HeySpin - FAQ

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

FAQ

Gjeni pyetjet më të bëra rreth HeySpin Casino këtu.

Si të luani në Kazino HeySpin?

Nëse dëshironi të luani për para të vërteta në HeySPin Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Ju duhet të regjistroheni për një llogari dhe të plotësoni një aplikim me të dhënat tuaja.

Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Mos harroni të kërkoni bonusin e mirëseardhjes herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të re?

A janë të sigurta të dhënat e mia në HeySpin Casino?

Po, HeySpin Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjitha detajet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta.

Pse duhet të dërgoj dokumentet e mia?

Ju duhet të dërgoni dokumente për të vërtetuar se jeni në moshë madhore për të luajtur bixhoz dhe se jeni ai që thoni se jeni. Kazino ka nevojë për dokumentet tuaja për të vërtetuar se fondet po i dërgohen personit të duhur.

Të gjitha dokumentet tuaja merren dhe sigurohen në një mënyrë të kufizuar nga aksesi, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Pasi të verifikoni llogarinë tuaj, nuk keni pse ta bëni këtë përsëri. Mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

A janë lojërat në panairin e Kazinosë HeySpin?

HeySpin ofron lojë të ndershme në çdo kohë. Të gjitha lojërat e tyre përdorin Random Number Generator dhe testohen rregullisht nga agjenci të palëve të treta.

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes?

E vetmja gjë që duhet të bëni për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes është të bëni depozitën e kërkuar. Pasi ta bëni këtë, fondet do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj. Bonusi i mirëseardhjes në HeySpin Casino është një depozitë 100% që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin tuaj.

Kam bërë një depozitë por nuk kam marrë bonus. Pse është kështu?

Kur përpiqeni të kërkoni një bonus, duhet të bëni të paktën një depozitë minimale për t'u kualifikuar për bonusin. Nëse nuk keni arritur ta bëni këtë, kjo është ndoshta arsyeja pse nuk e keni marrë bonusin tuaj. Ne ju sugjerojmë të lexoni termat dhe kushtet përpara se të përpiqeni të kërkoni një bonus. Nëse problemi vazhdon, gjëja më e mirë që mund të bëni është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Kam marrë një bonus që nuk e kam kërkuar. Pse është kështu?

Disa bonuse në kazino shtohen automatikisht kur bëni depozitën e kërkuar. Kjo për shkak se promovimi po funksionon gjatë periudhës që keni bërë një depozitë. Nëse nuk dëshironi të luani me fondet e bonusit, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do ta heqin bonusin nga llogaria juaj.

Si ta di nëse kam vënë bast mjaftueshëm bonusin tim?

Çdo bonus që merrni nga kazino vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje. Mund ta kontrolloni lehtësisht statusin e bonusit tuaj në çdo kohë kur hyni në "Llogaria ime" dhe shikoni "kërkesat e mbetura të basteve".

Si mund të ndaloj marrjen e bonuseve?

Bonusi i mirëseardhjes në HeySpin është automatik dhe ju nuk mund ta hiqni atë. Gjithsesi, pas kësaj, nëse nuk dëshironi të merrni ndonjë bonus, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe nuk do të shtohen bonuse të tjera në llogarinë tuaj.

Si të depozitoj?

Depozitimi në llogarinë tuaj është shumë i thjeshtë. Së pari ju duhet të keni një llogari me para reale dhe pasi ta bëni këtë, hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni transferimin. Fondet tuaja duhet të pasqyrohen në llogarinë tuaj shumë shpejt.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në HeySpin Casino?

HeySpin Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë këto:

Kartat e kreditit dhe debitit:

Mënyrat alternative të pagesës:

Mbani në mend se mënyrat e pagesës mund të ndryshojnë, në varësi të vendit ku banoni. Gjëja më e mirë që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe do të listohen të gjitha mënyrat e pagesës që janë në dispozicion për ju.

A mund të shoh depozitat e mëparshme që kam bërë?

Nëse dëshironi të kontrolloni depozitat tuaja të mëparshme, duhet të klikoni në "Llogaria ime" dhe më pas në skedën "Historia e Transaksioneve". Zgjidhni "Depozitat e Mia" nga menyja rënëse dhe zgjidhni periudhën që dëshironi të shikoni.

