Happy Luke - Promotions & Offers

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Çdo faqe e besueshme e lojërave të fatit në internet duhet të sigurohet që ofron një gamë të gjerë bonusesh dhe promovime të vazhdueshme. Është padyshim mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj në sit. Kini parasysh se të gjitha bonuset kanë Kushte dhe Kushte të caktuara që duhet t'i shfletoni përpara se t'i kërkoni ato. 

HappyLuke Casino ofron bonuse shumë interesante që fillojnë me paketën e mirëseardhjes, menjëherë pasi lojtari regjistrohet në sit. Këto bonuse janë një shans i mirë për ju për të rritur fitimet tuaja të mundshme.

Për momentin, nuk ka asnjë kod promovues që duhet të përdorni për të kërkuar bonuse HappyLuke. Mund të shkoni te seksioni i promovimeve në faqe dhe të shfletoni listën.

Pasi të keni lexuar termat dhe kushtet e bonusit specifik, do të dini nëse keni të drejtë ta kërkoni atë. Pasi të filloni udhëtimin tuaj të lojërave, do të jeni në gjendje të kërkoni menjëherë ofertën e regjistrimit.

Pasi ta bëni këtë, mund të kontrolloni rregullisht seksionin promovues në faqe dhe të shihni se cilat bonuse keni të drejtë të kërkoni. Llojet e tjera të promovimeve përfshijnë bonuse depozitash, bonuse të mbyllura, bonuse pa depozite, rrotullime falas, etj.

Bonusi i regjistrimit

Siç u tha më lart, pasi të regjistroni llogarinë tuaj në HappyLuke Casino, do të keni të drejtë të kërkoni një bonus të mirë mirëseardhjeje. Ky bonus është i pranueshëm vetëm për lojtarët e sapo regjistruar dhe mund të kërkohet një herë.

Të gjithë fillestarët e HappyLuke mund të kërkojnë bonusin e regjistrimit duke kontaktuar ekipin e mbështetjes së klientit. Kini parasysh se bonusin mund ta kërkoni brenda 24 orëve nga momenti i regjistrimit, kështu që nuk mund ta zvarritni atë për ditë të tëra. Nëse nuk bëni një depozitë në 24 orët e para pas regjistrimit, faqja ka të drejtë të humbasë të gjithë bonusin, kështu që më mirë nxitoni.

Oferta e mirëseardhjes në HappyLuke përbëhet nga faqja që ju jep një bonus të jashtëzakonshëm prej 200% të depozitës tuaj të parë deri në 200 dollarë. Shuma minimale e depozitës që mund të bëni është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është 200 dollarë, kështu që ky është një bonus ideal për të gjitha llojet e lojtarëve.

Më pas, për të tërhequr çdo fitim të bërë nga bonusi i regjistrimit në HappyLuke, duhet të plotësoni disa kërkesa. Së pari, bonusi i regjistrimit ka një kërkesë bastesh 40x, me kapak 10x dhe është i vlefshëm për 24 orë.

Ju gjithashtu duhet të depozitoni të njëjtën shumë fitimesh dhe mund të bëni një tërheqje maksimale prej $50 nga çdo fitim nga bonusi, si dhe nga fitimet e konvertuara.

Çdo fitim që bëni mbi 500 dollarë do të konfiskohet me depozitimin tuaj të parë. Duke folur për depozitën, shuma duhet të vihet 1x.

Në fund të fundit është se kjo është një paketë shumë shpërblyese e mirëseardhjes e ofruar nga HappyLuke, dhe duket se do të jeni shumë të mençur ta pretendoni.

Thjesht plotësoni procesin e thjeshtë të regjistrimit dhe menjëherë do të keni të drejtë të përdorni ofertën e mirëseardhjes. Mos e humbisni bonusin e mirëseardhjes, ai mund të jetë një ndihmë vërtet e mirë në fillim të udhëtimit tuaj të lojërave. Ju mund të jeni në një fitore të madhe që në fillim, kush e di.

Mund të përdorni bonusin e mirëseardhjes në të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinove dhe slot-eve në HappyLuke, në mënyrë që të keni një gamë të gjerë lojërash për të zgjedhur. Sigurisht, bonusi ka një datë skadimi pasi ta kërkoni. Paketa e mirëseardhjes është e vlefshme për 30 ditë nga data e lëshimit.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)