Ivip9 - Live Casino

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Live Casino

Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë është një nga veçoritë më emocionuese të kazinosë. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarët e vërtetë të drejtpërdrejtë gjatë vendosjes së basteve të tyre. Ka shumë lojëra të ndryshme të disponueshme në seksionin Live Casino, kështu që lojtarët mund të gjejnë gjithmonë diçka interesante.

IVIP9 ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë live të disponueshme në treg. Këtu është një listë e lojërave të kazinosë live të disponueshme në IVIP9.

Blackjack live

Blackjack është një lojë popullore që mund të gjendet në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë në kazino IVIP9. Kjo është një lojë interesante me rregulla të thjeshta që lojtarët do t'i zotërojnë shumë shpejt.

Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin gjithsej 21, më e lartë se dora e tregtarit, pa u dëmtuar. Lojtarët kanë mundësi të ndryshme për të përmirësuar duart e tyre pasi të marrin letrat e tyre fillestare. Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Kushdo që dëshiron të lexojë për rregullat se si të luajë Blackjack duhet të ndjekë këtë lidhje.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të njohura të tavolinës e paraqitur në shumë filma. Lajmi i mirë është se versioni live i lojës është i disponueshëm në IVIP9 Casino. Kur luani ruletë live, ideja është të parashikoni se në cilin numër do të zbresë topi i bardhë.

Ka baste të ndryshme në dispozicion dhe është një ide e mirë të dalloni më të mirat. Lojtarët që pëlqejnë më shumë lojën e qëndrueshme mund të shkojnë për baste që ofrojnë shanse më të mira për të fituar, por ata gjithashtu duhet të dinë se nuk ofrojnë pagesa mbresëlënëse.

Nga ana tjetër, lojtarët që shijojnë një lojë më sfiduese mund të shkojnë për baste që ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të fituar këto baste nuk janë aq të mëdha. Kushdo që dëshiron të lexojë për rregullat se si të luajë ruletë duhet të ndjekë këtë lidhje.

Baccarat live

Baccarat është një lojë e lehtë por argëtuese për t'u luajtur. Lojtarët do të varen më shumë nga fati i tyre sesa nga aftësia kur luajnë një nga lojërat e tyre të preferuara Baccarat live.

Ka tre rezultate ku lojtarët mund të vënë një bast, një bast në dorën e lojtarit, një bast në dorën e bankierit dhe një bast në një barazim. Basti i barazimit ofron pagesën më të lartë, por shanset për të fituar këtë bast janë shumë të vogla, kështu që lojtarët këshillohen të shmangin këtë bast.

Gjithsesi, ne i sugjerojmë secilit lojtar të kalojë pak kohë duke mësuar rregullat bazë të lojës përpara se të vendosë ta luajë drejtpërdrejt.

Live Sic Bo

Sic Bo është një lojë që luhet me tre zare mbi një plan urbanistik ku lojtarët mund të vendosin bastet e tyre. Edhe kjo lojë është e disponueshme në seksionin Live Casino dhe lojtarët mund ta shijojnë atë edhe me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Ka shumë kombinime që mund të bëjnë kur bëhet fjalë për zgjedhjen e bastit të tyre. Lojtarët që duan të mësojnë rregullat e lojës dhe strategjitë e lojës mund të ndjekin këtë lidhje.

Lojëra të drejtpërdrejta

Seksioni IVIP9 Live Casino ofron një përvojë sfiduese por autentike. Lojtarët mund të provojnë variante të ndryshme të lojërave baccarat, poker, blackjack dhe ruletë.

Lojërat e Kazinosë Live luhen vetëm me para të vërteta, prandaj është mirë të mësoni të paktën rregullat bazë të lojës përpara se të vendosni të luani.

Lojtarët mund të përmirësojnë në mënyrë drastike shanset e tyre për të fituar nëse zhvillojnë një strategji për lojën që zgjedhin të luajnë. Para së gjithash, ata duhet të mësojnë rregullat bazë të lojës. Disa mund të thonë se kazino live është e lehtë, por lojërat kanë disa rregulla dhe strategji që lojtarët duhet të ndjekin për të fituar.

Është shumë e rëndësishme të zgjidhni një kazino live që është e licencuar ashtu si kazino IVIP9.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)