Horus Casino

Age Limit
Horus Casino
Horus Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Horus Casino

Horus Casino është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2020 . Horus Casino është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 12/01/2022 , dhe është vlerësuar me 7.6 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në Horus Casino

Horus Casino ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne gjithashtu admirojmë bonuset e tyre të njohura 1000 € Online Casino . Ruletë, Baccarat, Video Poker, Bileta gërvishtëse, Craps janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga Horus Casino , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Horus Casino

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Horus Casino mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Betixon, BF Games, Leap Gaming, 2 By 2 Gaming, iSoftBet .

Metodat e depozitimit pranohen në Horus Casino

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, Horus Casino ju ka mbuluar. Horus Casino mbështet metoda depozitimi si Neteller, Visa, Bitcoin, EcoPayz, MasterCard , së bashku me 7 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në Horus Casino ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , Horus Casino është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

About

Horus Casino është një kripto kazino me temë egjiptiane, e krijuar në vitin 2019. Ajo ju çon në një gjueti thesari në piramidat gjigante përmes hollit të saj të gjerë të kazinosë. 

Zgjedhja e një loje të vetme kazino për të luajtur ju çon në një aventurë në Egjiptin e Lashtë. Horus ishte një hyjni e fuqishme dhe vitale egjiptiane që sundonte qiejt. 

Simboli i famshëm i "Syrit të Horusit" është frymëzuar nga koka e tij si skifter pavarësisht se është burrë.

Horus Casino ofron shumë veçori dhe shpërblime të jashtëzakonshme që do t'ju tërheqin të bashkoheni në platformë. 

Pavarësisht se është i kufizuar në disa vende si Izraeli, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Spanja dhe Franca, Horus Casino tashmë ka fituar një titull ndërkombëtar kazinoje. Pas regjistrimit në Horus Casino, ky rishikim do të nxjerrë në pah veçoritë dhe ofertat kryesore. 

Pse të luani në Horus Online Casino

Horus Casino ofron një holl kazino të mbushur plotësisht. Ai e kupton se sa jetike është një paketë lojërash e përhapur për suksesin dhe reputacionin e saj. 

Mbi 4000 lojëra të disponueshme në Horus Casino përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, karta gërvishtëse, jackpots, video poker, video bingo dhe lojëra virtuale. 

Këto lojëra mundësohen nga zhvillues të mirënjohur lojërash.  

Lojtarët gëzojnë gjithashtu bonuse tërheqëse dhe promovime të përshtatura për t'i ndihmuar ata të zgjerojnë bilancet e llogarisë së tyre. 

Ata nuk kanë kërkesa për baste, vetëm një depozitë minimale prej 20 €. Horus Casino pranon kriptomonedhën dhe monedhën FIAT dhe mbështet opsione të shumta pagese. 

Përveç faqes së internetit të dizajnuar mirë, lojtarët gëzojnë një ekip klientësh të besueshëm dhe miqësor që është i disponueshëm 24/7.

Games

Horus Casino strehon mbi 4000 lojëra kazino nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit të lartë. 

Lobi i kazinosë është i mirë-projektuar me një opsion për të renditur lojërat sipas "Ofruesit" ose thjesht për të kërkuar një titull specifik loje. 

Këto lojëra variojnë nga lojëra elektronike me video deri te lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarët duhet të regjistrohen për t'i provuar këto lojëra falas përpara se të shkojnë për para të vërteta. 

Video Slots

Horus Casino pretendon se ka mbi 3000 lojëra elektronike video! Ky numër është shumë më i lartë se numri mesatar i kazinosë në internet. 

Këto lojëra elektronike video kanë tema të ndryshme, sisteme linjash pagese, pagesa dhe veçori bonusi. 

Lojtarët mund të eksplorojnë bollëkun e papëlqyer të lojërave elektronike të videove në këtë kazino. Disa zgjedhje të njohura përfshijnë:

 • Mega Moolah
 • Big Bass Bonanza
 • Vikingët shkojnë çmendur
 • Dinopolis
 • Narcos Mexico

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë përzgjedhja e dytë më e popullarizuar në hollin e Horus Casino. Ato përfshijnë variacione të ndryshme të baccarat, ruletit, craps dhe blackjack-ut popullor. 

Ky seksion është i popullarizuar në mesin e lojtarëve me përvojë pasi kërkon aftësi dhe strategji për të fituar. Lojërat më të njohura janë:

 • Blackjack Amerikan
 • Craps personi i parë
 • Ruletë Evropiane Deluxe
 • Baste anësore të Baccarat
 • Punto Banco

Video Poker

Video poker ofron lojëra klasike me letra dhe versione të reja të lojërave të pokerit. Ashtu si lojërat e tavolinës, ajo është e popullarizuar në mesin e lojtarëve me përvojë pasi kërkon një ekspertizë për të arritur fitore të rëndësishme. 

Lojtarët e pokerit mund të shijojnë një shumëllojshmëri të mirë të opsioneve të pokerit me tituj të tillë si:  

 • Hi-Lo Premium
 • Deuces Wild
 • Kazino Hold'Em
 • Aces & Fytyrat
 • Jacks ose më mirë

Kazino live

Live Casino është një shtëpi moderne kazino me tulla dhe llaç. Lojërat organizohen nga krupierë të drejtpërdrejtë në këtë kategori dhe në kohë reale. 

