Ivip9 - About

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

About

iVIip9 është një platformë e re bastesh në internet, që operon nën ombrellën e agjencisë më të madhe të basteve në Azi, Singapore Online Casino. Kazinoja u lançua për herë të parë në 2018 dhe është vendosur si një nga kazinotë e reja më të mira në treg në treg me popullaritet të madh në vende si India. 

Kazino iVip9 është një faqe e operuar ligjërisht e siguruar nga laboratorët iTech dhe licencuar nga PAGCOR. Duke qenë një kazino e besueshme e Singaporit, IVIP9 u ofron klientëve lojëra kazino live, lotari dhe një libër sportiv për baste. 

Ivip9

Pronari dhe CEO

IVIP9 Casino është në pronësi të WPP Success ENTERPRISE.

Numri i Licencës

Kazino IVIP9 ka një licencë Filipine dhe Certifikata të Shumëfishta të Lojës së Ndershmërisë.

Meqenëse iVIP9 është një faqe e veçantë për Singaporin, Malajzinë dhe Tajlandën, licenca e marrë është një licencë e Azisë Juglindore. Licenca e synuar është nga PAGCOR, Korporata e Argëtimit dhe Lojërave të Filipineve. Kjo licencë PAGCOR është e njohur ndërkombëtarisht dhe është një licencë e marrë nga shumë kazino të standardeve botërore.

Përveç licencës për këtë operim kazino, iVIP9 ka edhe disa certifikata të ndershmërisë së lojës. Ndër organet e akredituara që japin certifikata në kazino përfshijnë laboratorët e testimit BMM dhe iTechlabs.

Ku bazohet kazino IVIP9?

Kazino IVIP9 ka selinë në adresën e mëposhtme: 2 Orchard Turn, Number 04-21/22 ION Orchard, Singapor.

Biblioteka e lojërave

Biblioteka e lojërave të IVIP9 Casino përfshin një sërë lojërash të ndryshme nga ofruesit e programeve kompjuterike shumë të njohura, në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë titujt e dëshiruar.

Të gjitha lojërat në kazino janë përzgjedhur me kujdes dhe të gjithë titujt janë të ndarë në kategori të qarta, si kazino live, tituj 3D, poker, lojëra me video slot në internet dhe shumë të tjera.

Ata po përpiqen të sjellin një përvojë ndryshe te lojtarët aziatikë dhe duhet të themi se ata janë shumë të suksesshëm në të. Për ta bërë këtë, ata vazhdimisht ndryshojnë dhe përditësojnë platformat e tyre. Mbështetja e tyre ndaj klientit është miqësore dhe gjithmonë e përgatitur për të ndihmuar këdo që ka nevojë.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)