Gunsbet - FAQ

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Lexoni disa nga pyetjet e bëra shpesh që lojtarët mund të hasin duke luajtur në Guns Bet.

Si të krijoni një llogari në Guns Bet Casino?

Krijimi i një llogarie në Guns Bet është një procedurë mjaft e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin 'Regjistrohu' dhe të plotësoni të gjitha fushat e nevojshme. Pasi të keni përfunduar me regjistrimin, do të merrni një email me një lidhje verifikimi. Klikoni në lidhjen për të verifikuar emailin tuaj dhe jeni gati të shkoni. Për të filluar të luani në kazino, duhet të bëni një depozitë dhe gjithashtu mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes që do të rrisë drastikisht bilancin tuaj.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Nëse harroni fjalëkalimin tuaj dhe nuk mund të hyni në llogarinë tuaj, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Ju mund ta rikuperoni me lehtësi fjalëkalimin tuaj kur klikoni në lidhjen "Ka harruar fjalëkalimin". Kazinoja do të dërgojë një email me udhëzime që do t'ju ndihmojnë ta rikuperoni atë.

Çfarë ndodh nëse harroj adresën time të emailit?

Nëse harroni adresën tuaj të emailit, atë që keni përdorur për t'u regjistruar për një llogari në Kazinonë Guns Bet, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Kjo është një procedurë pak më e komplikuar në krahasim me rikuperimin e fjalëkalimit tuaj. Ju do të duhet të kaloni procedurën e identifikimit të përdoruesit.

Sa llogari mund të kem?

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në Guns Bet Casino. Konsiderohet e paligjshme të kesh më shumë se një llogari, dhe nëse e bën, rrezikon të pezullohen të gjitha llogaritë dhe të anulohen të gjitha fitimet.

A mund ta ndryshoj monedhën?

Kur krijoni llogarinë tuaj, kazinoja do të caktojë monedhën që ata besojnë se është më e përshtatshme për vendndodhjen tuaj. Gjithsesi, kur bëni depozitën tuaj të parë, mund të zgjidhni një monedhë tjetër nëse dëshironi. Kjo monedhë do të lidhet me llogarinë tuaj dhe nuk mund ta ndryshoni më vonë.

Sa kohë do të duhet që llogaria ime të miratohet?

Pasi të plotësoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe të krijoni llogarinë tuaj në kazino, e njëjta gjë do të miratohet pothuajse menjëherë.

Sa kohë duhet për të tërhequr fonde nga llogaria ime?

Pasi të kërkoni një tërheqje, kazino do të përpunojë tërheqjen tuaj sa më shpejt të jetë e mundur. Nuk do të duhen më shumë se 24 orë për ta bërë këtë. Pasi të lirohen fondet, varet nga mënyra që keni kërkuar për të tërhequr fondet tuaja. Disa mënyra pagese ofrojnë pagesa të menjëhershme ndërsa për të tjerat mund të duhen deri në 3 ditë.

Cila është shuma minimale që mund të depozitoj dhe të tërheq?

Çdo mënyrë pagese ka një kufi minimal depozitimi dhe tërheqjeje. Nëse doni të dini se cilat janë kufijtë për mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, duhet të drejtoheni te arkëtari dhe aty do të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm.

A duhet të konfirmoj identitetin tim për të luajtur në kazino?

Kur regjistroheni në kazino, mund të kontrolloni se çfarë ka për të ofruar pa verifikuar identitetin tuaj. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të parë nëse ju pëlqejnë lojërat dhe përvoja juaj e përgjithshme në kazino. Pasi të filloni të luani për para të vërteta dhe të dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja, së pari do të duhet të verifikoni identitetin tuaj. Kjo është një procedurë vendimtare që do t'ju duhet të kaloni.

Cilat janë kërkesat e basteve?

Nëse kjo është hera e parë që po luani në një kazino online, me siguri po pyesni se cilat janë kërkesat e basteve. Sa herë që merrni një bonus nga një kazino, fondet e bonusit vijnë me kërkesat e bastit. Ju duhet të luani me kërkesat e basteve përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fondeve tuaja. Le të themi se ju merrni 100 dollarë në fonde bonus me kërkesa 50 herë të basteve. Pastaj, do t'ju duhet të vendosni bast 5000 dollarë përpara se të mund të kërkoni tërheqje.

Çfarë ndodh nëse loja ngrin gjatë lojës?

Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar nëse loja juaj ngrin ndërsa jeni ende duke luajtur. Pasi të hyni përsëri në llogarinë tuaj, do të vazhdoni të luani aty ku keni lënë. Kjo do të thotë se loja do të vazhdojë nga i njëjti moment kur ka ndodhur ndërprerja.

A janë të sigurta të dhënat e mia?

