Happy Luke - Bonuses

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

HappyLuke Casino e di mirë faktin se bonuset dhe promovimet e vazhdueshme janë çelësi për tërheqjen e lojtarëve të rinj në platformën e tij, si dhe mbajtjen e atyre tashmë të regjistruar. Promovimet e denjë janë minimumi i vetëm që çdo kazino e vetme e besueshme duhet të ketë për të pasur sukses në këtë botë të ngopur të lojërave të fatit në internet.

Pra, lojtarët e regjistruar në HappyLuke do të mund të kërkojnë bonuse të tjera të ndryshme, përveç paketës së mirëseardhjes. Edhe një herë, secili prej këtyre shpërblimeve vjen me T&C që duhen lexuar me kujdes. Jo çdo bonus mund të jetë ideal për çdo lojtar, kështu që të gjithë duhet të shohin nëse është i duhuri për ta.

Çdo lojtar i regjistruar rishtazi në kazinonë HappyLuke mund të kërkojë bonusin e depozitës së ndeshjes 200% deri në 200 dollarë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të përfundojnë procesin e shpejtë të regjistrimit dhe ata mund të zhyten direkt në aksion.

Depozita minimale e nevojshme për bonusin e mirëseardhjes është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është 200 dollarë. Kini parasysh se për të bërë një tërheqje nga ky bonus, duhet ta vendosni bast 40x.

Shuma e depozitës gjithashtu duhet të vihet 1 herë, dhe ju do të keni 1 ditë për të kërkuar bonusin menjëherë pasi të regjistroheni. Për ta bërë këtë, mund të kontaktoni ekipin mbështetës dhe ata do t'ju udhëheqin gjatë procesit.

Pasi të kërkoni paketën e mirëseardhjes, ajo do të jetë e vlefshme për 30 ditë. Ju mund të përdorni bonusin e mirëseardhjes në çdo lojë të drejtpërdrejtë të kazinosë dhe slot në HappyLuke.

Për më tepër, lojtarët besnikë në HappyLuke do të jenë të entuziazmuar kur dinë se ka disa promovime të tjera që mund të pretendojnë. Këto bonuse përfshijnë fatin ditor, Festivalin e zbritjeve, zbritjen e fundjavës së flladit të verës, bonusin special të ditës së pagesës, dyqanin e besnikërisë së HappyLuke, Referoj një shokun, zbritjen javore, kthimin e parave javore, lojërat elektronike të fitimeve ditore, Kazinon e drejtpërdrejtë të fitimeve ditore, Bonanza ditore të Microgaming, si dhe një turne special.

Fat i përditshëm me pasurinë e Lukës

Promovimet e vazhdueshme fillojnë me Luke's Fortune, dhe është krijuar posaçërisht për të gjithë lojtarët besnikë në faqe. Vetëm lojtarët që kanë përfunduar 3 depozita ose më shumë në HappyLuke Casino, si dhe kanë arritur një bast prej 500$ në lojëra elektronike brenda një dite, kanë të drejtë për këtë promovim.

Për të marrë pjesë në këtë promovim, duhet të identifikoheni çdo ditë dhe sapo ta bëni këtë, do të përballeni me Kartat e Pasurisë së Lukës. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një nga pesë kartat që ju ofrohen. Të pesë letrat kanë vlera të ndryshme dhe nëse zgjidhni një fituese, fitimet do t'i merrni direkt në llogarinë tuaj.

Festivali i zbritjeve

Një tjetër promovim interesant në HappyLuke është Festivali i Zbritjes. Ju mund të luani çdo lojë në faqen e internetit HappyLuke dhe duke e bërë këtë, ju do të gjeneroni monedha. Këto monedha do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj dhe ju mund t'i përdorni për të blerë artikuj në Dyqanin e Besnikërisë. Ju mund të merrni një zbritje prej 14% në dyqan, kështu që është një nxitje e mirë që të mos ndaloni kurrë së luajturi.

Zbritje e Fundjavës Flladi Veror

Duke filluar nga prilli, pasi të gjeneroni monedha në llogarinë tuaj, mund të merrni artikuj me zbritje të rastësishme në nivelin 3 çdo të shtunë dhe të diel. Sigurohuni që të kontrolloni Dyqanin e Besnikërisë për të parë se cilët artikuj janë me zbritje.

