Rishikimi i kazinosë HeySpin - Bonuses

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë ndër gjërat e para që lojtarët marrin parasysh kur zgjedhin një kazino për t'u bashkuar. Duhet të pranojmë se HeySpin nuk ofron shumë, por ato pak bonuse që ata kanë padyshim që ia vlejnë kohën tuaj. Pra, ne ju sugjerojmë të krijoni një llogari nëse nuk e keni tashmë dhe të shijoni të gjitha gjërat që kazinoja ofron.

Bonusi i mirëseardhjes që ofron HeySpin Casino është mjaft bujar. Kur bëni depozitën tuaj të parë në llogarinë tuaj të re, mund të merrni deri në 200 dollarë dhe 100 rrotullime falas.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të paktën 10 dollarë. Për të marrë rrotullimet falas, duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë herën e parë që bëni një depozitë dhe do të merrni 20 rrotullime falas. Dy ditët në vijim, do t'ju duhet të depozitoni 20 dollarë çdo ditë, për të marrë pjesën e dytë prej 80 rrotullimesh falas, 40 rrotullime çdo ditë.

Fondet e bonusit dhe rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 35 herë që duhet të plotësoni brenda 21 ditëve pasi të keni shlyer ofertën.

Pasi të bëheni të rregullt, ju presin shumë përfitime. Ju do të bëheni një anëtar i skemës së besnikërisë që përbëhet nga shtatë nivele që përfshijnë Anëtar të Ri, Bronz, Argjend, Ar, Platin, Premium dhe Prestigj.

Në momentin që regjistroheni për një llogari, do t'ju caktohet një Anëtar i ri në këmbë dhe për t'u ngjitur në shkallët e nivelit ju duhet vetëm të luani lojëra për para të vërteta. Numri i pikëve që do të merrni do të varet kryesisht nga lojërat që luani, por në shumicën e rasteve, një bast prej 40 dollarësh do t'ju sjellë 1 pikë shpërblimi.

Programi i besnikërisë në HeySpin përbëhet nga 7 nivele dhe ju duhet të arrini një numër të caktuar pikësh për të ngjitur një nivel, përveç Premium dhe Prestige. Për këto dy nivele, do t'ju duhet të merrni një ftesë.

Çdo nivel ka përfitimet e veta dhe ju do të merrni shumë shpërblime shtesë sa herë që arrini një nivel të ri. Disa nga ofertat speciale të bonusit që mund të kapni për të përfshirë sa vijon:

  • Përfitimet e Paketës së Mirëseardhjes së Besnikërisë do të hyjnë në fuqi sapo të kryhet përmirësimi.
  • Kur arrini nivelin Platinum, Premium dhe Prestige, bonusi i mirëseardhjes bartet për 3 ditë.
  • Bonusi i së dielës kreditohet sapo të depozitoni në 14 ditët e mëparshme. Bonusi i së dielës kreditohet sapo të hyni në llogarinë tuaj, nuk kërkohet depozitë.
  • Mund të merrni vetëm 1 bonus në ditë.
  • Bonusi mujor i kthimit të parave bazohet në fitimet e shtëpisë në të gjitha lojërat për një muaj të plotë kalendarik.

Bonusi i ringarkimit

Në këtë pikë, nuk ka asnjë bonus ringarkimi në dispozicion në HeySpin Casino.

Bonusi i regjistrimit

Nëse jeni lojtar i ri, mund të merrni një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë shumë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të luani edhe më shumë lojëra se zakonisht. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën e mirëseardhjes është 10 dollarë. Ju mund të merrni deri në $200 në fonde bonus dhe 100 rrotullime falas mbi të.

Ju duhet të vendosni bonusin brenda 21 ditëve nga momenti që e merrni. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 35 herë për bonusin dhe rrotullimet falas.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, HeySpin nuk ka në dispozicion një bonus pa depozite, por kjo nuk do të thotë se nuk do të jetë i disponueshëm në të ardhmen.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pasi të merrni bonusin e mirëseardhjes, duhet të plotësoni kërkesat e bastit brenda 21 ditëve. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 35 herë, që nuk është shumë, krahasuar me kazinotë e tjera online.

Nëse kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, bonusi juaj do të humbet.

Ajo që duhet të keni parasysh këtu është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Për më tepër, disa lojëra janë të ndaluara dhe nëse luani disa nga këto lojëra, kazinoja mund të anulojë të gjitha fitimet. Këto janë lojërat që përjashtohen nga oferta e mirëseardhjes: Të gjitha lojërat video-poker, të gjitha lojërat me ruletë, të gjitha lojërat e Quick Play, Të gjitha lojërat Blackjack, Lojërat All Rush, Hi-Lo Fever, Të gjitha lojërat Baccarat, Poker me 3 letra, Blood Suckers, Ruletë Evropiane, Studio e Futbollit, Jackpot 6000, Keno, Big Bang, Blood Suckers, The Wish Master, Dead or Alive, Lucky Angler, Jack Hammer 2, Cloud Quest, Tower Quest, Pearls of India, Treasure Island dhe Mega Moolah.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë