Happy Luke - Responsible Gaming

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Varësia ndaj lojërave të fatit mund të bëhet një problem shumë serioz nëse lojtarët nuk e trajtojnë atë në kohë. Nëse ndonjë lojtar në HappyLuke Casino ndihet sikur nuk mund të ndalojë së luajturi dhe po bëhet i varur nga lojërat e kazinosë në këtë faqe interneti, ai mund të kontaktojë me ekipin mbështetës në kazinonë HappyLuke. Ekipi mund të ndihmojë këdo që të kthehet në rrugën e duhur për sa i përket lojërave të fatit.

Për shumicën e lojtarëve në HappyLuke Casino, bixhozi është një aktivitet argëtues dhe asgjë më shumë. Megjithatë, faqja është gjithashtu e vetëdijshme se disa nga përdoruesit mund të përjetojnë efekte anësore negative gjatë lojërave të fatit.

Faqja do të bëjë çmos për t'u siguruar që çdo individ që kërkon ndihmë ta marrë atë. Ka shumë masa që lojtarët mund të marrin, në mënyrë që ata të kenë kontroll të plotë mbi aktivitetin e tyre.

Për më tepër, çdo lojtar që vëren se përjeton një varësi nga kumari inkurajohet të kontaktojë me ekipin mbështetës të Kazinosë HappyLuke përmes emailit.

Duke thënë këtë, ka disa masa që lojtarët mund të marrin për t'u siguruar që ata të mos përjetojnë kurrë varësinë e lojërave të fatit.

Vendosja e një kufiri të depozitave

Faqja HappyLuke thotë qartë se përpara se dikush të fillojë të luajë kumar, duhet të mendojë se sa mund të përballojë të shpenzojë në lojërat e kazinosë.

Lojtarët duhet të dinë gjendjen e situatës së tyre financiare dhe duhet të luajnë vetëm me shumat që mund të përballojnë. Kumari duhet të jetë argëtues, jo një burim kryesor i të ardhurave.

Kjo është arsyeja pse lojtarët nuk duhet të marrin ndonjë rrezik të panevojshëm kur luajnë lojëra kazino në HappyLuke Casino.

Vendosja e një kufiri kohor

Përveç kësaj, lojtarët gjithashtu këshillohen t'i vendosin vetes një afat kohor dhe ata duhet të sigurohen që të mos e thyejnë atë. Kumari duhet të jetë në ekuilibër total me hobi të tjerë dhe nuk duhet të jetë kryesori.

Mbrojtja e vogël

Për të përdorur shërbimet e HappyLuke Casino, çdo lojtar duhet të jetë së paku 18 vjeç. Për të shmangur abuzimin, lojtarët këshillohen gjithmonë që të mbajnë informacionin e hyrjes larg çdo të mituri.

Faqja rekomandon gjithashtu një program filtri për të shmangur aksesin e të miturve në çdo përmbajtje në internet që mund të mos jetë e shëndetshme për ta.

Vetëpërjashtimi

Në rast se një lojtar diagnostikohet me varësi nga bixhozi, ose ai po përpiqet të qëndrojë larg lojërave të fatit për ndonjë arsye, HappyLuke është aty për t'i ndihmuar në atë përpjekje.

Vetëpërjashtimi do të thotë që lojtarët do të përjashtojnë veten, sipas zgjedhjes së tyre, nga të gjitha shërbimet e lojërave të fatit në HappyLuke. Nëse dikush dëshiron të ndërmarrë këtë hap, ai mund të kontaktojë ekipin mbështetës dhe t'i japë një periudhë se sa kohë dëshiron të përjashtohet.

Ata mund të zgjedhin një kohë nga 6 muaj deri në 5 vjet. Vetëpërjashtimi është i përhershëm për kohën e zgjedhur dhe nuk do të zhbëhet në asnjë mënyrë gjatë asaj periudhe.

Për më tepër, gjatë vetëpërjashtimit, lojtarët nuk lejohen të krijojnë llogari të reja. Çdo përpjekje për të krijuar një llogari të re është një thyerje e qartë e Kushteve të Shërbimit të HappyLuke dhe mund të çojë në një ndalim të përhershëm për lojtarin.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)