Rishikimi i kazinosë HeySpin - Withdrawals

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

HeySpin Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Ata e dinë se ky është momenti që keni parashikuar gjatë gjithë kohës, ndaj për këtë arsye, procesi i tërheqjes është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë.

Për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transferimin. Ajo që duhet të mbani mend këtu është se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese si ajo që keni përdorur për të depozituar në radhë të parë.

Bonusi i tërheqjes

Kur merrni një bonus nga kazino, zakonisht vjen me kërkesa për bast. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, mund të kërkoni një tërheqje. Ne ju sugjerojmë të kontrolloni kushtet e bonusit përpara se të pranoni një bonus të caktuar.

Monedha

HeySpin ka shtuar monedha të ndryshme për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Në këtë pikë, ju mund të përdorni monedhat e mëposhtme për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja:

  1. $ - Dollarë amerikanë
  2. € - Euro
  3. £ - paund britanik
  4. Kr - Krona (DKK,NOK,SEK)
  5. R$ (BRL)
  6. C$ - Dollarë kanadezë
  7. AU$ - Dollarë Australianë
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë