Gunsbet Rishikimi 2024 - Deposits

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Guns Bet Casino ofron shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj. Transferet janë pothuajse të menjëhershme dhe kazinoja nuk përfshin asnjë tarifë kur depozitoni fonde.

Kartat e kreditit dhe të debitit janë mënyrat më të përdorura dhe më të besueshme të pagesës që mund të përdorni për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Pothuajse çdo kazino në internet pranon karta krediti, po ashtu edhe Basti Guns.

Kuletat elektronike janë gjithashtu mënyra shumë të njohura pagese që mund t'i përdorni për të bërë depozita. Për të qenë i sinqertë, kuletat elektronike kanë pushtuar botën dhe pothuajse të gjithë kanë një llogari Neteller ose Skrill.

Ju gjithashtu mund të depozitoni në llogarinë tuaj duke përdorur një transfertë bankare. Disa nga transfertat bankare më të njohura përfshijnë transfertën bankare, Echeck, debitin në Insta, vetëm për të përmendur disa.

Trendi më i fundit kur bëhet fjalë për pagesat online është përdorimi i kriptomonedhave. Shumica e kazinove online e kanë pranuar trendin dhe kanë shtuar Bitcoin në mënyrat e tyre të pagesës. Bitcoins ofrojnë pagesa të shpejta dhe të menjëhershme që janë të sigurta dhe lojtarët dhe kazinotë u besojnë atyre.

Metodat e depozitimit

Metodat e depozitimit

Siç e përmendëm më parë, ka shumë mënyra të ndryshme në dispozicion për të depozituar në llogarinë tuaj. Këtu është një listë e plotë e të gjitha metodave të depozitimit të disponueshme në Guns Bet Casino:

Viza

Mastercard

Monedha të paguara

Skrill

Neteller

Zimpler

Qivi

iDebit

Paysafecard

Instadebit

WebMoney

NeoSurf

ecoPayz

Rapid nga Skrill

Shumica e këtyre metodave lejojnë pagesa pa tarifa, kështu që ju do të merrni shumën që keni depozituar në llogarinë tuaj. Shuma minimale dhe maksimale që mund të depozitoni në llogarinë tuaj në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni. Në shumicën e rasteve, depozita minimale është 10 dollarë dhe depozita maksimale është 4,000 dollarë. Nëse doni të dini shumën e saktë që duhet të shkoni te arkëtari dhe pranë mënyrës së pagesës që dëshironi të përdorni, mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm.

Kur dëshironi të bëni një depozitë, mund të përdorni çdo metodë depozitimi që është e disponueshme në kazino.

Fatkeqësisht, Paypal nuk mbështetet në Guns Bet Casino, por mund të gjeni shumë mënyra të tjera pagese për t'i depozituar në llogarinë tuaj.

Ndeshja e depozitave

Ndeshja e depozitave

Kur krijoni llogarinë tuaj të re në Guns Bet Casino dhe bëni depozitën e parë, keni të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Mund të merrni deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas mbi të. Kjo është një depozitë ndeshje që do të thotë se kazinoja do të dyfishojë shumën që depozitoni. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën është 20 dollarë dhe ju duhet të përdorni një kod bonus BONUS100 kur bëni depozitën tuaj.

Bonusi i rrotullimeve falas shpërndahet gjatë 5 ditëve në vijim ku do të merrni 20 rrotullime falas në ditë. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40 herë dhe basti maksimal që mund të vendosni me fondet e bonusit është 1$.

Kufiri i depozitave

Kufiri i depozitave

Kufiri maksimal i depozitave është 4000 dollarë në ditë dhe 12 000 dollarë në muaj. Guns Bet ofron shumë metoda të ndryshme që mund të përdorni për të depozituar në kazino, duke përfshirë Bitcoins , kartë Paysafe, Neteller, Trustly, Visa, Web Money dhe transferta bankare, vetëm për të përmendur disa.

Monedhat

Monedhat

Ka monedha të ndryshme në dispozicion në Guns Bet Casino. Mbani në mend se pasi të zgjidhni një monedhë, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë. Ju mund të zgjidhni një nga sa vijon:

euro

dollar amerikan

dollar australian

dollar kanadez

Krona Norvegjeze

Zloty polake

Dollar i Zelandës së Re

korona çeke

Rand i Afrikës së Jugut

jen japonez

Won e Koresë së Jugut

Tenge Kazakistani

Bitcoin dhe kriptomonedha të tjera si "ETH", "DOG", "BCH", "LTC", "USDT"