Pse nuk mund të depozitoj me vizën time?

Nëse kjo është hera e parë që bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj Visa, atëherë banka mund të zbatojë kufizime për të. Në disa raste të tjera, mund të jetë e mundur që po futni detaje të gabuara.

Kam depozituar me transfertë bankare, por fondet e mia nuk shfaqen në llogarinë time. Pse është kështu?

Në disa raste, mund të duhen deri në 5 ditë që fondet të pasqyrohen në llogarinë tuaj. Pasi fondet të jenë në dispozicion, kazino do të përditësojë gjendjen e llogarisë tuaj dhe do t'ju njoftojë me email.

Pse depozita ime është ende në pritje, por paratë janë marrë nga llogaria ime?

Ndonjëherë kazinoja duhet të kryejë kontrolle shtesë sigurie dhe për këtë arsye, depozita nuk pasqyrohet në llogarinë tuaj të pagesës.

Si të bëj një tërheqje të fitimeve të mia?

Tërheqja është një procedurë e thjeshtë dhe do ta kryeni shumë shpejt. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni në kazino dhe të klikoni në Arkëtar dhe të zgjidhni seksionin Tërheqje.

Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Mbani në mend se tërheqjet nuk janë të menjëhershme si depozita. Kazinoja duhet të kalojë seancën tuaj dhe të kontrollojë për parregullsi përpara se të lëshojë fondet.

A mund ta anuloj kërkesën time për tërheqje?

Po, mund ta anuloni tërheqjen nëse është ende në pritje. Kjo është zakonisht brenda 48 orëve nga data e kërkesës. Drejtohuni te arkëtari dhe klikoni në butonin Në pritje të parave të gatshme dhe zgjidhni transaksionin që dëshironi të anuloni dhe klikoni në 'Transferoni paratë në llogarinë tuaj'. Fondet do të transferohen në llogarinë tuaj dhe ju mund të luani me të.

A duhet të dërgoj dokumente sa herë që kërkoj tërheqje?

Si rregull, ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar llogarinë tuaj. Ju duhet ta bëni këtë një herë dhe kur të keni mbaruar nuk keni pse të kaloni përsëri procedurën e verifikimit. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse ata mendojnë se është e nevojshme.

Si mund të dërgoj dokumente në kazino?

Ka dy mënyra të ndryshme për të dërguar dokumente, me email ose postë. Pasi kazinoja të marrë dokumentet tuaja, ato do t'i ruajnë ato dhe çdo kërkesë e ardhshme për arkëtim duhet të përpunohet dhe miratohet pa asnjë vonesë.

Çfarë duhet të bëj nëse harroj fjalëkalimin tim?

Nëse ju ndodh të harroni fjalëkalimin tuaj, mund ta ndryshoni lehtësisht atë. Thjesht klikoni në lidhjen Keni harruar fjalëkalimin dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

Cilat janë pikat e shpërblimit?

HeySpin shpërblen lojtarët e tij besnikë duke u dhënë pikë shpërblimi sa herë që luajnë në kazino. Ju duhet të regjistroheni për një llogari dhe sa herë që bëni një bast me para të vërteta do të merrni pikë shpërblimi. Pasi të keni grumbulluar pikë të mjaftueshme, mund t'i shpengoni ato. Do të merrni 1 pikë shpërblimi për çdo 40 dollarë që vendosni bast. Shuma maksimale që mund të merrni në muaj nga pikët tuaja të shpërblimit është e kufizuar në 100 dollarë.

Çfarë do të ndodhë me pikët e mia të shpërblimit nëse mbyll llogarinë time?

Nëse zgjidhni të mbyllni llogarinë tuaj, atëherë do të humbni të gjitha pikët tuaja të shpërblimit. Nuk mund t'i transferosh pikët e shpërblimit në llogari të tjera, prandaj për këtë arsye, ne ju sugjerojmë t'i përdorni pikët tuaja të shpërblimit përpara se të mbyllni llogarinë tuaj.

