ibet

Age Limit
ibet
ibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustly
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth ibet

ibet është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2021 . ibet është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 29/07/2022 , dhe është vlerësuar me 7 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në ibet

ibet ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne admirojmë gjithashtu bonuset e tyre të njohura Online Casino ​. Baccarat janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga ibet , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në ibet

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga ibet mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Pragmatic Play, Habanero, Ruby Play, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming .

Metodat e depozitimit pranohen në ibet

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, ibet ju ka mbuluar. ibet mbështet metoda depozitimi si Bank transfer, Skrill, MiFinity, Credit Cards, MuchBetter , së bashku me 5 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në ibet ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , ibet është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (3)
Baccarat
Baccarat Multiplay
European Roulette
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
AstroPay
Bank transfer
Cashlib
Credit Cards
Euteller
Instabet
Interac
MiFinityMuchBetter
Neosurf
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
UPI
Zimpler
iDebit
MonedhatMonedhat (2)
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (26)