Happy Luke - Deposits

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Çdo lojtar që dëshiron të kërkojë bonusin e lartpërmendur të mirëseardhjes, ose ndonjë nga promovimet e paraqitura, duhet të depozitojë fonde në llogarinë e tij. Është hapi i parë që çdo lojtar duhet të bëjë për të luajtur lojëra me para të vërteta.

Sigurisht, për të depozituar fonde, lojtarët duhet së pari të regjistrojnë një llogari. Procesi i regjistrimit në HappyLuke Casino është i drejtpërdrejtë dhe nuk duhet të zgjasë më shumë se disa minuta.

Për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, lojtarët do të duhet të vizitojnë seksionin e arkëtarit. Pasi ta bëjnë këtë, ata do të duhet të zgjedhin një nga mënyrat e disponueshme të pagesës dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Mbani një sy në shumën minimale, pasi lojtarët nuk mund të shkojnë më poshtë se kaq. 

Depozitat në kazino HappyLuke janë të menjëhershme dhe nuk ka tarifa të bashkangjitura për këto lloj transaksionesh.

Ngjashëm me politikat që lidhen me bonuset dhe promovimet e vazhdueshme, HappyLuke ka rregulla në fuqi kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet. Ka dy gjëra që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje metodave të disponueshme të pagesës dhe shumave minimale të depozitave.

Lojtarët mund të shohin mënyrat e disponueshme të pagesës në fund të faqes, dhe për momentin, ekziston një mundësi pagese në dispozicion të tyre - ecoPayz.

EcoPayz është një portofol elektronik dhe të gjitha kuletat elektronike lidhen me sigurinë dhe besueshmërinë. ecoPayz është një opsion bankar i besuar globalisht, që u ofron lojtarëve një mënyrë të sigurt, të lehtë dhe pa probleme për të kryer transaksione në HappyLuke.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë për të përfunduar depozitën është të fusin shumën, të klikojnë në butonin "Vazhdo" dhe ata do të ridrejtohen në faqen zyrtare të ecoPayz për të konfirmuar transaksionin.

Shuma minimale e depozitës në HappyLuke është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është vendosur në 5,000 dollarë për transaksion. Megjithatë, në varësi të vendndodhjes së lojtarit, mund të ketë disa mënyra të tjera pagese.

Pra, lojtarët mund të jenë në gjendje të zgjedhin nga sa vijon:

 • Netbanking/UPI (për pagesat në Rupi)
 • Skrill
 • Kartë Krediti
 • Kripto
 • Neteller
 • Karta AstroPay
 • Shumë më mirë

Siç pritej, çdo mënyrë pagese ka një kohëzgjatje të ndryshme transferimi, kështu që në varësi të asaj që lojtari ka zgjedhur, ata mund të presin:

 • Transfertë bankare - 15 minuta
 • Bankar i menjëhershëm - menjëherë
 • Depozitoni në internet – 10 minuta
 • Para të shpejta - menjëherë
 • Kodi QR - menjëherë

Nëse lojtarët zgjedhin Transfertën Bankare si metodën e tyre të preferuar të pagesës, ata do të duhet të ndjekin disa hapa të thjeshtë për depozitimin e tyre:

 • Zgjidhni shumën
 • Zgjidhni bankën dhe plotësoni emrin e llogarisë bankare
 • Kliko "Vazhdo" pasi të kenë kontrolluar që të gjitha informacionet janë të sakta

Pasi të kenë përfunduar me atë proces, faqja do t'i ridrejtojë në një faqe tjetër. Këtu, lojtarët do të duhet të transferojnë shumën e depozitës në llogari.

Pasi të përfundojë transferimi, ata mund t'i bashkëngjisin HappyLuke fletën e depozitës si dëshmi të transaksionit të tyre. Më pas, gjithçka që nevojitet është të klikoni në butonin e konfirmimit të pagesës dhe gjithçka është bërë. Do të shfaqet një mesazh që thotë urime dhe të gjitha depozitat do të reflektohen në llogari menjëherë.

Ndeshja e depozitave

Siç u tha më lart, çdo lojtar që dëshiron të kërkojë bonuse në Kazino HappyLuke duhet të depozitojë fonde në llogarinë e tij së pari. Për të qenë më të saktë, shumica dërrmuese e bonuseve në Kazino HappyLuke janë bonuse të ndeshjes së depozitave.

HappyLuke mirëpret të gjithë lojtarët e sapo regjistruar me një bonus të veçantë të ndeshjes së depozitave. Pasi lojtarët të bëjnë depozitën e tyre të parë, ata mund të kërkojnë bonusin special të ndeshjes 200% deri në 200 dollarë, gjë që mund të jetë mjaft e dobishme për të arritur një fitore të hershme.

Ky promovim është i vlefshëm për 30 ditë pas kërkesës së tij, kështu që çdo lojtar duhet të ketë parasysh kufizimin kohor. Për më tepër, ajo duhet të kërkohet brenda 24 orëve nëpërmjet ekipit të mbështetjes së klientit, pas kryerjes së depozitës së parë.

Duke folur për depozitën, shuma minimale e depozitës që duhet të bëjnë lojtarët për të filluar udhëtimin e tyre të lojërave në HappyLuke është 5 dollarë, ndërsa shuma maksimale për bonusin e mirëseardhjes është 200 dollarë.

Për më tepër, bonusi i mirëseardhjes për ndeshjen e depozitave vjen me kërkesat e basteve, të cilat janë 40x. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrojnë një llogari, të bëjnë depozitimin e tyre të parë dhe ata janë të mirë të kërkojnë paketën e ndeshjes së depozitave të mirëseardhura.

Pra, vetëm lojtarët e rinj dhe pa depozita kanë të drejtë për ofertën e mirëseardhjes, e cila mund të përdoret në të gjitha kazinotë live dhe lojërat slot në HappyLuke, kështu që zgjedhja është mjaft e pasur.

Për më tepër, ky bonus nuk mund të përdoret me ndonjë bonus tjetër të lidhur me depozitat e ndeshjeve, kështu që lojtarët kanë vetëm një shans me këtë. Bonuset e ndeshjeve të depozitave janë shumë të njohura në mesin e lojtarëve dhe në varësi të kërkesave të basteve dhe termave dhe kushteve të përgjithshme, ata këshillohen gjithmonë t'i kërkojnë ato.

HappyLuke është një faqe e besueshme dhe duket se ata e dinë se çfarë po bëjnë. Bonusi i mirëseardhjes së depozitës së ndeshjes është shumë i popullarizuar në mesin e fillestarëve në faqe dhe është e lehtë të kuptohet pse.

Monedha

Jo vetëm që HappyLuke u ofron lojtarëve mënyra të besueshme pagese, në varësi të vendndodhjes së tyre, por gjithashtu mbështet monedha të shumta. Është një përfitim masiv për lojtarët, pasi ata mund të zgjedhin një monedhë bazuar në preferencat dhe vendndodhjen e tyre.

Jo të gjithë mund të përdorin të njëjtën monedhë, kështu që të kesh një zgjedhje të pasur është shumë e rëndësishme për çdo faqe kumari në internet, veçanërisht nëse është një vend ndërkombëtar. Pra, monedhat e mbështetura në HappyLuke Casino janë:

 • dollar amerikan
 • Rupia indiane
 • Rupia indoneziane
 • Bitcoins
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)