Gunsbet - Withdrawals

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Kur doni të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja në kazino Guns Bet, shuma minimale është 20 dollarë. Shuma maksimale është e kufizuar në 4000 dollarë. Këtu është një listë e të gjitha metodave që mund të përdorni për të bërë një tërheqje nga kazino.

Viza

Mastercard

Monedha të paguara

Skrill

Neteller

Zimpler

Transferte bankare

IDebit

Instadebit

WebMoney

Ecopayz

Rapid nga Skrill

Sticpay

Neosurf

Pika e Venusit

Interac

Astropay

UpayCard

Paysafecard

Ka disa kufizime që detyrojnë disa mënyra pagese. Për shembull, ekziston një listë e vendeve që mund të përdorin Mastercard, duke përfshirë Andorrën, Austrinë, Belgjikën, Qipron, Republikën Çeke, Danimarkën, Estoninë, Francën, Gjermaninë, Gjibraltarin, Greqinë, Hungarinë, Islandën, Irlandën, Italinë, Letoninë, Luksemburgun, Malta, Monako, Holanda, Norvegjia, San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra dhe Turqia.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme, ndërsa për të tjera mund të duhen disa ditë.

Bonusi i tërheqjes

Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Kazinoja do të duhet të kalojë një kontroll identifikimi përpara se të mund të lirojë tërheqjen. Nëse nuk siguroni të gjitha dokumentet e nevojshme brenda 14 ditëve, tërheqja juaj do të refuzohet.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja nga llogaria juaj e Guns Bet Casino është shumë e thjeshtë. Së pari, duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Aty mund të gjeni mënyra të ndryshme pagese për t'u përdorur për një tërheqje. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen.

Monedhat

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj, duke përfshirë:

euro

dollar amerikan

dollar australian

dollar kanadez

Krona norvegjeze

Zloty polake

Dollar i Zelandës së Re

korona çeke

Rand i Afrikës së Jugut

jen japonez

Won e Koresë së Jugut

Tenge Kazakistani

Bitcoin dhe kriptomonedha të tjera si "ETH", "DOG", "BCH", "LTC", "USDT"

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)