Hellspin

Age Limit
Hellspin
Hellspin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Hellspin

Sa shpesh e festoni festën e Halloween-it? Një herë në vit është përgjigja juaj. Epo, HellSpin Casino është një kazino e re kripto që ju lejon të festoni çdo ditë festivalin e lashtë kelt të Samhain. U lançua në vitin 2022 si një anëtar i ri i TechOptions Group BV. Është një kazino motër e Avalon78, PlayAmo, Bizzo dhe National Casino, ndër të tjera.

HellSpin Casino krenohet me mbi 4000 lojëra kazino plus tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Ajo gjithashtu ka bonuse mbresëlënëse të kazinosë, promovime, programe VIP dhe turne. Me tendencat aktuale në sektorin bankar, HellSpin Casino mbështet kriptovalutat e njohura në përpjekjet për të akomoduar njohuritë e teknologjisë.

Këtu është kapja:

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje për të marrë njohuri të plota mbi HellSpin Casino.

Pse të luani në Kazinon Online HellSpin

HellSpin Casino ka bërë lëvizje të shkëlqyera që nga fillimi i saj në 2022. Ajo ofron një gamë të gjerë karakteristikash kazino për komunitetin e lojërave të fatit. Lojtarët nuk mund të mos vënë re hollin e shkëlqyer të kazinosë me mbi 4000 lojëra kazinoje dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve dhe ndërfaqen elegante me temë ferri. Këto lojëra mundësohen nga mbi 40 ofrues të njohur softuerësh. Disa kategori lojërash të njohura përfshijnë lojëra elektronike, ruletë, poker, blackjack dhe ruletë.

HellSpin Casino pranon pagesa të kryera në monedha të shumta dhe kriptovaluta të njohura si BTC, ETH dhe LTC. Lojtarët kanë qasje në mënyra të shumta pagese të pranuara globalisht. HellSpin Casino është optimizuar për të luajtur në pajisje të ndryshme. HellSpin Casino ka një proces të thjeshtë regjistrimi dhe ofron veçori të nivelit të lartë të sigurisë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (1)
Bonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Franceze
Holandeze
Italiane
Polake
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
All Bets Blackjack
KenoPokerRuletëSlotat
Sportet virtuale
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
ShtetetShtetet (5)
Australia
Brazili
Kanadaja
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (44)