Ivip9 - Mobile

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Mobile

Lojtarëve u pëlqen të luajnë në lëvizje sepse në këtë mënyrë ata gjithmonë mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të vendosin disa baste. Për këtë arsye, IVIP9 Casino ka zhvilluar një platformë celulare që lejon lojtarët të hyjnë në llogarinë e tyre sa herë që dëshirojnë, pavarësisht vendndodhjes së tyre.

IVIP9 Casino përdor teknologjitë më të fundit HTML5 për të ofruar grafikat më të mira, në mënyrë që lojtarët të kenë në dorë të gjithë titujt e tyre të preferuar në çdo kohë që duan të luajnë.

Pothuajse të gjitha lojërat janë të disponueshme në versionin celular të faqes, përveç disa lojërave që janë teknikisht të papajtueshme me platformat celulare.

Faqja celulare lejon lojtarët të depozitojnë fonde dhe të tërheqin fitimet e tyre. Lojtarët mund të shkarkojnë gjithashtu një aplikacion në mënyrë që procesi i lojës të jetë edhe më i lehtë.

Lojtarët mund të shkarkojnë një aplikacion nëse shkojnë në faqen zyrtare të kazinosë dhe shkojnë në pjesën e poshtme djathtas të faqes. Përdoruesit e Android duhet të klikojnë në butonin Google Play dhe përdoruesit e iOS duhet të klikojnë në butonin e App Store.

Lojtarët që nuk duan të shkarkojnë një aplikacion mund të hyjnë në kazino duke përdorur një shfletues.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)