Happy Luke - Withdrawals

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Pasi lojtarët të kenë përfunduar me regjistrimin dhe verifikimin e llogarisë së tyre në HappyLuke Casino, ata do të jenë në gjendje të tërhiqen nga fitimet që bëjnë nga lojërat, bonuset dhe promovimet. 

HappyLuke është një kazino e sigurt dhe e besueshme, ndaj përdor softuerin më të fundit të kriptimit SSL. Kjo do të thotë që lojtarët mund të jenë të sigurt që të gjitha transaksionet e tyre janë të sigurta, si dhe se të dhënat e tyre mbahen jashtë rrezikut.

Le të shohim më nga afër mënyrat e pagesës në dispozicion të lojtarëve për të bërë tërheqje.

Gjëja e parë dhe më e rëndësishmja që duhet të theksohet në lidhje me tërheqjet në HappyLuke Casino është se faqja nuk ngarkon asnjë tarifë për këto lloj transaksionesh. Gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë drejt e në seksionin e arkëtarit. Pasi ta kenë bërë këtë, ata mund të zgjedhin një nga metodat që kanë në dispozicion.

Në momentin e shkrimit, ecoPayz qëndron i vetëm në seksionin e mënyrave të pagesës si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Megjithatë, siç u tha më lart, kjo mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes së lojtarit. Pra, ata mund të zgjedhin një nga metodat e mëposhtme të tërheqjes:

 • Netbanking (transfertë bankare në internet)
 • Skrill
 • Neteller
 • Bitcoin
 • Shumë më mirë
 • Transfertë bankare (bankë indiane)
 • EcoBanq

Për të marrë një ide të saktë se cilat metoda të tërheqjes janë të disponueshme për lojtarët, ata mund të kontrollojnë dy herë informacionin me ekipin e mbështetjes së klientit në HappyLuke.

Shuma minimale e depozitës në HappyLuke është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është 200 dollarë. Kur tërheqin paratë e bonusit, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se çdo bonus depozite në HappyLuke vjen me kërkesa për bast.

Këto kërkesa tregojnë se çfarë duhet të bastojnë lojtarët përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet nga bonusi. Si shembull, bonusi i depozitës së ndeshjes së parë vjen me kërkesat e bastit prej x40.

Kohët e Tërheqjes

Çdo metodë tërheqjeje në HappyLuke Casino ka një kohë të caktuar përpunimi. Pasi HappyLuke të përpunojë fondet, ato do të transferohen direkt në metodën e zgjedhur bankare të lojtarit. Ka kohë të ndryshme përpunimi për të gjitha metodat e tërheqjes, por edhe një herë, lojtarët duhet të kontrollojnë se cilat opsione janë në dispozicion të tyre për vendndodhjen e tyre.

ecoPayz ka një kohë përpunimi të menjëhershëm për tërheqjet dhe lojtarët do të jenë në gjendje të shijojnë fitimet e tyre në jo më shumë se 24 orë. Nëse lojtarët kanë mënyra të tjera pagese të disponueshme për vendndodhjen e tyre, ata kanë kohët e mëposhtme të përpunimit për tërheqjet e tyre:

 • Kuleta të tjera elektronike: 24 orë
 • Kartat e kreditit: 2-5 ditë pune
 • Transferta bankare: 3 ditë pune

Si të tërhiqeni?

Tërheqja e fondeve në HappyLuke Casino është shumë më e thjeshtë se sa mund të mendojnë fillestarët. Nëse lojtarët dëshirojnë të tërheqin fonde, sigurisht, ata do të duhet ta bëjnë këtë përmes procesit të regjistrimit dhe verifikimit.

Procesi i regjistrimit është shumë i thjeshtë, pasi kërkon vetëm nga lojtarët që t'i japin faqes disa informacione bazë për veten e tyre. Nëse plotësojnë saktë fushat e kërkuara, procedura e regjistrimit nuk duhet të zgjasë më shumë se disa minuta.

Më pas vjen procesi i verifikimit. Bëhet duke i siguruar faqes dokumentet e kërkuara. Pasi lojtarët të ofrojnë të gjitha dokumentet në faqe, llogaritë do të verifikohen pothuajse menjëherë.

Pasi të kryhen të gjithë këta hapa, lojtarët mund të luajnë lojërat e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, ata mund të tërheqin para në llogarinë e tyre bankare sa herë që e shohin të arsyeshme.

Megjithatë, nëse lojtarët kanë përdorur bonuse dhe promovime, ata duhet të plotësojnë kërkesat e basteve të përcaktuara në T&C. Pasi lojtarët të hyjnë në faqen e internetit të Kazinosë HappyLuke, ata do të duhet të klikojnë në "Kazinoja ime" dhe të zgjedhin "Tërheqje".

Kini parasysh që lojtarët mund të tërhiqen në bankën e tyre lokale. Shuma minimale e tërheqjes që ata mund të bëjnë është 10 dollarë, dhe maksimumi është 5,000 dollarë për transaksion.

Pra, procesi është i thjeshtë:

 • Zgjidhni shumën e tërheqjes
 • Vazhdoni të tërheqni fondet

Pasi lojtarët të kenë përfunduar me këtë, ata mund të rishikojnë kohën e përpunimit dhe kohën e transferimit. Nëse janë mirë me kushtet e vendosura, mund të vazhdojnë duke klikuar mbi "Bëj tërheqje".

Për të vazhduar përpunimin, ata do të duhet të plotësojnë detajet e llogarisë bankare:

 • Shkruani numrin e llogarisë dhe emrin e degës
 • Plotësoni qytetin dhe krahinën
 • Kliko vazhdo dhe tërhiq paratë

Pas gjithë kësaj, paratë do të transferohen në bankën lokale, dhe lojtarët mund të gëzojnë të gjitha fitimet e tyre.

Monedha

Jo vetëm që lojtarët në HappyLuke kanë një gamë të gjerë zgjedhjesh për metodat e tërheqjes, por të gjitha pagesat janë gjithashtu jashtëzakonisht të shpejta. Shumica e metodave ofrojnë tërheqje pothuajse të menjëhershme dhe mund të jetë vetëm një lajm i mirë për lojtarët.

Kur bëhet fjalë për monedhat e pranuara për tërheqje, HappyLuke i plotëson ato në të njëjtat monedha si depozitat. Ato janë si më poshtë:

 • dollar amerikan
 • Rupia indiane
 • Rupia indoneziane
 • Bitcoins
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)