Rishikimi i kazinosë HeySpin - About

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

HeySpin është një kazino mjaft e re, e lançuar në vitin 2020 me bazën e saj besnike të klientëve. Arsyeja për këtë është sepse është në pronësi të Aspire Global Ltd Casinos, e cila është një kompani mjaft me përvojë në fushën e saj me 48 kazino nën krahët e saj.
HeySpin Vlerësimet e lojtarëve, licencat, certifikatat, drejtësia në lojë, mbështetja e klientit dhe koleksioni i lojërave janë faktorët domethënës që ndërtojnë reputacionin e një kazinoje. HeySpin është një anëtar i kazinosë në internet me madhësi të mesme i një grupi të madh kazinosh të lidhura. Ajo ka krijuar një reputacion të mirë në mesin e kumarxhinjve nëpërmjet ofertave të bonusit dhe veçorive të tjera të kazinosë. Ai krenohet me një bibliotekë të pasur lojërash, opsione të ndryshme pagese, si dhe një faqe shumëgjuhëshe. Aspire Global Group ka disa platforma në rritje të kazinove që i shërbejnë rajonit evropian. Rishikimi ynë do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë që e bëjnë atë unik ose një destinacion më të mirë të lojërave të fatit.

Pse të luani në Kazino Online HeySpin

Përpara se t'i bashkoheni kazinosë në internet HeySpin, mund të pyesni veten se çfarë ofron ajo që është e ndryshme nga kazinotë e tjera në internet. Epo, HeySpin ju mirëpret në një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Është dëshira e çdo lojtari që të lundrojë pa probleme nëpër një faqe kazinoje. Në krye të dizajnit, HeySpin do t'ju japë akses në shumë lojëra dhe ofrues softuerësh.

Ngarkuesi i dokumenteve është shumë efikas dhe nuk vendos proceset e lojtarëve lart e poshtë. Kjo u mundëson lojtarëve të regjistrohen brenda pak minutash. Së fundmi, lojtarët mund të përfitojnë nga shpërblimet e mira të besnikërisë në programin VIP.

Kazino HeySpin synohet kryesisht drejt Kanadasë, Australisë dhe Mbretërisë së Bashkuar. Ka katër gjuhë për të zgjedhur, anglisht, gjermanisht, norvegjeze dhe finlandisht. Me siguri e keni vënë re se në këtë listë mungon frëngjishtja, e cila është gjuha e dytë e lojtarëve kanadezë, por jemi të sigurt që do ta shtojnë së shpejti.

Dizajni i faqes është mjaft i thjeshtë, dhe disa lojtarë e shohin këtë jo tërheqës, por të tjerë e vlerësojnë atë sepse theksi vihet te produkti. Ajo që është e rëndësishme këtu është që faqja të ngarkohet shpejt dhe ju mund të gjeni atë që kërkoni me një përpjekje minimale. Faqja e HeySpin funksionon mirë edhe në shfletuesit celularë, kështu që ju mund të luani edhe lojërat tuaja të preferuara në lëvizje.

Pronari dhe CEO

HeySpin Casino është në pronësi të Scartesu, e cila është një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Maltës. Të gjitha lojërat në sajt mundësohen dhe operohen nga Aspire Global International LTD.

Numri i Licencës

HeySpin është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me një numër licence MGA/CRP/148/2007 të lëshuar më 17 gusht 2009.

Ku është i bazuar Kazino HeySpin?

HeySpin Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme, 135 High Street Sliema Malta.

Të ndryshme

Përpara se të merrni një pagesë, duhet të verifikoni llogarinë tuaj.

Kazinoja rezervon të drejtën të refuzojë të regjistrohet dhe të sigurojë një llogari lojtari dhe ata kanë të drejtë të mbyllin një llogari lojtari nëse mendojnë se është e nevojshme.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë