Happy Luke - Payments

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Payments

Ndër veçoritë më të mira të kazinosë HappyLuke është se ajo u ofron lojtarëve të regjistruar një gamë të gjerë metodash depozitimi dhe tërheqjeje. Faqja e lojërave të fatit në internet përdor softuerin më të fundit të enkriptimit SSL, kështu që çdo lojtar mund të jetë i sigurt duke ditur se të gjitha transaksionet dhe detajet e tij personale janë plotësisht të sigurta.

Asnjë palë e tretë e padëshiruar nuk do të ketë akses në informacione të ndjeshme në HappyLuke dhe kjo do të thotë vetëm një lajm i mirë. Edhe një herë, lojtarët duhet të dinë se numri i opsioneve të pagesës mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes së vetë lojtarëve.

Lojtarët e regjistruar në HappyLuke Casino mund të depozitojnë dhe tërheqin lirisht fonde sa herë që e shohin të arsyeshme. Megjithatë, nëse dëshirojnë të bëjnë një tërheqje me një nga bonuset e paraqitura në faqe, ata duhet të kenë parasysh se të gjitha bonuset dhe promovimet e vazhdueshme vijnë me disa terma dhe kushte që duhet të përmbushen.

Kërkesat e basteve janë ndër T&C më të rëndësishme, ndaj çdo lojtari këshillohet që t'u kushtojë vëmendje atyre. Kërkesa e bastit për bonuset e depozitave në Kazino HappyLuke qëndron në 40x.

Për më tepër, depozita minimale që çdo lojtar mund të bëjë në faqe është 5 dollarë, ndërsa depozitimi maksimal është 5,000 dollarë për transaksion. Për të depozituar para në llogarinë e tyre, lojtarëve u duhet llogaria e tyre reale bankare në emrin e tyre.

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, përpara se lojtarët të jenë në gjendje të tërheqin fonde nga llogaria e tyre, ata do të duhet të përfundojnë procesin e verifikimit. Të rinjtë nuk duhet të shtyhen këtu, pasi ky proces është mjaft i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë.

Pas regjistrimit të një llogarie, HappyLuke do t'u kërkojë të gjithë lojtarëve të dërgojnë disa dokumente që konfirmojnë emrat dhe adresën e tyre të vërtetë. Sapo lojtarët të dërgojnë këto dokumente, faqja e lojërave të fatit do të verifikojë menjëherë llogarinë, kështu që aventura e vërtetë mund të fillojë.

Megjithatë, disa lojtarë mund të përballen me disa probleme në lidhje me depozitat ose tërheqjet. Në këtë rast, ata inkurajohen gjithmonë të kontaktojnë me ekipin e mbështetjes së klientit në HappyLuke. Ekipi është shumë i përgjegjshëm dhe miqësor.

Nëse rastësisht ka një mosmarrëveshje midis një lojtari dhe Kazinosë HappyLuke, Autoriteti i Lojërave të Curacao do ta zgjidhë atë, pasi faqja është e licencuar atje.

Depozitat në HappyLuke janë të menjëhershme dhe ato nuk vijnë me asnjë tarifë. Tërheqjet nuk kanë gjithashtu asnjë tarifë, por koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Kuletat elektronike janë më të shpejta në përpunimin e tërheqjeve, ndërsa lojtarët mund të presin deri në 5 ditë pune nëse përdorin një kartë krediti.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)