Ivip9 - Deposits

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Deposits

IVIP9 është një platformë e sigurt ku asnjë detaj financiar nuk mund t'u zbulohet palëve të treta gjatë depozitimit të parave të gatshme. 

IVIP9 ofron një zgjedhje të shkëlqyer për depozitimin e parave në llogaritë e lojtarëve nëpërmjet transfertës bankare lokale, Help2Pay, Eezie Pay, PayTrust, Viza, MasterCard, dhe metoda të tjera lokale.

Zgjedhja e metodës së depozitimit varet nga ofruesi bankar i lojtarit.

Disa nga mënyrat e pagesës që lojtarët mund të gjejnë në IVIP9 Casino përfshijnë Help2Pay, Visa, PayTrust, Skrill, MasterCard, Eezie Pay, Neteller dhe Bank Transfer.

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në IVIP9 Casino mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje. Ky është një bonus depozite 100% me ndeshje dhe për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional SGD 800. Bonusi i mirëseardhjes vjen me 18x kërkesa për bast që është ndoshta oferta më e mirë në krahasim me kazinotë e tjera. Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për këtë ofertë është i kufizuar në 30 SGD.

Lojtarët që kënaqen duke luajtur në seksionin e kazinosë live mund të kërkojnë gjithashtu një bonus mirëseardhjeje. Ky është një bonus depozite prej 50% dhe kërkesat për bast janë 25x.

Të dy këto bonuse janë të disponueshme për anëtarët e rinj dhe ato mund të përdoren në çdo slot, përveç lojërave MEGA888 dhe 918KISS. Lojtarët, të cilët pretendojnë bonusin e kazinosë live, nuk do të mund ta përdorin bonusin në lojërat Playtech, Evolution Gaming, Allbet dhe Gold Delux.

Kërkesat e bastit për bonusin duhet të plotësohen brenda 30 ditëve, pas së cilës periudhë bonusi do të skadojë. Lojtarët që nuk arrijnë të pastrojnë kërkesat e basteve gjatë kësaj kohe do të humbasin të gjitha fitimet dhe fondet e tyre të bonusit.

Monedha

IVIP9 Casino synon vetëm lojtarët nga vendet aziatike në mënyrë që ata të ofrojnë monedhat e tyre lokale.

Në këtë pikë, këto janë monedhat që janë të disponueshme në kazino: Rupiah – IDR, Ringgit Malajzian – MYR, Dollar Singapori – SGD, Baht – THB dhe Riel – KHR.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)