Gunsbet Rishikimi 2024 - Countries

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Lojtarët nga disa vende nuk mund të luajnë në Guns Bet Casino. Mund të ketë shumë arsye pas këtij vendimi, dhe në këtë pikë, lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të luajnë për para të vërteta: Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze , Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Holanda, Izraeli, Lituania, Inditë Perëndimore Hollandeze, Curacao, Gjibraltari, Xhersi, Federata Ruse dhe Ukraina.

Ka kufizime të tjera që kanë ofruesit e softuerit. Për shembull, lojërat Netent nuk janë të disponueshme në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador, Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Letoni, Lituani, Meksikë, Namibi, Nikaragua, Korenë e Veriut, Pakistan, Panama, Filipine, Portugali, Rumani, Singapor, Spanjë, Suedi, Zvicër, Sudan, Siri, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemeni dhe Zimbabve.

Lojë slot video Street Fighter nuk ofrohet në vendet e mëposhtme, Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, British Virgin Islands, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Ishulli Clipperton, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika Dominikane, El Salvador, Grenlanda, Grenada, Guadelupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru , Puerto Rico, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Kaikos, Shtetet e Bashkuara të Amerika, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA dhe Venezuela.

Video lojërat me lojëra elektronike Fashion TV nuk ofrohen në Kubë, Jordani, Turqi dhe Arabinë Saudite.

Lojë slot video Planet of the Apes nuk disponohet në vendet e mëposhtme Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Francë, Indi, Indonezi, Laos, Malajzi, Myanmar, Papua Guinea e Re, Katar, Rusi, Korenë e Jugut, Tajlandë, Turqi, Ukrainë , dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Lojëra me video slot Vikings nuk disponohet në vendet e mëposhtme Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Ekuador, Francë, Guajana, Hong Kong, Indi, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Laosi, Malajzia, Mianmari, Namibia, Koreja e Veriut, Pakistani, Papua Guinea e Re, Filipinet, Katari, Rusia, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Tajlanda, Tunizia, Turqia, Ukraina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Uganda .

Lojëra me video slot Narcos nuk disponohet në vendet e mëposhtme: Indonezi dhe Koreja e Jugut.

Përbindëshat Universalë (Dracula, Krijesa nga Laguna e Zezë, Mallkimi i Phantoms dhe Njeriu i Padukshëm), janë të disponueshëm vetëm në territoret e mëposhtme: Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako , Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Ukraina, Maqedonia e Veriut, Turqia, Austria, Qipro, Finlanda, Gjermania, Greqia, Hungaria, Irlanda, Luksemburgu, Malta, Holanda, Polonia, Sllovakia dhe Sllovenia.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të fitojnë jackpot nga Netent, Australia, Azerbajxhani, Kina, Danimarka, India, Izraeli, Italia, Japonia, Malajzia, Katari, Rusia, Spanja, Tajlanda, Tunizia, Turqia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Ukraina, Gjibraltari , dhe Jersey.

Lojtarët nga Kanadaja nuk mund të luajnë lojëra nga NextGen.