Jackpot City - Countries

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Countries

Jackpot City Casino është i disponueshëm në 143 vende dhe ka kufizuar shërbimet e tij gjithashtu në disa.

Arsyeja pse ekziston një listë e gjatë e vendeve të kufizuara është se kazinoja i përmbahet ligjeve të lojërave të fatit unike për secilin vend përkatës. Ata përdorin gjeo-bllokimin për ta bërë këtë.

Më poshtë është një listë e vendeve dhe shteteve, qytetarët e të cilëve nuk mund të luajnë kumar në Jackpot City Online Casino:

 • Antigua dhe Barbuda
 • Uellsi i Ri Jugor
 • Queensland
 • Australia e Jugut
 • Tasmania
 • Victoria
 • Australia perëndimore
 • Territori i Kryeqytetit Australian
 • Territori Verior
 • Austria
 • Belgjika
 • Territori Britanik i Oqeanit Indian
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Franca
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Territoret Jugore Franceze
 • Guernsey
 • Hong Kongu
 • Hungaria
 • Irani
 • Izraeli
 • Italia
 • Xhersi
 • Letonia
 • Korea e Veriut
 • Portugalia
 • Rumania
 • Réunion
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Afrika e Jugut
 • Spanja
 • Swaziland
 • Tajvani
 • Turqia
 • Ishujt e vegjël periferikë të SHBA
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Samoa amerikane
 • Guam
 • Ishujt Mariana Veriore
 • Porto Riko
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Qyteti i Vatikanit

Pse lojërat e fatit janë të paligjshme në disa vende?

Kumari është i paligjshëm në disa vende dhe përpara se të vendosni të luani, duhet të konsultoheni me rregullat në juridiksionin tuaj. Arsyet pse kumari është i lejuar në disa vende dhe i paligjshëm në të tjera, bazohen në moral dhe fe. Bixhozi në disa vende konsiderohet mëkat dhe për këtë arsye është i ndaluar ose i rregulluar shumë.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)