HeySpin - Account

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Account

Për të luajtur në HeySpin Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces shumë i thjeshtë dhe do ta kryeni shumë shpejt. Kur vizitoni faqen e internetit, klikoni butonin Bashkohu dhe plotësoni formularin me informacionin e kërkuar. Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj.

Kur krijoni një llogari të re, do të keni të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Për të kërkuar ofertën, duhet të bëni të paktën një depozitë prej 10 dollarësh. Fondet e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj dhe ju mund të filloni të eksploroni disa nga lojërat e shumta që kazino ka për të ofruar.

Procesi i verifikimit

Operatorët e lojërave të fatit në internet janë të detyruar me ligj të ofrojnë një mjedis të drejtë kumari. Për këtë arsye, ata duhet të njohin të gjithë lojtarët e tyre, dhe për ta bërë këtë, dhe ata duhet të bëjnë kontrolle të klientëve. Mbani në mend se kjo është bërë në mënyrë që kompania të mund të mbrojë veten dhe lojtarët e saj.

Në shumicën e rasteve, ju duhet të dërgoni një kopje të ID-së, si pasaportën, patentën e shoferit ose një dokument tjetër të lëshuar nga qeveria. Por ndonjëherë, kazinoja mund të kërkojë dokumente të tjera dhe të kërkojë pak më shumë informacion mbi bazën.

Ka disa mënyra të ndryshme për të ngarkuar dokumentet tuaja. Më e lehtë është kur shkoni te 'Llogaria ime' dhe klikoni në 'Detajet e llogarisë'.

Bonusi i llogarisë së re

HeySpin Casino pranon të gjithë lojtarët me një mirëseardhje të ngrohtë. Kur regjistroheni për një llogari, do të merrni një bonus depozite 100% që shkon deri në 200 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Do të merrni gjithashtu 20 rrotullime falas për të luajtur.

Do të merrni gjithashtu 40 rrotullime shtesë falas në ditën e dytë dhe të tretë të regjistrimit tuaj. E vetmja gjë që duhet të bëni është të depozitoni të paktën 20 dollarë çdo ditë. Kjo do të bëjë gjithsej 100 rrotullime falas.

Ju do të duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit përpara se të kërkoni një tërheqje. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes dhe rrotullimet falas janë 35 herë, dhe ju keni 21 ditë për të pastruar bonusin.

Rrotullimet falas trajtohen gjithashtu si bonus, dhe ato gjithashtu vijnë me kërkesa për bast 35 herë. Keni vetëm 1 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
SoftwareSoftware (30)