Rishikimi i kazinosë Jackpot City - Affiliate Program

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City
100% deri në 1600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Është shumë e lehtë të bashkohesh me programin e filialeve të Jackpot City Casino. Thjesht klikoni në butonin 'Regjistrohu Tani' dhe plotësoni formularin tuaj të aplikimit, aq lehtë sa kjo. Buffalo Partners është një program i shkëlqyer bashkëpunëtor që ju ofron një mundësi për të fituar të ardhura.

Në grupin e tyre, ata kanë 10 nga kazinotë më të mëdha dhe ofrojnë një sasi të madhe të mediave sociale që mund t'i përdorni për të promovuar produktet e tyre.

Ju do të merrni 50% të komisioneve tuaja të ndarjes së të ardhurave në muajin tuaj të parë dhe pas kësaj, do të paguheni në varësi të numrit të lojtarëve që rekrutoni:

 • Nëse rekrutoni midis 0 dhe 10 lojtarë, do të merrni një komision prej 25%.
 • Nëse rekrutoni midis 11 dhe 40 lojtarë, do të merrni një komision prej 30%.
 • Nëse rekrutoni ndërmjet 41 dhe 100 lojtarë, do të merrni 35% komision.
 • Nëse rekrutoni më shumë se 100 lojtarë, do të merrni një komision prej 40%

Ju mund t'i promovoni produktet e tyre aq sa dëshironi, që është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar dukshmërinë tuaj. Dhe nëse regjistroheni për planin e tyre CPA, do të merrni pagesa për çdo klient të ri që ju referoni.

Kjo nuk është e gjitha, ata gjithashtu do t'ju ofrojnë një plan pagese me dy nivele, kështu që do t'ju paguhet 2% komision kur t'i referoni bashkëpunëtorët e tjerë në faqen e tyre të internetit. Këto janë kazinotë e mëposhtme që mund të promovoni:

 • Kazino Klubi Kabare
 • Kazino epoka
 • Kazino Klubi i Lojërave
 • Giggle Bingo
 • Jackpot City Casino
 • Lucky Nugget Casino
 • Kazino Mummys Gold
 • Kazino River Belle
 • Kazino Ruby Fortune
 • Kazino Spin Palace
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë