Gunsbet Rishikimi 2024 - Affiliate Program

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Guns Bet Casino, duhet të plotësoni një aplikim. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Pas kësaj, do t'ju duhet të prisni miratimin dhe lajmi i mirë është se kazinoja u jep një shans pothuajse të gjithëve.

Kazinoja ka plane të ndryshme për partnerët e saj dhe në fillim, ju do të filloni me Marrëveshjen e Ndarjes së të Ardhurave, dhe më vonë, mund të diskutoni ndryshimin e planit tuaj me menaxherin e filialit. Ju gjithashtu mund të inkurajoni miqtë tuaj që të bashkohen me programin e filialeve dhe për çdo referim, ju do të merrni një komision prej 5%.

Cili është programi i filialit të Guns Bet Casino?

Cili është programi i filialit të Guns Bet Casino?

Programi i filialeve të Guns Bet Casino quhet Alpha Affiliates, dhe ato përfshijnë markat e mëposhtme LOKI Casino, GunsBet, WebbySlot, Golden Star Casino dhe Euroslot Kazino Online.