Ivip9 - Tips & Tricks

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Tips & Tricks

Të luash në IVIP9 Casino është një gjë e lehtë pasi të gjitha lojërat e tyre kanë një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të mësosh disa truke përpara se të hysh në botën e lojërave të fatit në internet. 

Këtu, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truket që edhe përdoruesit me përvojë do t'i gjejnë të dobishme.

Si të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në kazino IVIP9?

Lojtarët e kanë të vështirë të luajnë në një kazino online sepse ka disa hapa që duhet të ndjekë çdo lojtar. Ne do të kalojmë hapat për t'i lehtësuar gjërat për ta:

  1. Së pari, lojtarët duhet të regjistrohen në llogarinë e tyre të Kazinosë IVIP9.
  2. Në fund të faqes kryesore, duhet të ndiqni lidhjen dhe të shkarkoni aplikacionin e klubit të lojërave të fatit IVIP9. Lojtarët që kanë një vegël Android duhet të shkojnë në Google Play Store dhe lojtarët që kanë një vegël iOS duhet të shkojnë në Apple Store.
  3. Pasi të shkarkohet aplikacioni, lojtarët duhet ta instalojnë atë dhe të fillojnë të luajnë.

Si të fitoni në kazino IVIP9?

IVIP9 është një kazino popullore që u ofron lojtarëve shumë lojëra të ndryshme dhe shumë mundësi për lojtarët për të fituar. Ka disa gjëra që ata mund të marrin në konsideratë për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar.

Përfitoni nga promovimet e përditshme – IVIP9 ofron disa promovime të shkëlqyera ditore që do t'i ndihmojnë lojtarët të rrisin balancën e tyre. Këto oferta ndryshojnë nga dita në ditë, kështu që lojtarët këshillohen të kontrollojnë faqen e Promovimit sa më shpesh që të munden.

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes – Është shumë e rëndësishme që lojtarët të zgjedhin mënyrën e pagesës që u përshtatet më së miri.

Luaj lojrat tuaja të preferuara – lojtarët këshillohen të luajnë lojërat e tyre të preferuara për të maksimizuar përvojën e tyre. Në fund të fundit, bixhozi synohet të jetë një aktivitet argëtues.

Bëni një pushim – lojtarët këshillohen të bëjnë pushime ndërmjet lojës. Kjo do t'i lejojë ata të qëndrojnë të freskët dhe të përqendruar dhe të mos marrin vendime për të cilat do të pendohen më vonë.

Ndaloni kur jeni duke fituar – pasi lojtarët të grumbullojnë mjaftueshëm fitore, ata duhet të ndalojnë dhe të mos ndihen të babëzitur. Sepse shanset për të humbur fitimet e tyre janë të mëdha, dhe në këtë mënyrë ata do të kenë mjaft herën tjetër që të vendosin të luajnë.

Bashkohu me një klub – Pothuajse çdo kazino ka një program besnikërie që do t'i ndihmojë lojtarët të marrin më shumë shpërblime se zakonisht. Pra, lojtarët duhet të sigurohen që të jenë pjesë e një klubi të tillë.

Sa më shumë të luani, aq më shumë fitoni – Lojtarët që luajnë shpesh po rrisin shanset e tyre për të fituar. Gjithsesi, kjo mund të jetë një pjerrësi e rrëshqitshme, kështu që ata duhet të jenë shumë të kujdesshëm.

Si të qëndroni në kontroll të buxhetit tuaj

Kumari është një aktivitet argëtues dhe shumica e lojtarëve bashkohen në një kazino për të kaluar pak kohë dhe për të shijuar lojërat e tyre të preferuara. Gjithsesi, disa lojtarë e shohin mundësinë për të fituar të mëdha, dhe pak e dinë se kazinotë nuk funksionojnë në atë mënyrë.

Për këtë arsye, është shumë e rëndësishme që të keni një lojë më të ekuilibruar dhe të përfitoni plotësisht nga lojërat e kazinosë. Ka disa rregulla të përgjithshme që lojtarët duhet të ndjekin në çdo kohë për të mbajtur nën kontroll lojërat e tyre të fatit, dhe ato përfshijnë këto:

  • Gjithmonë vendosni një buxhet para çdo sesioni të lojërave dhe qëndroni në të.
  • Lojtarët duhet të kontrollojnë tendencat e basteve në tabelën e rezultateve dhe tabelat e basteve në faqet e lojërave të fatit të kazinove në internet dhe kjo do t'i ndihmojë ata të bëjnë parashikimin e duhur.
  • Filloni me opsione me rrezik më të ulët për të kuptuar se si funksionon loja.
  • Gjithmonë rishikoni termat dhe kushtet e bonusit që ata pretendojnë.

Këshilla dhe truke për ruletë për fillestarët

Është shumë e rëndësishme të vendosni një buxhet dhe t'i përmbaheni atij, pavarësisht se çfarë loje vendosin të luajnë lojtarët. Ky konsiderohet rregulli i parë dhe më i rëndësishëm.

  • Kur luani ruletë, është shumë e rëndësishme të kuptoni rregullat e lojës.
  • Lojtarët kanë shanse më të mira për të fituar në tavolinat e kufirit më të ulët, sepse ata do të fitojnë më shpesh.
  • Shikoni prapa në raundet e mëparshme për të parë rezultatet e lojës dhe kjo do t'i ndihmojë ata të marrin një vendim më të mirë për raundin e tyre të ardhshëm.

Strategjia më e mirë për të fituar lojëra elektronike në internet

Lojërat me video slot në internet janë lojërat më të njohura në çdo kazino dhe është një ide e mirë të mësoni disa këshilla dhe truke se si t'i luani ato.

Gjeni një kazino me reputacion – është shumë e rëndësishme të zgjidhni një faqe të besueshme dhe me reputacion siç është IVIP9 Casino. Nuk mund të imagjinojmë një gjë më të keqe sesa të fitosh një xhekpot dhe të mos jesh në gjendje të tërhiqsh fitimet.

Zgjidhni lojëra elektronike me kujdes – është shumë e rëndësishme të dini se lojërat online me video slot, edhe pse shumë të ngjashme, janë shumë të ndryshme. Të gjithë kanë simbole, veçori dhe tema të ndryshme. Është e rëndësishme të zgjidhni lojën që përmban një temë që është afër tyre dhe që ofron disa nga veçoritë më të dobishme, për fillestarët.

Rrotullime falas – rrotullimet falas janë veçoria më e mirë që mund të ofrojnë lojërat e lojërave elektronike në internet. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të rrotullojnë rrotullat pa pasur nevojë të shpenzojnë paratë e tyre.

Slots me nivelin e bonusit – lojërat slot me video në internet që ofrojnë raunde bonus janë më interesantet. Këto lojëra do të tregojnë kapacitetin e tyre të vërtetë kur lojtarët aktivizojnë veçorinë e bonusit.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)