Bonusi special i ditës së pagesës

Një tjetër promovim është i lidhur ngushtë me Dyqanin e Besnikërisë dhe monedhat që gjeneroni. Edhe një herë, ju duhet të luani lojëra në HappyLuke dhe të gjeneroni monedha. Këto monedha do t'ju ndihmojnë të merrni një artikull misterioz me një bonus të veçantë në faqen e internetit.

Dyqan Besnik

Ne folëm për Loyalty Shop në promovimet e mëparshme, por çfarë është saktësisht? Është një vend ku ju mund të konvertoni dhe shkëmbeni monedhat tuaja për para dhe bonuse të ndryshme.

Siç u shpjegua më lart, ju duhet të vazhdoni të luani lojëra në HappyLuke, të gjeneroni monedha dhe t'i përdorni ato siç e shihni të arsyeshme në Dyqanin e Besnikërisë.

Referojuni një shoku dhe kërkoni një bonus trefishtë

HappyLuke ju jep një shans për të fituar një bonus shumë të mirë nëse ia referoni faqen një miku tuajin. Ju merrni një bonus të trefishtë nëse e bëni këtë, dhe funksionon si kjo:

  • Bonusi i parë – referuesi do të marrë një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 100 dollarë
  • Bonusi i dytë – referuesi do të marrë 4$ për lojëra elektronike, me 2$ të tjera për kthim parash deri në 1000$ të humbjeve të lojtarëve të rinj pas një muaji
  • Bonusi i tretë – referuesi do të marrë 4$ për lojëra elektronike dhe 2$ për kthim parash deri në 5000$ të humbjeve të lojtarit të ri pas 3 muajsh.

Kini parasysh se vetëm lojtarët që kanë bërë të paktën tre depozita mund ta referojnë faqen te një mik. Miku duhet të krijojë një llogari, të plotësojë depozitën e parë dhe të qëndrojë aktiv për 90 ditë. Ata gjithashtu duhet të regjistrohen përmes lidhjes që ju i keni dërguar që ky bonus të jetë i përshtatshëm.

Zbritje javore deri në 1%

Zbritja javore ju ofron mundësinë për të fituar para nga lojërat që luani. HappyLuke ka një zbritje javore prej 10,000 dollarësh në lojëra elektronike dhe kazino live. Në varësi të nivelit VIP në të cilin jeni, ju merrni një përqindje të ndryshme.

Pagesa maksimale qëndron në 5,000 dollarë si për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ashtu edhe për lojëra elektronike, dhe basti minimal për të dyja në baza javore është gjithashtu 5,000 dollarë.

Kthim parash javor prej $5,000

Promovimi javor i kthimit të parave është aty për t'ju çliruar nga çdo frikë për të luajtur më shumë në HappyLuke. Ju mund të vazhdoni të luani lojën tuaj të preferuar dhe nëse humbni, mund të merrni disa nga paratë që keni vënë bast.

Edhe një herë, në varësi të vendit ku jeni në nivelin e besnikërisë: Lojtar i rregullt, VIP Bronz, VIP Argjend, VIP Ar, VIP Platinum dhe VIP Diamond, mund të kërkoni përqindje të ndryshme të kthimit të parave.

Për lojërat e kazinosë live, përqindja maksimale është 8%, ndërsa për lojëra elektronike është 10%. Pagesa minimale për të dyja është 2 dollarë.

Fitimet ditore Slots – Might of RA

Promovimi Daily Wins ju jep mundësinë të përjetoni fuqinë e Ra-së së fuqishme dhe duke e bërë këtë, të fitoni nga grupi i çmimeve prej 228,000 dollarësh, i cili është thjesht mahnitës.

Fitimet ditore – Kazino live

Me promovimin e "Daily Wins Live Casino", ju duhet të luani lojëra të drejtpërdrejta "Pragmatic Play" si baccarat, ruletë, blackjack dhe rënie të përditshme të parave.

Duke luajtur këto lojëra dhe duke vënë bast shumën minimale të nevojshme për çdo lojë, ju keni një shans për të fituar pjesën tuaj të grupit të çmimeve 750,000 dollarë.

Microgaming Daily Bonanza

Përfundojmë me promovimin Microgaming Daily Bonanza. Mund të merrni deri në 2500 rrotullime falas çdo ditë nëse vendosni bast për të gjitha lojërat nga ofruesi, përveç lojërave tavoline. Pasi ta bëni këtë, ju mund të jeni një nga fituesit me fat të Rrotullimeve Falas të Mystery Daily.

Oferta e mirëseardhjes

Oferta e mirëseardhjes në HappyLuke Casino është e vlefshme për të gjithë lojtarët e regjistruar rishtazi që nuk kanë bërë depozitën e tyre të parë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroni një llogari në HappyLuke, të bëni depozitën tuaj të parë dhe të kërkoni promovimin special.

Oferta e mirëseardhjes përbëhet nga faqja që ju jep një bonus ndeshjeje prej 200% deri në 200 dollarë. Shuma minimale e depozitës është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është 200 dollarë.

Kini parasysh se ofertës së mirëseardhjes i janë bashkangjitur disa Kushte dhe Kushte dhe duhet t'i lexoni ato para se të kërkoni bonusin.

Kushtet e bonusit të mirëseardhjes së lojtarit të ri

Kushtet e bonusit të ofertës së mirëseardhjes janë deklaruar pak më poshtë përshkrimit të vetë bonusit në faqen promocionale. Oferta është një bonus ndeshje 200% deri në 200 dollarë, dhe është e vlefshme për 30 ditë pas kërkesës.

Shuma minimale e depozitës është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është 200 dollarë. Oferta e mirëseardhjes ka gjithashtu kërkesa për bast. Ju duhet të vendosni shumën 40x.

Të gjithë lojtarët e rinj dhe ata që nuk kanë bërë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes. Mund ta përdorni bonusin në të gjitha kazinotë dhe lojërat slot live.

Ju keni 24 orë për të kërkuar bonusin nëpërmjet ekipit të mbështetjes së klientit dhe pasi ta bëni këtë, mund ta përdorni atë në 30 ditët e ardhshme, pas së cilës do të humbet.

Nëse merrni bonusin, nuk do të jeni në gjendje ta përdorni atë me një bonus tjetër të lidhur me depozitën e parë. Sigurisht, faqja ka të drejtë të ndryshojë ose anulojë bonusin e mirëseardhjes në çdo kohë.

Bonus pa depozitë

HappyLuke Casino u ofron lojtarëve rrotullime falas dhe ato nuk janë bonuse depozite. Siç mund ta dini, një bonus pa depozite është një ofertë që nuk kërkon ndonjë bast me para të vërteta nga ana juaj për ta kërkuar atë. Rrotullimet falas janë lloji më i zakonshëm i një bonusi pa depozite dhe me siguri do t'i merrni në kazino HappyLuke.

Kodet e bonusit

Disa kazino online në botë u kërkojnë lojtarëve të fusin një kod të caktuar bonusi kur kërkojnë një promovim. Nuk është shkencë raketash, por nuk ka një gjë të tillë në kazino HappyLuke.

Ky operator nuk kërkon që lojtarët të fusin ndonjë kod kur pretendojnë një promovim të caktuar. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të përmbushin kërkesat e bonusit dhe ta kërkojnë atë siç specifikohet në faqen e promovimit HappyLuke.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pasi të kërkoni një nga bonuset e depozitave të paraqitura në Kazino HappyLuke, duhet të plotësoni kërkesat e basteve për secilën prej tyre. Kërkesat e basteve shpjegohen qartë dhe përcaktohen në Termat dhe Kushtet e bonusit, kështu që nuk mund t'i humbisni ato.

Në HappyLuke Casino, kërkesat e basteve përcaktohen në 40x, kështu që kjo është shuma që lojtarët duhet të bastojnë përpara se të jenë në gjendje të bëjnë ndonjë tërheqje nga fitimet e tyre.

Kërkesat e bastit janë shumë të thjeshta për t'u llogaritur. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shumëzojnë 40 me depozitën që kanë bërë. Edhe një herë, përpara se lojtarët të pretendojnë ndonjë promovim, ata duhet të kontrollojnë me kujdes T&C dhe të shohin nëse bonusi është i mirë për ta.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)