Pse nuk mund të luaj në modalitetin praktik?

Nëse keni një llogari praktike, atëherë ju lejohet të luani vetëm 250 lojëra. Nëse dëshironi të vazhdoni të luani në modalitetin praktik, ju sugjerojmë të krijoni një llogari me para të vërteta. Çdo depozitë prej 10 dollarësh që bëni do të shtojë 250 lojëra të tjera në llogarinë tuaj të praktikës.

A mund ta mbyll llogarinë e lojtarit tim?

Nëse e gjeni veten duke pasur probleme me lojërat e fatit, atëherë është mirë të mbyllni llogarinë tuaj në kazino. Mund të provoni fillimisht të mbyllni llogarinë tuaj përkohësisht dhe nëse kjo nuk funksionon, atëherë mund ta mbyllni përgjithmonë llogarinë tuaj.

Cilat monedha janë të disponueshme në HeySpin Casino?

Në këtë pikë, ka 7 monedha të disponueshme në HeySpin duke përfshirë ato të mëposhtme:

  • $ - Dollarë amerikanë
  • € - Euro
  • £ - paund britanik
  • Kr - Krona (DKK,NOK,SEK)
  • R$ (BRL)
  • C$ - Dollarë kanadezë
  • AU$ - Dollarë Australianë

Cilat mjete të Lojërave të Përgjegjshme ofron HeySpin Kazino?

Si funksionojnë kufijtë e depozitave?

Ne i sugjerojmë çdo lojtari të vendosë kufij depozitash në llogarinë e tij edhe përpara se të fillojë të luajë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të mbajtur më shumë kontroll se sa para dhe kohë shpenzoni duke luajtur bixhoz. Ju mund të vendosni limite ditore dhe ato aplikohen çdo ditë në orën 12:00 të mëngjesit dhe mbarojnë në orën 23:59. Kufijtë javor të depozitave aplikohen çdo javë të hënën në orën 12:00 dhe mbarojnë të dielën në orën 23:59.

Kufijtë e depozitave mujore aplikohen çdo muaj duke filluar nga dita e parë e muajit në orën 12:00 të mëngjesit dhe duke përfunduar ditën e fundit të muajit në orën 23:59.

A mund të luaj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në HeySpin Casino?

Po, HeySpin Casino ka më shumë se 100 lojëra kazino të drejtpërdrejta që mund të luani. Kjo do të sjellë përvojën e kazinosë më afër jush dhe ju të paktën për një moment mund të ndiheni sikur po luani në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. Përzgjedhja e lojërave është e madhe, dhe ju mund të gjeni variante të ndryshme të blackjack-ut, ruletit dhe pokerit, vetëm për të përmendur disa.

A mund të marr rrotullime falas në HeySpin Casino?

HeySpin Casino ka disa promovime të rregullta që ofrojnë bonuse të rrotullimeve falas. Nëse nuk doni të humbisni asgjë, ne ju sugjerojmë të shkoni në faqen e Promocioneve herë pas here dhe të shihni se çfarë ju pret.

Cilët ofrues softuerësh janë të disponueshëm në kazino?

Ka më shumë se 1000 lojëra në këtë pikë në HeySpin Casino. Disa nga emrat kryesorë përfshijnë NetEnt dhe Microgaming, të cilët janë disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industrinë e kazinove në internet.

Çfarë ndodh nëse nuk i plotësoj kërkesat e bastit?

Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes, atëherë do të humbni fondet tuaja të bonusit. Ne ju sugjerojmë të lexoni termat dhe kushtet e çdo bonusi para se ta pranoni atë.

A është e sigurt Kazino HeySpin?

HeySpin Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Kjo do të thotë që ju mund të transferoni me lehtësi fonde në dhe nga llogaria juaj dhe të luani lojërat tuaja të preferuara pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

A mund të luaj në një pajisje celulare?

HeySpin Casino ka një platformë celulare që do t'ju lejojë të luani lojërat tuaja të preferuara në çdo kohë që dëshironi. Ju duhet vetëm pajisja juaj e dorës dhe një lidhje e qëndrueshme interneti. Ju nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion, ju mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
SoftwareSoftware (30)