Kazinotë më të mira online me Half Pixel Studio 2024

Një nga fëmijët më të rinj në bllokun e kazinove në internet, Half Pixel Studios u themelua në vitin 2020 dhe lançoi lojën e parë dhe të vetme në verën e të njëjtit vit.

Ndërsa ka lëshuar vetëm një lojë kazino deri më tani, Retro Galaxy, oferta e saj debutuese u zgjodh nga gjigantët e lojërave në internet Microgaming, gjë që tregon besimin që ata kanë në këtë kompani në zhvillim.

Retro Galaxy është padyshim i vërtetë me emrin e tij me një stil retro minimalist dhe një kombinim të temës së hapësirës së jashtme. Ata që shijojnë lojërat e kazinosë në internet do ta pëlqejnë kolonën zanore të saj sintetike, e cila arrin të tingëllojë e freskët dhe emocionuese, por me një nuancë të një atmosfere të valëve të reja të viteve '80.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi