Happy Luke - Account

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Që lojtarët të luajnë 2798 lojëra në HappyLuke, si dhe të kërkojnë të gjitha bonuset dhe promovimet, lojtarët do të duhet të regjistrojnë një llogari. Kur ta bëjnë këtë, ata do të duhet të pajtohen me T&C të kazinosë online.

Gjëja më e rëndësishme që duhet të kihet parasysh kur flasim për termat dhe kushtet në HappyLuke është se lojtarët duhet të jenë të paktën 18 vjeç për të krijuar një llogari.

Regjistrimi i një llogarie në HappyLuke zgjat jo më shumë se vetëm disa minuta. Lojtarët mund të përfundojnë procesin e regjistrimit nga telefoni i tyre celular ose kompjuteri desktop.

Për të regjistruar një llogari, lojtarët duhet të ndjekin disa hapa të thjeshtë të mëposhtëm:

 • Hapni faqen e internetit dhe regjistrohuni – hapi i parë logjik është hapja e sajtit HappyLuke dhe klikoni në butonin "Bashkohu tani"
 • Plotësoni informacionin e regjistrimit – Pasi lojtarët të kenë klikuar në butonin "Bashkohu tani", ata do të ridrejtohen në një faqe tjetër ku do të duhet të plotësojnë informacionin bazë të regjistrimit: adresën e emailit, fjalëkalimin dhe numrin celular
 • Pranoni termat dhe kushtet dhe klikoni në "Hap llogarinë time"
 • Më pas, lojtarët do të duhet të shkruajnë emrin e tyre të plotë, numrin e telefonit, ditëlindjen, gjininë, adresën, vendin dhe monedhën
 • Hapi i fundit është të kontrolloni të gjitha informacionet dhe të klikoni "Prano" për të përfunduar procesin.

Limiti Llogarinë

HappyLuke i ndalon lojtarët të regjistrojnë llogari të shumta. Nëse dikush përpiqet ta bëjë këtë, ai rrezikon që llogaria e tij të pezullohet nga faqja. Të gjitha shërbimet e HappyLuke Casino janë të disponueshme vetëm për lojtarët që kanë një llogari, dhe të gjitha bonuset dhe promovimet mund të kërkohen nga një llogari e vetme.

Procesi i verifikimit

Ashtu si çdo kazino online me reputacion, HappyLuke u kërkon lojtarëve të regjistruar rishtas të verifikojnë llogarinë e tyre pasi të regjistrohen me sukses. Procesi i verifikimit është një domosdoshmëri, pasi lojtarët nuk do të mund të bëjnë tërheqje nëse nuk e përfundojnë atë.

Procesi është shumë i thjeshtë dhe nuk kërkon shumë kohë. Ka vetëm disa hapa për të bërë që lojtarët të verifikojnë llogarinë e tyre në HappyLuke. Faqja do të kërkojë kopje të sa vijon:

 • Foto ID
 • Dëshmi e adresës
 • Kartat e kreditit (nëse lojtarët do t'i përdorin ato në transaksione)

Lojtarët mund të bëjnë fotografi të dokumenteve nga celularët e tyre dhe faqja pranon gjithashtu selfie. HappyLuke ka vënë në dukje se nuk pranon dokumente që janë:

 • E zeze dhe e bardhe
 • skedarë PDF
 • Skedarët Word
 • skedarë Excel

Punonjësit do të duhet të dorëzojnë dokumente në formatet e mëposhtme:

 • Jpeg/Jpg
 • Bmp
 • Png

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur lojtarët po regjistrojnë një llogari, ata do të duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Emri i përdoruesit do t'i lejojë ata të gëzojnë një nivel anonimiteti, kështu që siguria në internet do të rritet pak më shumë.

Kur lojtarët krijojnë fjalëkalimin, ata duhet ta bëjnë atë sa më kompleks që të jetë e mundur. Duke vepruar kështu, ata do të minimizojnë kërcënimin e dikujt që të hakojë llogarinë e tyre. I njëjti nocion vlen edhe për emrin e përdoruesit.

HappyLuke zbaton teknologjinë më të fundit të sigurisë për të mbrojtur të gjitha informacionet personale të lojtarëve, por siguria kujdeset në të dyja mënyrat, kështu që edhe vetë lojtarët duhet të jenë përgjegjës.

Bonusi i llogarisë së re

Siç u tha më lart, të gjithë lojtarët e sapo regjistruar në HappyLuke do të mund të kërkojnë një bonus shumë të bukur mirëseardhjeje pasi të përfundojnë procesin e regjistrimit dhe verifikimit.

HappyLuke ka vënë në dukje se bonuset e mirëseardhjes janë mënyra ideale për ta për të tërhequr lojtarë të rinj në faqe, kështu që ata përpiqen të dallohen me ofertën nga konkurrenca.

Të gjithë lojtarët e regjistruar rishtazi në HappyLuke do të jenë në gjendje të kërkojnë një bonus të veçantë ndeshjeje prej 200% deri në 200 dollarë në depozitën e tyre të parë, që është padyshim ndër ofertat më të mira të mirëseardhjes që lojtarët do të gjejnë në tregun e sotëm.

Megjithatë, lojtarët duhet të kenë parasysh se bonusi vjen me disa kërkesa bastesh që lojtarët duhet të plotësojnë për të qenë në gjendje të bëjnë ndonjë tërheqje.

Bonusi mund të kërkohet brenda 24 orëve pas regjistrimit dhe është i vlefshëm për 30 ditë, pas së cilës do të konfiskohet.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët është 5 dollarë, ndërsa maksimumi është 200 dollarë për këtë paketë. Për më tepër, bonusi i mirëseardhjes mund të kërkohet vetëm nga lojtarët e rinj që nuk kanë bërë një depozitë në HappyLuke.

Futbollistët mund të përdorin bonusin e llogarisë së re në të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta dhe lojërat slot në faqe. Për më tepër, lojtarët duhet të kenë parasysh se depozitat nga një seri transaksionesh të akumuluara nuk do të merren parasysh për bonusin e llogarisë së re në HappyLuke.

Vetëm transaksioni i parë dhe i vetëm nga lojtarët do të kualifikohet për paketën e mirëseardhjes. Punonjësit që marrin bonusin nuk mund ta përdorin atë me një bonus tjetër të lidhur me depozitën e parë në kazino HappyLuke.

Natyrisht, faqja ka të drejtë të anulojë, ndryshojë ose refuzojë promovimin në çdo kohë dhe merr vendimin përfundimtar në lidhje me këtë çështje.

Bonusi i mirëseardhjes në HappyLuke mund të jetë një nxitje e mirë në shanset e lojtarëve për të siguruar një fitore të mirë që në fillimin e udhëtimit të tyre të lojërave. Bonusi i ndeshjes 200% deri në 200 dollarë është një ofertë shumë konkurruese, dhe kushtet dhe kushtet janë ato që lojtarët do të prisnin nga një ofertë e këtij lloji.

Pra, pasi lojtarët të kenë përfunduar me procesin e shkurtër dhe të drejtpërdrejtë të regjistrimit, ata mund të drejtohen në seksionin e promovimit ose të kontaktojnë ekipin mbështetës. Pasi ta bëjnë këtë, ata mund të kërkojnë bonusin e ri të llogarisë dhe udhëtimi i lojërave në HappyLuke Casino mund të fillojë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)