Ivibet

Age Limit
Ivibet
Ivibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Paysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Ivibet

Ivibet është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2022 . Ivibet është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 16/08/2022 , dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësimi, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në Ivibet

Ivibet ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne admirojmë gjithashtu bonuset e tyre të njohura Online Casino ​. Kazino Holdem janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga Ivibet , ndër shumë të tjera.

Softuerët disponohen në Ivibet

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Ivibet mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Igrosoft, BGAMING, Quickspin, Cozy Gaming, Playson .

Metodat e depozitimit pranohen në Ivibet

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, Ivibet ju ka mbuluar. Ivibet mbështet metoda depozitimi si Paysafe Card, Credit Cards, MiFinity , së bashku me 3 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në Ivibet ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , Ivibet është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Coinspaid
Credit Cards
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Paysafe Card
MonedhatMonedhat (12)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (4)
Brazili
Filipinet
Kanadaja
Portugalia
SoftwareSoftware (26)
SportiveSportive (31)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Boks
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Regbi
Shigjetat
Skijimi
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm