Jackpot City Rishikimi 2024 - Countries

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Jackpot City Casino është i disponueshëm në 143 vende dhe ka kufizuar shërbimet e tij gjithashtu në disa.

Arsyeja pse ekziston një listë e gjatë e vendeve të kufizuara është se kazinoja i përmbahet ligjeve të lojërave të fatit unike për secilin vend përkatës. Ata përdorin gjeo-bllokimin për ta bërë këtë.

Më poshtë është një listë e vendeve dhe shteteve, qytetarët e të cilëve nuk mund të luajnë kumar në Jackpot City Online Casino:

 • Antigua dhe Barbuda
 • Uellsi i Ri Jugor
 • Queensland
 • Australia e Jugut
 • Tasmania
 • Victoria
 • Australia perëndimore
 • Territori i Kryeqytetit Australian
 • Territori Verior
 • Austria
 • Belgjika
 • Territori Britanik i Oqeanit Indian
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Franca
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Territoret Jugore Franceze
 • Guernsey
 • Hong Kongu
 • Hungaria
 • Irani
 • Izraeli
 • Italia
 • Xhersi
 • Letonia
 • Korea e Veriut
 • Portugalia
 • Rumania
 • Réunion
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Afrika e Jugut
 • Spanja
 • Swaziland
 • Tajvani
 • Turqia
 • Ishujt e vegjël periferikë të SHBA
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Samoa amerikane
 • Guam
 • Ishujt Mariana Veriore
 • Porto Riko
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Qyteti i Vatikanit
Pse lojërat e fatit janë të paligjshme në disa vende?

Pse lojërat e fatit janë të paligjshme në disa vende?

Kumari është i paligjshëm në disa vende dhe përpara se të vendosni të luani, duhet të konsultoheni me rregullat në juridiksionin tuaj. Arsyet pse kumari është i lejuar në disa vende dhe i paligjshëm në të tjera, bazohen në moral dhe fe. Bixhozi në disa vende konsiderohet mëkat dhe për këtë arsye është i ndaluar ose i rregulluar shumë.