HeySpin - Security

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Security

HeySpin bën gjithçka që është në fuqinë e tyre për të mbrojtur lojtarët e tyre. Për ta bërë këtë, ata përdorin teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit Secure Socket Layer. Ju lehtë mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

Kur krijoni llogarinë tuaj, duhet të përdorni një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim. Është përgjegjësia juaj ta mbani atë informacion të sigurt dhe të mos e ndani me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor llogarinë tuaj, atëherë duhet të kontaktoni menjëherë Mbështetjen e Klientit.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
SoftwareSoftware (30)