Ivip9 - Countries

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Countries

IVIP9 është një nga më të shpejtë në rritje kazinotë online në Singapor. 

Tani për tani, ata pranojnë THB, MYR, dhe monedhave SGD. Natyrisht, lista do të rritet ndërsa faqja zgjeron horizontet e saj në të gjitha kontinentet e botës. 

Gjëja më e rëndësishme është që të gjitha transaksionet të jenë të koduara për të mbrojtur të dhënat personale nga sytë kureshtarë.

IVIP9 Casino është një kazino që është e disponueshme në vendet aziatike, kështu që si parazgjedhje, lojtarët nga pjesa tjetër e botës nuk janë të disponueshëm për të hapur një llogari në kazino. Kjo është lista e plotë e të gjitha vendeve të kufizuara:

 • Antarktida
 • Argjentina
 • Armenia
 • Aruba
 • Australia
 • Austria
 • Azerbajxhani
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belgjika
 • Bosnjë
 • Bullgaria
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Afrika Qendrore
 • Kili
 • Kongo
 • Kroacia
 • Qipron
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Republika Domenikane
 • Finlanda
 • Polinezia Franceze
 • Greqia
 • Irani
 • Japonia
 • Libani
 • Maqedonia
 • Malta
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Ribashkim
 • Rusia
 • Arabia Saudite
 • Afrika e Jugut
 • Tanzania
 • Trinidad dhe Tobago
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • MB
 • SHBA
 • Venezuela
Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)