Gunsbet Rishikimi 2024 - Live Casino

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Një nga seksionet më të mira që mund të gjeni në Guns Bet Casino është ndoshta ai Tregtar i drejtpërdrejtë seksioni. Këtu, ju mund të luani një nga lojërat tuaja të preferuara dhe të keni një ndjenjë se jeni ulur në një kazino të vërtetë tokësore. Disa nga lojërat që mund të gjeni këtu përfshijnë:

  • Variacionet e ruletĂ«s
  • Variacione Blackjack
  • Variacionet Baccarat
  • ËndĂ«rrimtare
  • Hold'em Poker

Lojërat drejtpërdrejt në Guns Bet mundësohen nga Evolution Gaming i cili konsiderohet të jetë një nga ofruesit më të mirë kur bëhet fjalë për këto lojëra.

Blackjack live

Blackjack live

Blackjack është një lojë popullore që mund ta luani drejtpërdrejt sapo të bashkoheni në kazinonë Guns Bet. Kjo është një lojë që i ka rrënjët në kohët e lashta dhe duhet të themi se rregullat nuk kanë ndryshuar shumë që atëherë. Pasi të mësoni se si të luani lojën, do të kuptoni se nuk bazohet vetëm në fat, por përkundrazi, mund të përmirësoni shanset tuaja për të fituar.

Ju luani vetëm kundër tregtarit dhe ideja këtu është të mblidhni një kombinim letrash që do të tejkalojnë dorën e tregtarit, por jo më shumë se 21 pikë. Nëse dora juaj shkon mbi 21 pikë, atëherë eliminoheni automatikisht nga loja. E mira e kësaj loje është se nuk duhet të keni një dorë që arrin 21 çdo herë për të fituar. Thjesht duhet të kesh një dorë që është më e mirë se tregtarët. Dora më e mirë që mund të merrni është kur dy letrat tuaja fillestare janë një 10 dhe një Ace. Ky quhet 'bllokim natyral' dhe asgjë nuk e kalon këtë dorë.

Loja fillon me ju që vendosni një bast dhe më pas tregtari do t'ju shpërndajë dy letra përballë dhe dy letra atyre, nga të cilat njëra do të jetë me fytyrë lart dhe tjetra me fytyrë poshtë. Kur të merrni letrat tuaja dhe kur të shihni kartën e fundit të tregtarit, do të duhet të vendosni se cila duhet të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ju keni mundësinë të qëndroni nëse besoni se keni një dorë të mirë dhe nuk keni nevojë për letra shtesë. Nëse besoni se një kartë tjetër mund të përmirësojë dorën tuaj, ju keni mundësinë të goditni dhe të merrni një kartë shtesë. Mund të godisni sa herë të doni derisa të merrni dorën që dëshironi ose derisa të rrëzoheni. Nëse dy letrat që keni marrë janë të së njëjtës vlerë, ju keni mundësinë të ndani dorën. Ju do të duhet të vendosni një bast shtesë të barabartë me bastin tuaj fillestar dhe mund të luani dorën tuaj si dy duar të veçanta. Ka baste të tjera që mund të vendosni kur luani Blackjack, por gjithçka varet nga variacioni që zgjidhni për të luajtur.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë shumë e thjeshtë për t'u kuptuar. Mund të ndiheni të dërrmuar herën e parë që shihni timonin dhe tavolinën, por ne ju sigurojmë se do t'i mësoni litarët në një kohë të shkurtër. Lajmi i mirë është se pothuajse çdo kazino në internet lejon lojtarët e saj të luajnë lojën në një mënyrë argëtuese dhe kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar rregullat dhe për të zhvilluar një strategji pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Ekzistojnë tre versione klasike të lojës, ruleta amerikane, evropiane dhe franceze. Ruleta evropiane dhe franceze luhen në të njëjtën rrotë dhe tavolinë, por ndryshimi i vetëm është se ruleta franceze ofron disa baste shtesë. Të dy kanë numra nga 1 deri në 36, dhe një zero të vetme. Ruleta amerikane gjithashtu ka numra nga 1 deri në 36, por ka një zero të vetme dhe një zero të dyfishtë. Pra, në këtë pikë, me siguri po pyesni se cili është ndryshimi i madh këtu. Epo, zeroja e dyfishtë në ruletën amerikane i jep shtëpisë një avantazh më të madh, kështu që kjo do të thotë se kazinoja do të fitojë më shumë në planin afatgjatë. Ne i këshillojmë fillestarët të fillojnë të luajnë ruletë evropiane derisa të kenë besim të mjaftueshëm me lojën e tyre. Më vonë, nëse jeni duke kërkuar për një lojë më sfiduese, mund të kaloni në American Roulette.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që duhet të mësoni janë bastet e ndryshme që mund të vendosni në tryezën e ruletit. Ato klasifikohen në dy grupe të mëdha, baste Brenda dhe Jashtë.

Bastet e brendshme përfshijnë ato të mëposhtme:

· Një bast i drejtpërdrejtë është një bast në një numër të vetëm dhe ky bast ofron pagesën më të lartë prej 35 me 1.

· Një bast i ndarë është një bast mbi dy numra që janë pranë njëri-tjetrit në tryezë. Pagesa për bastin e ndarë është 17 me 1.

· Një bast rruge është një bast në tre numra me një pagesë prej 11 deri në 1.

· Një bast këndor është një bast në 4 numra me një pagesë 8 me 1.

· Basti Six Line është një bast në gjashtë numra me një pagesë prej 5 deri në 1.

· Një bast i shportës është një bast që mund ta vendosni në ruletën amerikane vetëm sepse përfshin zeron e dyfishtë. Pagesa për bastin e shportës është 11 me 1.

Bastet e jashtme janë një tjetër grup i njohur bastesh që ofrojnë pothuajse një shans 50-50 për të fituar. Këto baste përfshijnë ato të mëposhtme:

· E kuqe ose e zezë është një bast që topi do të bjerë në xhepin e kuq ose të zi, pa marrë parasysh numrin.

· Çift ose Tek Ă«shtĂ« njĂ« bast qĂ« topi do tĂ« bjerĂ« nĂ« njĂ« numĂ«r çift ose tek.

· Një bast i ulët ose i lartë është një bast që topi do të bjerë në një numër të ulët, nga 1 në 18, ose në një numër të lartë, nga 19 në 36.

· Një duzinë bast është një bast që vendosni në 12 numrat e parë, 12 të dytën ose 12 të tretët.

· Basti i kolonës është një tjetër bast që përfshin 12 numra.

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojtarëve u pëlqen të luajnë në një kazino të drejtpërdrejtë sepse jep emocionin dhe përvojën e një kazinoje të vërtetë. Ju do të luani kundër një personi të vërtetë dhe jo kundër një kompjuteri dhe mund të bisedoni me tregtarin dhe lojtarët e tjerë gjithashtu. Ju mund të zgjidhni çdo lojë që dëshironi, dhe ato ofrojnë shumë variacione të ndryshme të së njëjtës.