Rishikimi i kazinosë Haiti Casino

Haiti CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.8/10
BonusDeri në 4500 € + 10 rrotullime falas
Bonuset ditore
7000+ lojëra
Bonus bujar i mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset ditore
7000+ lojëra
Bonus bujar i mirëseardhjes
Haiti Casino
Deri në 4500 € + 10 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Kazino Haiti ofron një paketë mirëseardhjeje prej 210% deri në 4700 € plus 10 rrotullime falas në 3 depozitat e para. Shuma kualifikuese për secilin nga bonuset është vetëm 10 €. Bonusi i parë është një përputhje 150% me depozitën tuaj fillestare, por jo më shumë se 500 €, dhe i dyti është 50% zbritje deri në 1000 €. Depozita juaj e tretë do t'ju sjellë një bonus 10% deri në 2500 € plus 10 rrotullime falas. Këto bonuse vijnë me 35x kërkesa për baste me bonusin e tretë.

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • E premte intriguese
 • Fundjavë pa kujdes
 • Bonusi javor

Ekziston një program VIP që ofron shpërblime dhe veçori të specializuara.

+4
+2
Mbyll
Games

Games

Në një katalog kaq të gjerë, gjetja e lojës tuaj të preferuar ose ndoshta zbulimi i një të reje është thjesht e pashmangshme. Ka mijëra lojëra elektronike, duke përfshirë Twin Spin, Bonanza, etj. Gjithashtu, ju mund të luani shumë letra, lojëra tavoline, blackjack, ruletë dhe një përzgjedhje të mirë të sporteve virtuale.
Fatkeqësisht, asnjë nga lojërat nuk mbështet një version demo, kështu që do t'ju duhet të vendosni një bast me para të vërteta për t'i provuar ato.

Video Slots

Slots janë aktualisht lojërat më të njohura të kazinosë. Një lojtar vë baste dhe rrotullon një grup rrotullash me simbole. Secila prej këtyre rrotullave rrotulluese ndalon në një pozicion të rastësishëm. Ka karakteristika të jashtëzakonshme dhe grafikë të shkëlqyer. Disa prej tyre përfshijnë:

 • Trump dhe luksoz
 • Seks të humbur të misterit
 • Ngjitja e Tigrit të Artë
 • Merrni Mbretërinë
 • Tajlandeze Blossoms

Video Poker

Pothuajse të gjithë ata që kanë vizituar një kazino me bazë tokësore kanë hasur në një makinë Video Poker. Mund të luani Video Poker pikërisht në shirit. Video pokeri është i popullarizuar për shkak të pagave të larta masive. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Joker Poker
 • Poker me bonus të dyfishtë
 • Jacks ose më mirë
 • Aces dhe Fytyrat
 • Deuces Wild

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë vendi ku shkojnë shumë lojtarë të vërtetë të lojërave të kazinosë për të testuar strategjinë dhe fatin e tyre. Në të gjithë kazinotë e botës, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë lojërash tavoline si blackjack, poker me tre letra, ruletë dhe baccarat. Blackjack është loja më e njohur e tavolinës për shkak të avantazhit të saj të ulët dhe lojës së thjeshtë. Këto lojëra përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Rrufeja
 • Një ditë adoleshente Patti
 • Strategji e përsosur Blackjack
 • Rrota e Fituesve

Lojëra të tjera

Përveç lojërave elektronike, video-pokerit dhe lojërave tavoline, lojtarët mund të shijojnë lojëra speciale dhe shfaqje lojërash. Kazinoja Haiti përmban zhanre të ndryshme të lojërave të kazinosë për të shuar etjen e lojtarëve. Ata gjithashtu kanë një sfond të jashtëzakonshëm dhe paga të larta. Disa nga këto lojëra përfshijnë:

 • Mega Ball i personit të parë
 • Gërvishtja e bojës
 • Pai Gow Poker
 • Jackpot Mbreti Diamanti
 • Jackpot i karnavalit

Software

Haiti Casino ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino nga disa prej zhvilluesve kryesorë të programeve kompjuterike në treg. Këta ofrues softuerësh sigurojnë që lojtarët të shijojnë lojëra cilësore me grafikë cilësore dhe lojë të qetë. Lojtarët nuk janë të kufizuar në lojëra nga zhvillues të veçantë; prandaj ata mund të eksplorojnë lojëra nga të gjitha studiot e lojërave.

