Gunsbet - Promotions & Offers

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Guns Bet është shumë bujar për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje ju nuk mund të refuzoni dhe më vonë, ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion për lojtarët besnikë. Pra, nëse nuk keni një llogari në kazino, ne ju sugjerojmë të krijoni një të tillë dhe të shijoni të gjitha përfitimet që kazinoja ofron.

Ka shumë gjëra që mund të prisni me padurim pasi të bëheni anëtar i familjes Guns Bet. Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, kazino ofron një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që është një 100% bonus i depozitës së ndeshjes që mund të rrisë bilancin tuaj me 100 dollarë shtesë. Ju gjithashtu mund të merrni 100 rrotullime falas dhe për të kërkuar këtë ofertë duhet të përdorni një kod bonus BONUS100 kur bëni depozitën tuaj.

Çdo të premte, ju mund të kërkoni një bonus depozite , i cili është një bonus ndeshje 55% deri në 100 dollarë. Kodi promocional për këtë ofertë është LUCKNLOAD.

Pasi të bëheni të rregullt në kazino, do të filloni të ngjiteni në shkallët e nivelit dhe sa herë që ngjiteni do të merrni bonuse të ndryshme. Do të merrni gjithashtu pikë besnikërie të cilat mund t'i ndërroni me para të vërteta pasi të grumbulloni mjaftueshëm. Me siguri po pyesni veten se si mund të grumbulloni pikë besnikërie dhe duhet të themi se kjo nuk mund të jetë më e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të luani lojën tuaj të preferuar në kazino dhe për çdo bast, që vendosni do të merrni diçka në këmbim.

Një përfitim tjetër i madh, kur bashkoheni në kazino është fakti që ju mund të shijoni promovime të bazuara në turnetë e lojërave elektronike dhe shumë të tjera.

Oferta e Regjistrimit

Për të shijuar të gjitha përfitimet që Guns Bet ofron, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë e thjeshtë dhe do të jeni të mirë dhe gati në vetëm disa minuta. Pasi të jeni regjistruar në kazino, mund të bëni depozitën tuaj të parë dhe ta kërkoni atë bonus mirëseardhjeje . Ky është një lloj bonusi i përputhjes së depozitave, kështu që kjo do të thotë se sa më shumë të depozitoni aq më i lartë do të jetë bonusi. Kur po kërkoni këtë bonus, duhet të përdorni kodin promocional BONUS100 dhe duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 20 $. Fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj dhe për 5 ditët e ardhshme do të merrni 20 rrotullime falas çdo ditë.

Duhet të themi se ky është një bonus tërheqës i depozitës së parë dhe duhet ta kontrolloni. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 100 dollarë. Mund të depozitoni më shumë nëse dëshironi, por kazino do të përputhet vetëm me 100 dollarë. Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 40 herë, dhe ju keni 14 ditë për të luajtur përmes fondit tuaj të bonusit. Basti maksimal që mund të vendosni për çdo rrotullim kur luani me fonde bonus është 1$.

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)