Ivip9 - FAQ

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

FAQ

Shihni listën e plotë të pyetjeve dhe përgjigjeve më të zakonshme rreth IVIP9.

Si të luani në kazino IVIP9?

Për të luajtur në IVIP9 Casino për para të vërteta, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces shumë i thjeshtë ku lojtarët duhet të fusin të dhënat e tyre personale për t'u regjistruar për një llogari.

Kushdo që krijon një llogari dhe bën depozitimin e tij të parë mund të kërkojë bonusin shumë bujar të mirëseardhjes që do t'i ndihmojë ata të rrisin bilancin e tyre dhe të zgjasin lojën e tyre.

A është kazino IVIP9 e sigurt?

Po, IVIP9 Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar, në mënyrë që lojtarët të ndihen të sigurt dhe të sigurt në çdo kohë.

A është kazino IVIP9 në dispozicion në të gjitha vendet?

Fatkeqësisht, IVIP9 Casino është në dispozicion vetëm në disa vende aziatike. Lojtarët nga pjesa tjetër e botës nuk do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari dhe të luajnë lojëra për para të vërteta.

Çfarë duhet të bëni nëse tërheqja dështon?

Disa tërheqje mund të dështojnë. Mund të ketë disa probleme teknike ose lojtari ka bërë një gabim kur kërkon një tërheqje. Gjithsesi, nëse lojtarët hasin një problem, ata duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen dhe do të përpiqen ta zgjidhin atë sa më shpejt të jetë e mundur.

Në cilat gjuhë disponohet faqja e internetit e kazinosë IVIP9?

Në këtë pikë, faqja e internetit e Kazinosë IVIP9 është e disponueshme në anglisht, malajisht dhe tajlandisht.

Në cilat monedha mund të bëj pagesa në kazino?

Lojtarët mund të bëjnë transaksione në IVIP9 Casino duke përdorur monedhat e mëposhtme SGD, THB dhe MYR. Është shumë e rëndësishme të dini se pasi një lojtar depoziton fonde duke përdorur një monedhë të caktuar, ai nuk mund ta ndryshojë atë më vonë.

Çfarë ndodh nëse has disa probleme gjatë lojës?

Gjëja më e mirë për të bërë në një situatë si kjo është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe të shpjegoni problemin. Të gjithë agjentët e klientëve në kazino janë të trajnuar dhe miqësorë dhe ata do të bëjnë gjithçka për të ndihmuar çdo lojtar.

A ka një program besnikërie në IVIP9 Casino?

Kazinoja ka nisur një program besnikërie që shpërblen lojtarët me shpërblime të jashtëzakonshme. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të luajnë lojërat e tyre të preferuara për para të vërteta dhe për çdo bast që vendosin do të marrin pikë. Sa më shumë pikë të kenë, aq më i lartë është niveli dhe aq më të mira janë shpërblimet.

A është i ligjshëm baccarat në internet?

Të gjitha lojërat që janë në dispozicion në IVIP9 Casino janë të ligjshme për t'u luajtur. Lojtarët mund të shijojnë variante të ndryshme të lojës dhe të provojnë strategjitë e tyre.

Sa lojtarë mund të luajnë Baccarat?

Zakonisht, në një kazino me bazë tokësore, ka midis 7 dhe 14 vende të disponueshme për lojtarët në tryezën e Baccarat. Gjithsesi, kur luani baccarat në internet ka një numër praktikisht të pafund vendesh në dispozicion, kështu që çdokush mund të bashkohet me një lojë sa herë që dëshiron.

A mund të pasuroheni duke luajtur Baccarat?

Është e mundur të fitoni ca para kur luani Baccarat. Kjo është një lojë e lehtë me letra ku lojtarët që njohin rregullat dhe zhvillojnë një strategji mund të rrisin shanset e tyre për të fituar.

A kam nevojë për aftësi për të luajtur Baccarat?

Lojtarët duhet të mësojnë rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Lajmi i mirë është se baccarat është një lojë e lehtë me disa rregulla të thjeshta.

Ka disa strategji që lojtarët mund të përdorin kur luajnë lojën, kështu që ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë pak kohë duke luajtur lojën në një mënyrë argëtuese dhe të zhvillojnë strategjinë e tyre.

Si të luani Blackjack në internet?

Për të luajtur Blackjack online, lojtarët duhet të krijojnë një llogari në IVIP9 Casino. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët do të përfundojnë në vetëm disa minuta.

Ka variante të ndryshme të lojës në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u pëlqen. Për më tepër, loja është gjithashtu e disponueshme në seksionin Live Casino ku lojtarët mund të shijojnë lojën në kohë reale me një tregtar të vërtetë Live.

Cili është Blackjack-u më i mirë në internet?

Siç kemi thënë në shumë raste, ka variante të ndryshme të Blackjack. Varet nga preferenca e lojtarit se cili variant i pëlqen më shumë. Ne sugjerojmë lojtarët të eksplorojnë sa më shumë lojëra që të munden përpara se të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Lajmi i mirë është se loja është e disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që lojtarët mund të praktikojnë rregullat pa pasur nevojë të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të parë se çfarë ofron secili version pa pasur nevojë të shpenzoni paratë e tyre.

A është blackjack më shumë një lojë aftësie apo fat?

Blackjack është një kombinim i aftësisë dhe fatit. Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë të lojës dhe të praktikojnë strategjinë e tyre pasi kjo do t'i ndihmojë ata të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

A është falas të krijosh një llogari?

Po, është falas të krijosh një llogari në kazino. Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta do të duhet të depozitojnë fonde.

A mund të luaj në SGD?

IVIP9 Casino është në dispozicion në Singapor dhe lojtarët mund të depozitojnë gjithashtu SGD.

Si të kontaktoni Mbështetjen e Klientit?

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent të klientit është nëpërmjet funksionit të bisedës live dhe në këtë mënyrë lojtarët do të marrin ndihmë të menjëhershme. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë email në kazino.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)