Haiti Casino mbështet pajisje të shumta falë teknologjisë moderne dhe ofruesve të mëdhenj të softuerit. Zgjedhja e softuerit mund të jetë e rëndësishme për entuziastët e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Haiti Casino mbështeten nga disa prodhues të njohur, si:

 • Ezugi
 • Microgaming
 • Lojëra autentike
 • Lojë pragmatike
 • iSoftBet
Payments

Payments

Haiti Casino është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Haiti Casino duke përdorur një nga metodat 5 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Haiti Casino mbështet vetëm mënyra të shumta pagese. Ato përfshijnë opsione bankare tradicionale globale plus metoda dixhitale. Kufijtë minimalë të depozitave dhe të tërheqjeve janë vendosur në vetëm 10 €. Disponueshmëria e tyre varet nga vendi juaj i hyrjes dhe pasi të regjistroni një llogari, do të keni mundësi të zgjidhni nga:

 • Viza
 • Skrill
 • Neteller
 • Master Card
 • Interac

Kazino online në Haiti lejon lojtarët të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur opsione të ndryshme bankare për monedha të shumta dhe gjithashtu pranojnë kriptovaluta.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe Haiti Casino ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni Haiti Casino për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Kazinoja e Haitit lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazinoja rekomandon opsionin më të mirë të monedhës. Lojtarët mund të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Disa nga monedhat e pranuara:

 • Dollarë Australianë
 • Rrotullat braziliane
 • Dollarë kanadezë
 • euro
 • Dollari i Hong Kongut

Languages

Kazino online në Haiti është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet në lojtarë nga vende të ndryshme. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme. Disa nga gjuhët e disponueshme në kazino në Haiti përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • rusisht
 • polonisht
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Haiti Casino . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Haiti Casino dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Haiti Casino ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Haiti Casino , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Haiti Casino kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Haiti mbron kumarin e përgjegjshëm; prandaj, ajo ka disa mjete të vetë-kujdesit.

About

About

Haiti Casino është kazinoja e re në internet e lançuar në vitin 2021. Është anëtare e një grupi kazinosh online në pronësi të SG International NV Haiti Casino operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Qeveria e Curacaos. Kazinoja e Haitit ka një holl të gjerë kazinoje dhe bonuse dhe promovime të mira. Bonuset e disponueshme përfshijnë bonuse bujare të mirëseardhjes, oferta ditore dhe javore dhe një program VIP.

Lojtarët mund të eksplorojnë shumicën e lojërave të kazinosë në Haiti Casino falas përpara se të luajnë me para të vërteta. Ka mbi 3000 lojëra kazino të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Faqja e internetit të Haiti Casino përmban një dizajn modern me grafikë të cilësisë së lartë dhe një baner interaktiv në internet që shfaq disa promovime të disponueshme. Lexoni më tej për të zbuluar të gjitha veçoritë e disponueshme në Haiti Casino.

Pse të luani në Kazino Haiti?

Haiti Casino u ofron lojtarëve të saj një bonus ekskluziv të paketës së mirëseardhjes prej 210% deri në 4700 € plus 10 rrotullime falas. Kjo marrëveshje shpërndahet në tre depozitat e para. Kërkohet një depozitë minimale prej 10 € për të aktivizuar ofertat e bonusit. Haiti Casino krenohet me një lob të gjerë kazinoje të mundësuar nga ofruesit e softuerëve më të vlerësuar.

Ekipi i Haitit përbëhet nga profesionistë që punojnë gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë në kohë për lojtarët. Të gjitha transaksionet janë të koduara me teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL. Së fundi, të gjitha lojërat janë të pajtueshme me pajisje të shumta. Lojtarët mund të shijojnë lojëra pa probleme nga kompjuterët e tyre, tabletët ose pajisjet celulare.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021
Sajti i uebit: Haiti Casino

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Haiti Casino , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Operacionet e kazinosë në Haiti mbështeten nga një ekip individësh të përkushtuar që punojnë 24/7 për të përmbushur të gjitha pyetjet e lojtarëve. Ekipi është lehtësisht i aksesueshëm përmes objektit Live Chat. Falë një ekipi mbështetës miqësor dhe të besueshëm, pyetjeve të lojtarëve u përgjigjen në kohë reale.

Përndryshe, ju mund të kontaktoni ekipin mbështetës të Haitit përmes emailit (support@haiticasino.com) ose telefononi. Seksioni FAQ ofron përgjigje për disa nga pyetjet e përgjithshme.

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Haiti Casino . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Haiti Casino . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Haiti Casino , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Haiti Casino .

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë