Rishikimi i kazinosë HeySpin

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë ndër gjërat e para që lojtarët marrin parasysh kur zgjedhin një kazino për t'u bashkuar. Duhet të pranojmë se HeySpin nuk ofron shumë, por ato pak bonuse që ata kanë padyshim që ia vlejnë kohën tuaj. Pra, ne ju sugjerojmë të krijoni një llogari nëse nuk e keni tashmë dhe të shijoni të gjitha gjërat që kazinoja ofron.

Lista e plotë e bonuseve të HeySpin
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Përzgjedhja e lojërave të disponueshme në HeySpin Casino është e madhe dhe ju do të gjeni atë që kërkoni. Shumica e lojërave janë të disponueshme në një modalitet argëtues, që do të thotë se ju mund t'i luani ato pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si të luani një lojë të caktuar pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Software

Lojërat në HeySpin Casino ofrohen nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Kjo sepse ata duan që lojtarët e tyre të kenë një zgjedhje. Këtu mund të gjeni lojëra nga Scientific Games, Thunderkick, iSoftBet, Aspire Gaming, Tom Horn, Playson, Red Rake Gaming, Booming Games, Oryx Gaming, Realistic Games, Pragmatic Play, Red Tiger, Gamomat, Pariplay, Quickspin dhe Amatic Industries, vetëm për të përmendur disa.

Payments

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në HeySpin Casino që mund t'i përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje. Për më tepër, ata kanë shtuar Neteller, PayPal dhe Skrill, të cilat janë një nga mënyrat më të përdorura dhe më të besueshme të pagesës.

Deposits

Për të depozituar në Kazino HeySpin, duhet të keni një llogari me para reale. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, shkoni te arkëtari dhe klikoni në seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni.

Withdrawals

HeySpin Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Ata e dinë se ky është momenti që keni parashikuar gjatë gjithë kohës, ndaj për këtë arsye, procesi i tërheqjes është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Fatkeqësisht, jo çdo lojtar lejohet të krijojë një llogari në HeySpin Casino. Ne ju sugjerojmë të kontrolloni listën e vendeve të kufizuara dhe të shihni nëse vendi juaj i banimit është i listuar këtu. Këtu është lista e vendeve të kufizuara për HeySpin Kazino:

 • Algjeria
 • Angola
 • Aruba
 • Australia
 • Benin
 • Bolivia
 • Kamboxhia
 • Afrika Qendrore
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kosta Rika
 • Qipron
 • Republika Çeke
 • Republika Domenikane
 • Estonia
 • Franca
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Gjermania
 • Gana
 • Guadelupe
 • Hungaria
 • Irani
 • Iraku
 • Izraeli
 • Italia
 • Kenia
 • Kirgistani
 • Madagaskari
 • Malajzia
 • Mauritius
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Namibia
 • Nigeria
 • Pakistani
 • Paraguaj
 • Filipinet
 • Portugalia
 • Ribashkim
 • Rumania
 • Serbisë
 • Spanja
 • Suedia
 • Zvicra
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tunizia
 • Turqia
 • Uganda
 • SHBA
 • Wallis dhe Futuna
 • Zambia
 • Zimbabve

Languages

HeySpin Casino është i disponueshëm në shumë vende të ndryshme dhe për këtë arsye, uebsajti i tyre duhet të jetë i disponueshëm në shumë gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, faqja e internetit është e disponueshme në gjuhët e mëposhtme: anglisht, gjermanisht, spanjisht, polonisht, rusisht, norvegjisht dhe finlandisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për HeySpin . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit HeySpin dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të HeySpin ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

HeySpin bën gjithçka që është në fuqinë e tyre për të mbrojtur lojtarët e tyre. Për ta bërë këtë, ata përdorin teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit Secure Socket Layer. Ju lehtë mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që disa lojtarë mund ta zhvillojnë. Kjo nuk është diçka që duhet ta anashkaloni. Ka shumë organizata që mund të kontaktoni për mbështetje dhe ndihmë, duke përfshirë ato të mëposhtme:

About

About

HeySpin është një kazino mjaft e re, e lançuar në vitin 2020 me bazën e saj besnike të klientëve. Arsyeja për këtë është sepse është në pronësi të Aspire Global Ltd Casinos, e cila është një kompani mjaft me përvojë në fushën e saj me 48 kazino nën krahët e saj.
HeySpin Vlerësimet e lojtarëve, licencat, certifikatat, drejtësia në lojë, mbështetja e klientit dhe koleksioni i lojërave janë faktorët domethënës që ndërtojnë reputacionin e një kazinoje. HeySpin është një anëtar i kazinosë në internet me madhësi të mesme i një grupi të madh kazinosh të lidhura. Ajo ka krijuar një reputacion të mirë në mesin e kumarxhinjve nëpërmjet ofertave të bonusit dhe veçorive të tjera të kazinosë. Ai krenohet me një bibliotekë të pasur lojërash, opsione të ndryshme pagese, si dhe një faqe shumëgjuhëshe. Aspire Global Group ka disa platforma në rritje të kazinove që i shërbejnë rajonit evropian. Rishikimi ynë do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë që e bëjnë atë unik ose një destinacion më të mirë të lojërave të fatit.

Pse të luani në Kazino Online HeySpin

Përpara se t'i bashkoheni kazinosë në internet HeySpin, mund të pyesni veten se çfarë ofron ajo që është e ndryshme nga kazinotë e tjera në internet. Epo, HeySpin ju mirëpret në një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Është dëshira e çdo lojtari që të lundrojë pa probleme nëpër një faqe kazinoje. Në krye të dizajnit, HeySpin do t'ju japë akses në shumë lojëra dhe ofrues softuerësh.

Ngarkuesi i dokumenteve është shumë efikas dhe nuk vendos proceset e lojtarëve lart e poshtë. Kjo u mundëson lojtarëve të regjistrohen brenda pak minutash. Së fundmi, lojtarët mund të përfitojnë nga shpërblimet e mira të besnikërisë në programin VIP.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: HeySpin

Account

Për të luajtur në HeySpin Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces shumë i thjeshtë dhe do ta kryeni shumë shpejt. Kur vizitoni faqen e internetit, klikoni butonin Bashkohu dhe plotësoni formularin me informacionin e kërkuar. Sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj.

Support

HeySpin është i vetëdijshëm se është shumë e rëndësishme të jenë në dispozicion për klientët e tyre sa herë që kanë nevojë për ndihmë. Për këtë arsye, ata kanë një veçori Live Chat që është në dispozicion çdo ditë nga ora 08:00 deri në 00:00 të mëngjesit. Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email në care@HeySpin.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të HeySpin . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në HeySpin . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni për një llogari në kazino, ju keni të drejtë për një bonus mirëseardhjeje. Ju nuk keni nevojë për një kod promocional për të kërkuar bonusin dhe e vetmja gjë që duhet të bëni është të depozitoni fondet e kërkuara. E njëjta gjë vlen edhe për shpërblimet për lojtarët besnikë.

FAQ

Gjeni pyetjet më të bëra rreth HeySpin Casino këtu.

Live Casino

Live Casino

Nëse jeni adhurues i lojërave live, atëherë Kazino HeySpin është vendi i përsosur për ju. Pjesa më e madhe e lojërave ofrohet nga Evolution Gaming, e cila është ofruesi kryesor kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë live. Përveç lojërave klasike të njohura, mund të gjeni edhe lojëra speciale të shfaqjeve të drejtpërdrejta si Mega Ball, Dream Catcher, Deal or No Deal dhe Monopoly, vetëm për të përmendur disa.

Mobile

Mobile

HeySpin Casino është në dispozicion në lëvizje, falë platformës së saj celulare. Tani, ju mund të luani lojën tuaj të preferuar në çdo kohë që dëshironi. Lajmi i mirë është që as nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion, mund të hyni në kazino përmes shfletuesit tuaj.

Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të regjistroheni për një llogari. Thjesht plotësoni të gjitha detajet e nevojshme dhe prisni miratimin tuaj. Lajmi i mirë është se kompania i jep një shans pothuajse kujtdo që dëshiron të promovojë produktin e tyre.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë