Kazinotë më të mira online me Iron Dog Studios 2024

I lançuar në vitin 2016, Iron Dog Studio është një zhvillues i lojërave të kazinosë në internet me bazë në Hove, MB. Ata janë pjesë e familjes 1x2 Gaming, e cila ofron përmbajtje në faqet e lojërave në vende të ndryshme. Planet për të lëshuar ofertat e Iron Dog në NYX OGS janë gjithashtu në punë.

Videoslot janë disa nga krijimet më të njohura të studios. Disa shembuj janë Kurora magjepsëse e Avalon dhe miti Si Xiang. Megjithatë, ato ofrojnë gjithashtu disa lojëra tavoline, të tilla si Ruleta Evropiane 3D, Blackjack 3D dhe Baccarat 3D. Kartat gërvishtëse në internet me tema argëtuese dhe shumëngjyrëshe janë gjithashtu pjesë e portofolit të lojërave të Iron Dog.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi