Rishikimi i kazinosë HeySpin - Games

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Games

Games

Përzgjedhja e lojërave të disponueshme në HeySpin Casino është e madhe dhe ju do të gjeni atë që kërkoni. Shumica e lojërave janë të disponueshme në një modalitet argëtues, që do të thotë se ju mund t'i luani ato pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si të luani një lojë të caktuar pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Bakarat

Baccarat është një lojë letrash në të cilën shumë lojtarë të bixhozit pëlqejnë të kënaqen. Loja është shumë e thjeshtë, por ofron shumë emocione. Baccarat daton në Francën e shekullit të 19-të dhe që nga momenti kur u shpik, tërhoqi një audiencë të madhe. Deri më sot, ka shumë variante të ndryshme të lojës në dispozicion, kështu që ju mund të gjeni një ose dy që ju pëlqejnë.

Kartat kanë ndryshuar pak vlera për lojën. Aset vlerësohen me 1, letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale dhe 10-tat dhe letrat me fytyrë vlerësohen me 1.

Për të filluar të luani, duhet të vendosni një bast. Ekzistojnë tre opsione në dispozicion:

 • Një bast për Bankerin
 • Një bast për Lojtarin
 • Një bast për një barazim

Statistikisht, basti i Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër, dhe për këtë arsye, ai vjen me një komision prej 5%. Dhe kur bëhet fjalë për bastin Barazim, shumica e lojtarëve tërhiqen nga ky bast sepse ofron pagesën më të lartë. Por, ne ju sugjerojmë të shmangni këtë bast, veçanërisht nëse jeni fillestar sepse shanset që ky bast të ndodhë janë shumë të vogla.

Kur bëhet fjalë për lojën, nuk ka asgjë që mund të bëni pasi të vendosni bast. Loja luhet sipas rregullave të paracaktuara, kështu që ju mund të uleni dhe të relaksoheni. Kjo është një nga arsyet kryesore pse Baccarat është një lojë kaq e njohur, sepse kryesisht mund të mbështeteni te fati juaj.

Rregullat për lojtarin janë mjaft të drejtpërdrejta. Nëse keni një dorë që arrin nga 0 në 5, do të merrni një kartë të tretë. Nëse dora juaj arrin 6 ose 7, do të qëndroni në këmbë. Nëse dy letrat e para merrni gjithsej 8 ose 9, kjo quhet Dorë Natyrore dhe ju jeni fituesi i raundit.

Rregullat për bankierin janë pak më të komplikuara se rregullat për lojtarin. Lajmi i mirë këtu është se nuk duhet të dini rregullat për të pasur një seancë të suksesshme. Por, nëse doni të dini se çfarë po ndodh para jush, atëherë ne do të ndajmë rregullat e kartës së tretë me bankierin.

 • Kur dy letrat e para të bankierit arrijnë në 3, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 dhe ato do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është një 8.
 • Kur dy letrat e para të bankierit gjithsej 4, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit është 2, 3, 4, 5, 6, 7 dhe ato do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 8, 9, 10.
 • Kur dy letrat e para të bankierit arrijnë në 5, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit është 4, 5, 6, 7 dhe ato do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 8, 9 , 10.
 • Kur dy letrat e para të bankierit gjithsej 6, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse letra e tretë e lojtarit është 4, 5, 6, 7, dhe ato do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit është 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10.
 • Kur dy kartat e para të bankierit gjithsej 7, ato do të qëndrojnë.
 • Kur dy kartat e para të bankierit gjithsej 8 ose 9, kjo është një Dorë Natyrore dhe ata do të fitojnë raundin.

Slot

Në këtë pikë, ka më shumë se 200 lojëra slot video në internet që mund të luani në HeySpin Casino. Ka lojëra për të gjitha llojet e lojtarëve, kështu që pa marrë parasysh nëse jeni një rul i ulët apo i lartë, ka diçka për ju.

Lojërat me video slot në internet janë intuitive dhe nuk keni nevojë të mësoni disa rregulla të ndërlikuara për të qenë në gjendje të luani. Edhe pse lojërat elektronike janë të thjeshta, ne ju sugjerojmë të mësoni rregullat bazë të lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Mënyra më e mirë për të mësuar rregullat është të filloni të luani lojëra elektronike klasike. Ky është versioni i thjeshtë i lojës që shënon fillimin e epokës së 'slot lojërave në internet'.

Loja synon të krijojë një kombinim fitues në një linjë pagese aktive. Ju duhet të vendosni bast, të rrotulloni rrotullat dhe të prisni për rezultatin.

Nëse dëshironi të rrisni shanset tuaja për të fituar, duhet të vendosni bast në sa më shumë linja pagese të jetë e mundur. Numri i linjave të pagesës do të varet nga loja që luani dhe ju mund të zgjidhni nga lojëra elektronike që kanë vetëm një linjë pagese deri në miliona mënyra për të fituar.

Ajo që e bën lojën e lojërave elektronike kaq interesante janë simbolet e bonusit. Mund të ketë shumë simbole të ndryshme bonusi, por ato më të zakonshmet përfshijnë simbolin wild dhe scatter. Simboli wild ka funksionin të qëndrojë për simbole të tjera për të përfunduar një linjë fituese pagese. Në disa lojëra, simbolet e egra vijnë me një shumëzues. Ata nuk mund të qëndrojnë për një tjetër simbol bonusi.

Një simbol scatter fillon bonusin e rrotullimeve falas në shumicën e rasteve. Ju do të duhet të vendosni të paktën tre simbole scatter dhe ato nuk duhet të jenë në një linjë aktive pagese. Këto simbole ofrojnë gjithashtu pagesa të shpërndara, që është një tjetër plus.

Lojëra bonus

Lojëra në internet me video slot ofroni një lojë bonus që e bën përvojën më interesante. Ka mënyra të ndryshme për të aktivizuar lojërat e bonusit, por në shumicën e rasteve, kjo është duke vendosur të paktën 3 simbole të shpërndara në të njëjtën rrotullim. Lojërat bonus mund të jenë gjithashtu të ndryshme, ato mund të vijnë në formën e rrotullimeve falas ose mini lojërave bonus.

Poker

Poker është një lojë e mahnitshme që mund të luani, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar për një lojë më sfiduese. Kjo është një lojë aftësish dhe njohurish, dhe ju duhet të kaloni pak kohë duke mësuar rregullat e lojës dhe duke praktikuar të njëjtat.

Pokeri luhet me një paketë standarde prej 52 letrash dhe të gjitha duart e pokerit përmbajnë pesë letra. Për të fituar, duhet të kesh dorën e renditjes më të mirë. Gjëja e parë që duhet të mësoni është se si renditen duart, dhe ja si renditen ato nga lart në të ulët:

 • Five of a Kind është një dorë që është e mundur vetëm kur përdorni letra të egra. Kjo është dora më e lartë e mundshme.
 • Straight Flush është dora më e mirë natyrale ku keni pesë letra në rregull, të gjitha në të njëjtin kostum.
 • Four of a Kind është kur keni katër letra të së njëjtës rang.
 • Full House është kur ke tre të një lloji dhe një palë.
 • Flush është kur të gjitha letrat janë në të njëjtin kostum.
 • Straight është kur keni 5 letra në rregull.
 • Tre nga një lloj është kur keni tre letra të çdo rangu të përputhura me dy letra që nuk janë një palë.
 • Dy palë është kur keni dy çifte të dallueshme.
 • Çifti është kur keni një palë dhe tre letra të pakrahasueshme.
 • High Card është kur dora juaj nuk kualifikohet si asnjë nga duart e mësipërme dhe letra juaj e vetme me vlerë është letra më e lartë.

Gjëja tjetër që duhet t'i kushtoni vëmendje është mënyra se si vendosni bast. Gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni një bast për të marrë letra, dhe në fund të raundeve të basteve, dora më e lartë është ajo që fiton.

Kur vini bast, keni tre zgjedhje dhe ato përfshijnë sa vijon:

 • Thirrje – kur telefononi, vini bast që të përputhet me bastin e mëparshëm.
 • Rrit - kur bëni ngritje, ju bëni bastin tuaj të parë që të përputhet me bastin e mëparshëm dhe vendosni një bast tjetër shtesë. Të gjithë lojtarët e tjerë duhet të përputhen me bastin e ri të ngritur.
 • Fold – kur palosni, ju bie nga dora aktuale dhe nuk keni nevojë të vendosni para në tenxhere.

Video Poker

Video poker është një tjetër lojë interesante që duhet të provoni. Ky është një lloj versioni i thjeshtuar i lojës shumë të njohur. Ka disa variante, por më i vjetri është Jacks or Better, dhe është një kombinim i aftësisë dhe fatit.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni një bast dhe kompjuteri do t'ju ndajë pesë letra. Ju duhet të zgjidhni se cilat dëshironi të mbani dhe cilat dëshironi të hidhni. Kur klikoni mbi letrat që dëshironi të hidhni, kompjuteri do të merret me letrat zëvendësuese dhe pasi të keni letrat tuaja përfundimtare do të shihni nëse fitoni apo humbisni.

Ju duhet të dini renditjen e duarve në mënyrë që të merrni një vendim më të mirë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë