllim lojtarët në Spanjë. Metoda është e shpejtë dhe e sigurt dhe nuk kërkon regjistrim kur hapni një llogari.
 • Kupon me parapagesë (Todito Cash)- Kjo është një kartë ose kupon me parapagesë nga e cila lojtarët mund të ngarkojnë fonde në llogaritë e tyre të kazinosë.
 • Transferta bankare (me besim)- Kjo metodë i lejon lojtarët të bëjnë depozita duke përdorur objektin e tyre bankar në internet.
 • Paratë në internet (transferta bankare)- Kjo metodë i lejon lojtarët të depozitojnë para direkt nga llogaria e tyre bankare duke përdorur kartën e tyre të parapaguar ose nëpërmjet depozitimit në para në një pikë të rregulluar.
 • Portofoli në internet (Yandex Money)- Ky është një portofol elektronik që lejon lojtarët të hapin llogari falas të cilat mund t'i ngarkojnë me fonde dhe më vonë t'i transferojnë ato fonde në llogarinë e tyre të kazinosë.
 • Kupon me parapagesë (kasafortë)- Ky është një kupon që shitet në Greqi dhe është shumë i lehtë për t'u përdorur, mjafton ta plotësoni në pikat e shitjes.
Monedhat

Monedhat

Këto janë monedhat e mëposhtme që janë të disponueshme në Jackpot City Online Casino: EUR, CAD, USD, GBP, NOK, CHF, SEK, NZD, PLN, RUB, MXN, ARS, BRL, INR.