Rishikimi i kazinosë HeySpin - Deposits

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Deposits

Deposits

Për të depozituar në Kazino HeySpin, duhet të keni një llogari me para reale. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, shkoni te arkëtari dhe klikoni në seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni.

Shtohen mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

 1. Kartat e kreditit dhe debitit:
  • Viza
  • MasterCard
  • Maestro
 2. Metodat alternative të pagesës:
  • Transfertë bankare në internet
  • Sofort
  • Me besim
  • Skrill
  • Skrill 1-trokitje
  • NETELLER
  • ecoPayz
  • PayPal
  • GiroPay
  • Interac
  • Karta AstroPay
  • Shumë më mirë
  • Euteller
  • EPS
  • Paysafecard

Ndeshja e depozitave

Lojtarët e rinj në kazino që bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Ky është një bonus depozite 100% që mund të sjellë deri në 200 dollarë në llogarinë tuaj dhe 20 rrotullime falas. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë.

Nëse depozitoni të paktën 20 dollarë ditën tjetër, do të merrni 40 rrotullime falas në 2 ditët në vijim, duke marrë gjithsej 100 rrotullime falas.

Kërkesat e bastit për fondet e bonusit dhe rrotullimet falas janë 35 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të kërkoni një tërheqje.

Monedha

HeySpin Casino ka shtuar monedha të ndryshme në portofolin e tyre për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Në këtë pikë ka 7 monedha duke përfshirë ato të mëposhtme:

 1. $ - Dollarë amerikanë
 2. € - Euro
 3. £ - paund britanik
 4. Kr - Krona (DKK,NOK,SEK)
 5. R$ (BRL)
 6. C$ - Dollarë kanadezë
 7. AU$ - Dollarë Australianë
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë