Happy Luke - Affiliate Program

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

HappyLuke Casino është pjesë e Programit të Filialeve Income88. Kazinotë që dëshirojnë të jenë pjesë e këtij programi filial duhet të aplikojnë përmes faqes zyrtare të internetit. Pasi ta bëjnë këtë, ata do të kontaktohen nga një agjent mbështetës i cili do të shpjegojë të gjitha detajet.

Anëtarët e Programit Affiliate Income88 do të kenë akses në komisionet standarde. Është e rëndësishme të thuhet se komisionet këtu bazohen në të ardhurat neto.

Pra, numrat janë si më poshtë:

  • Për të ardhurat neto mujore prej $0 – $5,000 – komisioni është 25%, kështu që fitimet mund të shkojnë deri në $1,250.
  • Për të ardhurat neto mujore prej $ 5,001 - $ 10,000 - komisioni është 30%, dhe të ardhurat mund të jenë deri në $ 3,000
  • Për të ardhurat neto mujore prej $10,001 - $20,000 – komisioni do të jetë 35%, me fitimet që shkojnë deri në $7,000
  • Për të ardhurat neto mujore prej $20,000 - $30,000 – komisioni do të jetë 40%, dhe fitimet do të jenë të pakufizuara
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)