HeySpin - Payments

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në HeySpin Casino që mund t'i përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje. Për më tepër, ata kanë shtuar Neteller, PayPal dhe Skrill, të cilat janë një nga mënyrat më të përdorura dhe më të besueshme të pagesës.

HeySpin Casino sigurohet që kërkesa juaj për para të gatshme të dorëzohet shpejt dhe me efikasitet. Ju duhet të bëni një kërkesë për tërheqje vetëm përmes faqes së internetit dhe nuk mund të kërkoni një tërheqje me telefon ose me postë elektronike.

Për të kërkuar një tërheqje, duhet të bëni të paktën një depozitë në llogarinë tuaj. Ju mund të kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, por mbani në mend se të gjitha fondet tuaja të bonusit do të anulohen nëse e bëni këtë.

Shuma minimale që mund të tërhiqni është e kufizuar në 10 dollarë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në muaj është e kufizuar në 7,000 dollarë.

Para se të bëni një tërheqje, duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore. Kjo është një marrëveshje një herë, por mbani në mend se kazinoja mund të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë nëse mendon se është e nevojshme.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
SoftwareSoftware (30)