HeySpin - Mobile

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Mobile

HeySpin Casino është në dispozicion në lëvizje, falë platformës së saj celulare. Tani, ju mund të luani lojën tuaj të preferuar në çdo kohë që dëshironi. Lajmi i mirë është që as nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion, mund të hyni në kazino përmes shfletuesit tuaj.

Të luash në celularin tënd është një përvojë e këndshme falë kazinosë celulare të mirë-projektuar dhe me performancë të shpejtë. Mund të hyni lehtësisht në llogarinë tuaj dhe të gjeni lojën që po kërkoni. Për më tepër, ju gjithashtu mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj.

Kur të hyni në llogarinë tuaj, do të shihni se faqja kryesore është e thjeshtë, kështu që mund të gjeni lehtësisht atë që kërkoni.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
SoftwareSoftware (30)