Studiot e lojërave janë të pajisura me kamera moderne që kapin të gjithë aksionin. Lojtarët mund të përdorin funksionin e bisedës anësore gjatë lojës. Disa lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Blackjack i pafund
 • Baccarat me shpejtësi
 • Mega Sic Bo
 • Monopoly Live
 • Salloni Prive Ruletë

Bonuses

Horus Casino ofron bonuse dhe promovime të mira për lojtarët e saj të rinj dhe ekzistues. 

Të gjitha bonuset e disponueshme janë të listuara në faqen "Promovimet". Lojtarët e rinj gëzojnë një bonus për përputhjen e depozitave 250% deri në 1000 € plus 125 rrotullime falas. 

Paketa e mirëseardhjes shpërndahet në 3 depozitat e para. Ekziston një bonus depozite prej 150% në depozitën tuaj të parë kripto. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Festa e Bonusit të Fundjavës
 • Sloti i muajit
 • Kthim parash i pakufishëm

Këto bonuse nuk kanë kërkesa për bast dhe një depozitë minimale prej 20 €. Plays mund të marrë pjesë në turne të organizuar nga ofrues të ndryshëm softuerësh. 

Ekziston një program VIP me 4 nivele që ofron veçori dhe shpërblime të personalizuara për të gjithë lojtarët e kualifikuar.

Languages

Faqja e internetit e Horus Casino është një platformë shumëgjuhëshe. Ai mbështet shumë gjuhë që fliten zakonisht midis lojtarëve të tij.

Faqja e internetit është vendosur kryesisht të jetë e disponueshme në anglisht. Sidoqoftë, lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme pa ndonjë sherr. Disa gjuhë të njohura përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • finlandez

Monedhat

Meqenëse kazino online Horus synon një popullsi të madhe lojtarësh me bazë në vende të ndryshme, ajo u lejon atyre të bëjnë transaksione me monedha të ndryshme. 

Aktualisht, kjo kazino mbështet argumentet e njohura të kriptove dhe monedhat FIAT të pranuara globalisht. Ato përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Rubla ruse
 • BTC
 • ETH

Të gjitha monedhat e disponueshme janë të renditura në seksionin "Taksonomitë".

Software

Horus Casino krenohet me një lob të gjerë kazinoje të mundësuar nga disa prej ofruesve më të mëdhenj të programeve kompjuterike në industrinë e lojrave. 

Lojërat janë të dizajnuara mirë dhe të optimizuara për t'u luajtur në pajisje të shumta. Aktualisht, Horus Casino nuk ka një aplikacion të shkarkueshëm. Megjithatë, të gjitha lojërat janë të disponueshme në modalitetin e luajtjes së menjëhershme, falë gjuhës HTML5.

Horus Casino punon me ofruesit e krijuar dhe të rinj të lojërave për të krijuar një destinacion të ëndrrave të lojërave për lojtarët e tij.

Ofruesit e shumtë të programeve kompjuterike në dispozicion ofrojnë gjithashtu turne dhe promovime të rregullta. Disa nga ofruesit më të mirë të lojërave në Horus Casino përfshijnë:

 • Endorfina
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Lojëra evolucionare

Support

Falë ekipit të besueshëm të mbështetjes së klientit, lojtarët gëzojnë ndihmën maksimale kur luajnë në Horus Casino. 

Ekipi është lehtësisht i arritshëm përmes objektit të bisedës live në këndin e poshtëm të djathtë. 

Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin përmes emailit (support@horuscasino.com) ose plotësoni formularin e kontaktit dhe prisni të kontaktoni. 

Pse ia vlen të luash në Horus Online Casino?

Horus Casino është një hyrje relativisht e re në skenën e lojërave online. Ka qenë në treg që nga viti 2019 dhe po fiton me shpejtësi popullaritet mes lojtarëve të kazinosë. 

Është një degë në pronësi të plotë të Mirage Corporation NV dhe operon nën licencën Curaçao eGaming. Kompania e saj mëmë ka krijuar një emër duke zotëruar disa kazino më të mira kripto dhe online.

Horus Casino krenohet me një lobi të gjerë kazinoje të mundësuar nga disa ofrues të njohur të lojërave. 

Lobi është i larmishëm për të strehuar lojëra elektronike me video, lojëra tavoline, video poker, karta gërvishtëse, lojëra virtuale dhe lojëra jackpot. 

Mund të bashkoheni shpejt dhe të shijoni opsione të shumta pagese që mbështesin kripto dhe monedha të ndryshme FIAT. Mos ngurroni të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit në rast të ndonjë pyetjeje.

Deposits

Kazino online Horus pranon depozita nga mënyra të shumta pagese të mbështetura. Ato përfshijnë bankat tradicionale, kuletat elektronike dhe opsionet e pagesave të bazuara në blockchain. 

Depozita minimale është 20 €. Megjithëse depozitat janë spontane, tërheqjet mund të kërkojnë kohë, në varësi të opsionit të zgjedhur bankar. Mënyrat e njohura të pagesës janë:

 • Visa/MasterCard
 • ecoPayz
 • Neteller
 • Bitcoin
 • Ethereum
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
AstroPay
Bitcoin
EPS
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Ripple
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Austria
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (47)