Po, të gjitha informacionet që ndani me kazinonë janë të sigurta. Guns Bet Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur të gjithë lojtarët e tyre.

A mund ta fshij llogarinë time?

Po, mund ta fshini llogarinë tuaj nëse dëshironi. Mbani në mend se ky është një vendim i përhershëm, kështu që pasi të fshini llogarinë tuaj nuk mund të krijoni një të re. Për këtë arsye, ne ju këshillojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju këshillojnë se cili duhet të jetë hapi juaj i ardhshëm. Ju gjithashtu mund të merrni parasysh se ka veçori që do t'ju ndihmojnë të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar.

A mund të luaj lojëra kazino live falas?

Fatkeqësisht, nuk mund të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë falas. Ju do të duhet të bëni një depozitë dhe të luani një nga lojërat që kazinoja ka për të ofruar.

Si të lëvizni në shkallët VIP?

Kalimi nga një status VIP në tjetrin nuk mund të ishte më i lehtë. Gjithçka që duhet të bëni është të vendosni baste me para reale duke luajtur lojërat tuaja të preferuara. Dhe, pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, do të ngjiteni në nivelin tjetër ku ju presin më shumë shpërblime.

A ka ndonjë bonus pa depozitë në dispozicion?

Në këtë pikë, Guns Bet Casino nuk ofron ndonjë bonus pa depozitë, por ju mund të kontrolloni faqen e tyre të promovimeve dhe të shihni nëse diçka ju pret.

Si të bëni depozitën e parë?

Kur dëshironi të luani në Guns Bet Casino, fillimisht duhet të krijoni një llogari dhe do të shfaqet një dritare e depozitimit. Ju gjithashtu mund të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në faqen e Depozitës dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni.

Cili është depozita minimale që mund të bëj?

Kufiri minimal i depozitës varet nga mënyra e pagesës që dëshironi të përdorni. Në përgjithësi, depozita minimale është zakonisht rreth 10 dollarë.

A pranon kazino lojtarë nga Australia?

Po, lojtarët nga Australia mund të luajnë në Guns Bet Casino dhe të shijojnë gjithçka ka për të ofruar kazino. Për më tepër, kazinoja mbështet edhe dollarët australianë.

Cili është bonusi i mirëseardhjes në Guns Bet?

Bonusi i mirëseardhjes në kazinonë Guns Bet është shumë bujar dhe një nxitje e madhe për balancën tuaj. Ky është një bonus për depozitën e ndeshjes, që do të thotë se kazinoja do të dyfishojë depozitën tuaj. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Ky bonus vjen me kërkesat e basteve të cilat janë vetëm 50 herë. Kjo do të thotë, nëse depozitoni shumën e plotë që është 100 dollarë, atëherë do t'ju duhet të luani përmes bonusit 50 herë, i cili do të jetë i barabartë me 5000 dollarë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Si mund ta mbroj veten nga humbjet e mëdha?

Nëse besoni se nuk mund ta kontrolloni veten dhe nuk mund të qëndroni brenda buxhetit tuaj kur luani, atëherë kazinoja ka disa veçori të shkëlqyera për lojtarë si ju. Ju mund të vendosni kufijtë e depozitave në llogarinë tuaj dhe pasi të keni arritur kufirin, nuk do të jeni në gjendje të bëni një depozitë të re derisa të kalojë periudha.

Si të merrni bonuse në kazino?

Mënyra e vetme për të marrë bonuse në kazino është të regjistroheni për një llogari. Pasi të regjistroheni për një llogari të re dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus mirëseardhjeje. Më vonë, ju do të merrni bonuse të ndryshme në varësi të nivelit në të cilin jeni, si dhe ka promovime të ndryshme herë pas here.

Çfarë ndodh nëse harroj të fus kodin e bonusit për bonusin e mirëseardhjes?

Fatkeqësisht, nëse harroni të futni kodin e bonusit, nuk do të merrni bonusin e mirëseardhjes.

A ka ndonjë promovim të rrotullimeve falas në bast Guns?

Po, ka bonuse të ndryshme në kazinonë Guns Bet që ofrojnë rrotullime falas. Për të nisur gjërat, do të merrni 100 rrotullime falas në momentin që bëni depozitën tuaj të parë në kazino. Më vonë, ka promovime të ndryshme, si dhe ka rrotullime falas në dispozicion brenda programit VIP.

Pse nuk pranohet PayPal?

Guns Bet Casino nuk ka licencë në Mbretërinë e Bashkuar apo Maltë dhe në të njëjtën kohë nuk pranon lojtarë nga SHBA, dhe për këtë arsye, nuk ka nevojë të shtohet fare PayPal si mënyrë pagese.

Total score7.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Kufijtë e ulët të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)