HeySpin - Affiliate Program

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të regjistroheni për një llogari. Thjesht plotësoni të gjitha detajet e nevojshme dhe prisni miratimin tuaj. Lajmi i mirë është se kompania i jep një shans pothuajse kujtdo që dëshiron të promovojë produktin e tyre.

HeySpin Casino ofron një nga skemat më fitimprurëse të komisioneve në treg. 4 nivele bazë fillojnë nga një pjesë e të ardhurave prej 35%.

  • Për të marrë 40% të ardhurat neto të lojërave nga referimet tuaja duhet të kalojnë 1000 dollarë.
  • Për të marrë 45% të ardhurat neto të lojërave nga referimet tuaja duhet të grumbullohen midis 2,501 dhe 5,000 dollarë.
  • Për të marrë 50% të të ardhurave neto të lojërave të referimeve tuaja duhet të grumbullohen midis 5,001 dhe 10,000 dollarë.

Për më tepër, ju do të merrni një pagesë një herë për çdo depozitues të ri që sillni.

Cili është programi i filialeve të HeySpin Casino?

Programi i filialeve të HeySpin Casino quhet Chilli Partners.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
SoftwareSoftware (30)